Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Én nem tudom, de tableteknél törvényben van kikötve, hogy nem lehet 2GB-nál több memóriát használni? Tök korrekt cucc lenne, ha legalább még egy de inkább két GB-ot belepakolnak :U

(#2) rdt89 válasza #16820480 (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Ez nekem is feltünt, hogy valamin mindig elcsúsznak ezek a tabletek, vagy ram vagy processzor, de valahol mindig zátonyra fut. Ez a gép tökéletes lenne 4gb ram-al (választható kiszereléssel akár), és lehetett volna 399 dollár cserébe, ha már ebbe az ársávba nem fér be csak 2gb ram. :)

(#3) AxBattler válasza #16820480 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
A billentyűzetes tokkal + érintőceruzával tök jó csomag lenne, de a 2GB memóriával elk**ták az egészet. Nemkicsit, nagyon. LTE modulról már nem is beszélek.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) tothmaxy182 válasza rdt89 (#2) üzenetére


tothmaxy182
őstag

400 dollárért? Ha ez nettó ár (mint ahogy valószínűleg a cikkben írt 300 is az), akkor már 140ezer forintról beszélünk magyar áfával... Azért a pénzért már most is kapsz normális tabletet, mégha nem is nagy a választék...

Ez a Moto meg tök jó lenne, de ahogy felettem is írták, a 2 giga RAM tönkreteszi...

Minden szavam magánvélemény!

(#5) gusthy válasza #16820480 (#1) üzenetére


gusthy
veterán

Szó szerint itt akadtam el én is. Ennyiért kap az ember tavalyi Samsung tabletet 3 vagy 4 GB RAM-mal. Egy TAB S2 pont ennyibe kerül BRUTTÓ, egy TAB S3 meg nettó nem sokkal több, márpedig ez a 400USD nettó ár.

[ Szerkesztve ]

(#6) ghiottone válasza #16820480 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez a Lenovo Tab 4 10 col átmatricázott verziója lesz, de 4 Gb rammal kellett volna kiadniuk.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kb olyan, mint egy Trabanton a 20collos polírozott aluminium felni.
Aránytalan haszon, aranytalan ár!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) rdt89 válasza tothmaxy182 (#4) üzenetére


rdt89
addikt

Egy kicsit ezzel szarkasztikus voltam, mert általában a plusz 1-2 gb ram 100 dollár felár szokott lenni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) tothmaxy182 válasza rdt89 (#8) üzenetére


tothmaxy182
őstag

:R

Minden szavam magánvélemény!

(#10) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ez is inkább laptop szeretne lenni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11) Matada2.3 válasza ghiottone (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

És pontosan annyi köze is van.a Moto márkanévhez..

Finn the human

(#12) ALBY


ALBY
senior tag

Teljesen jó háztartásitablet lenne.
Ára sem vészes, de a 3-4GB RAM a kellett volna bele!

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#13) Elementh


Elementh
aktív tag

200 dodó max..

(#14) #80439296


#80439296
törölt tag

Arról nincs információnk, hogy a Moto Tab nemzetközi forgalomba kerül-e.

Minek? :F

(#15) Luck Dragon válasza #16820480 (#1) üzenetére

Ilyenkor a Xiaomitól a Mi pad 3 jutott eszembe. Ott valahogyan ez a törvény nem vonatkozik rájuk. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) ollie válasza rdt89 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De még 3GB-vel is elfogadható lenne, viszont ez a 2GB nagyon ciki.

***

(#17) SL-27 válasza ghiottone (#6) üzenetére


SL-27
tag

Hát, ez tényleg az...
Itt az alteregója: [link]

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#18) Sgr_A válasza SL-27 (#17) üzenetére


Sgr_A
addikt

De ebben legalább 3gb a ram cserébe csak 16gb a háttér tár

Valmivel mindig elb@sszák nehogy egy szinte tökéletesset kapj mert akkor nem veszel jövőre másikat :D

[ Szerkesztve ]

(#19) jUUh


jUUh
addikt

2GB mire elég mostanság, így 2018 kapujában...

Samsung Galaxy S23+

(#20) SL-27 válasza Sgr_A (#18) üzenetére


SL-27
tag

Legalább annyi van.

Amúgy a 16 GB szerintem elég - és még ott a bővíthetőség is.
Szerencsétlen véget ért (kapott egy tenyeres-talpasat az ágyban - reccs) Nexus 7-es tabomban 32 volt. Bőven sok.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#21) motown5l válasza jUUh (#19) üzenetére


motown5l
senior tag

Semmire. Nekem Samu tab s 10.5 van. És abban 3gb ram. És. Már nagyon kevésnek érzem benne. Sőt az új rendszer fogja majd támogatni hogy ilyen kevés memória van benne?

(#22) #16820480 válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mipad volt nekem 1 és 2 is, többet soha. Frissítést nem kap, global rom nem volt rá, a hardver pedig jó lenne. Nagy csalódás volt mindkettő :(

(#23) Luck Dragon válasza #16820480 (#22) üzenetére

Ez nem jó hír, kíváncsi lennék hogy a pad 3-nál is ez a helyzet áll fent. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) joey04


joey04
titán

Egyre szarabb tabokat mutat be mindenki. Borzalom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) #16820480 válasza Luck Dragon (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

A 3-at nem is figyeltem már, de a 2-nél nekem már az b.ta a csőröm, hogy a SoC-ot és a hátlapot kivéve tök ugyanaz volt, mint a Mipad 1, csak amikor kijött, akkor az 1-et már simán lehetett kapni, volt készlet, erre behozták a 2-t, és megint készlethiány volt hetekig-hónapokig... Annyi értelme volt csak, hogy kicsit megpróbálják feltornázni az érdeklődést a termék iránt, mert gondolom már nem fogyott úgy.
Amúgy a 2-ből lehet, hogy a Windows változat jó volt, de nekem droidos kellett, az meg a MIUI miatt elég gázra sikerült sajna :(

(#26) aelod


aelod
veterán

Ékesen mutatja ez is, hogy a tabletpiac döglődik. S625 még elmegy de miért nem lehet combosabb SoC-t belepakolni egy 10"-os táblába? A memóriáról nem is beszélve. Az új droid osztott képernyős megoldása igazán szerintem tabletekben aknázható ki jól a nagy kijelző miatt. Viszont ilyen gyér memória mennyiséggel borzasztó lehet az alkalmazások közti váltás. Ha valahol indokolt a többlet RAM mennyisége az pont a tabletpiac lenne. 4-6-8gb RAM.
Korábban ha jött új nexus akkor volt mellé tablet alternatíva. Mos mi van? Megnyújtott deszkák és harmatos tabletek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27) arktos válasza Sgr_A (#18) üzenetére


arktos
tag

Bővíthető (Lenovo TAB4 10 Plus).
Én vettem bele egy 64GB memóriakártyát, portable storage-ként formáztam, így már van elég hely. :)

(#28) Luck Dragon válasza #16820480 (#25) üzenetére

Youtube videókon dicsérik már a 3-mat. és szerintem jól is néz ki, bár vannak egy két bug a játékok terén. Vannak olyan videók is ahol, pixel formájában darabolódik szét.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.