Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ez lenne a Moto G5s?

Finn the human

(#2) pengwin


pengwin
addikt

Szerintem a sima Moto G5 nagyon sovány lett (direkt). :(
Ugyanazt a hardvert kellett volna kapnia, mint a G5 Plus-nak, mert az ára és a képernyőjének a felbontása indokolná.
Ráadásulígy, hogy nem kapta meg, szerintem nagyon kevés hely maradt a palettán alatta még két szériának (Moto C és E).

Nagyon nem értem a Lenovo termékstratégiáját.

Üdv, pengwin

(#3) ghiottone válasza Matada2.3 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Először az E4 Plusra gondoltam, de az kizárva az ottani 5000-es aksi miatt, + mtk procrsszorral szerelt (július 17-én mutatkozhat be 190 eurós áron). A G5s esélyesebbnek tűnik, bár ott 5,2 colról volt szó. A G5s Plus elvileg dual kamerát kap, 5,5 colos kijelzőt és valószínűleg Snapdragon 626-ot.

pengwin; nem is kell érteni, most, hogy újra Motorola nevet használnak visszahozzák a Zuk-ot is.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) Matada2.3 válasza pengwin (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Úgy gondolom, hogy amúgy a G5s G5s+, C/E, Z2 play, X4 és Z force egy teljesen új paletta tagjai lesznek ami "semmisnek" tekinti az előtte lévő G5 szériát pl.

Egy teljesen új paletta kreálása mellett van ezeknek létjoguk. Csak öntenének már tiszta vizet a pohárba a megjelenésekkel.

(#3) ghiottone: Áhá, viszont akkor a 626 helyett lehet a 430 is, hisz az is támogatja a Dual Cam setup-ot. Igen, lehet ez akkor a G5s+ lesz..

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#5) ghiottone válasza Matada2.3 (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az ez évi Moto duál kamerás triumvirátus árai Indiában meglepőek lesznek. Gondolom nálunk az X4 lazán lesz 450-500 euró.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) Matada2.3 válasza ghiottone (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Basszus, bár a Z2 play árából számítani lehetett rá, de akkor is sok :(

Finn the human

(#7) Matada2.3 válasza ghiottone (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

[link] Az ár kicsit (nagyon) alá van lőve, viszont 3800mAh, IP68 és Snapi 660. Azt hiszem tényleg megvan az álomtelóm. :B

Finn the human

(#8) ghiottone válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha. 2 napja rábukkantam a tweetre, de ha az indiai árakhoz viszonyítunk akkor sem lesz 400 dolcsinàl több az X⁴. A Z2 Play kb. 50-60 dollárral olcsóbban megy ott, mint az amerikai ár. Bár nàlunk úgyis dollár = euró árfolyamon lesz számítva :( de nem érdekel, amint lesz valamelyik eus amazonon duál simes màr rendelem is. 2 napja már tokot is megrendeltem hozza 🤤

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) Matada2.3 válasza ghiottone (#8) üzenetére


Matada2.3
veterán

Gondolom, hogy ha a Z2P 150 ezer körül kezd itthon, akkor az X4 170 is lesz.. :(

Finn the human

(#10) ghiottone válasza Matada2.3 (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Anno a Z Play is 154e volt az expansyson múlt év szeptemberébe, decemberre ment le végre 120-ra. Itthoni ár nem érdekel, az tuti sok lesz, de a Z2 Play alatti árral néz ki jelenleg az Indiai ár is - valami 7000 rúpia a különbség, az kb. 28 ezer forint. Mondjuk nem értem, hogy prognosztizálnak ilyen árat ha a Snapdragon 660 erősebb és dual kamera is lesz az X4-ben. :F Vagy ennyit jelentenek a modok, vagy tudják, hogy a Honor 9 ársávjába kell belőni az X4-et, ha nagy eladási számmal szeretnének számolni. (legalábbis Indiában és Brazíliában, a többi piac még nem számít)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.