Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juuzer


juuzer
addikt

Szerintem ez ennyiért egyáltalán nem rossz :)

Vamos a la playa.

(#2) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Biztosan hiányzik az a fájlkezelő? Az én Moto Z-men sem volt,aztán az alkalmazások közt le volt tiltva. Hozzáteszem gyárilag. Érdemes lehet megnézni.

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Jo telonak tunik. A kijelzo az tn vagy ips? Hardveresen hoz egy minimumot es kameraban is. 35 ezerert jo vetelnek tunik.

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nálunk az egyik céges kategóriában van pár darab 3 hónapja használatban és nem panaszkodik rá senki, teszi a dolgát megbízhatóan.

Szabcsizz: a Moto File Manager a G5s, Z2 Play és az X4 telókon is ott van csak letiltva, lehet itt is ez van.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) Szabcsizz válasza ghiottone (#4) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Kiegészíteném annyival, hogy az E4 Plus-on is tiltva van, ma reggel érkezett meg ismerősömnek és első dolgom volt ezt megnézni. Szóval gyanítom itt is telepítve van a fájlkezelő. :K

(#6) boncser


boncser
aktív tag

G5-ön is van csak tiltva van.

(#7) jUUh


jUUh
addikt

Sosem tetszettek külsőre a Moto készülékek, ezen ez sem változtat, de 35-ért vállalható.

Samsung Galaxy S23+

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Mondjuk egy Redmi 5A és a Moto között nem tudom mit választana az ember.

Finn the human

(#9) ates válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


ates
aktív tag

Ugyanez jutott nekem is eszembe, DE! talán a snapi miatt a 4A ill. a Note 5A jobb vétel.

(#10) Matada2.3 válasza ates (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igen, kicsit hozzáértőbb fejjel a Snapi eldönti a dolgot, de az aki nem néz utána, az lehet a Moto-t választja inkább a márka ismeretében.

Finn the human

(#11) Sgr_A válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


Sgr_A
addikt

Itt viszont 2 év garancia van ráadásul nem miui van rajta ha nem stock droid
A xiaomi meg nem igazán kap főverzió frissítést ezen a szinten
Amíg javították a telómat használtam egy hónapig most anyukámnál van teljesen használható a mindennapi feladatokta

[ Szerkesztve ]

(#12) #78600448


#78600448
törölt tag

Nekem se a Motok a kedvenceim de ez üt. A kamera a SoC (HomTom 17-m van ugyanez) az a 200 MAh szvsz nem oszt nem szoroz nem vagyok power user. Ehhez jobban jár a "frissebb" rendszer (Nougat) meg ha lemenne 30 körülire elég jó lenne.

(#13) Szabcsizz válasza Sgr_A (#11) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Plusz ez a készülék szerintem karakteresebb is. Persze ez szubjektív.

(#14) Matada2.3 válasza Sgr_A (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igen, ezekről meg is feledkeztem, pedig sokat számítanak.

Finn the human

(#15) nicu71


nicu71
addikt

korrekt teszt, remek kis telefon ár értékben :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#16) gzbotii válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


gzbotii
veterán

Akinek nem jön be a MIUI de tetszik a stock droid, esetleg aki fel a kínai telefonoktol (igen, tudom, de Gipsz Jakabnak a Saomi akkor is noname kínai)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17) DS39


DS39
nagyúr

Ez a telefon kellene legyen a minimum szint. Nem a Nokia 2.

(#18) Fred23


Fred23
nagyúr

A Moto design bejön, de ez a készülék csak akkor lenne számomra kicsit is érdekes, ha egyrészt nem lenne ekkora sem a kijelző és a teló, másrészt pedig vízálló lenne.

Mondjuk inkább drágábban egy MOTO X4 Mini erősebb hardverrel, mert nem vagyok elég türelmes.

(#19) gzbotii válasza Fred23 (#18) üzenetére


gzbotii
veterán

Kézben nem érződik nagynak. Amíg nem láttam a specifikaciokat, azt hittem 4,5" csak.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20) Fred23 válasza gzbotii (#19) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tényleg nem lehet olyan nagy, mert most nézem, hogy egy Galaxy A5 (2017) nagyobb nála. Ettől függetlenül nekem kábé ez a legnagyobb teló, amit még örömmel tudnék kézbe venni.

Viszont megint felfedeztem magamnak a Motorolát. Kicsit zavar, hogy már kínai, de az összes újabb telójuk egyszerűen nagyon tetszik formailag: sportos és könnyed, vagy minimum számomra ez jön le.

Wow, beállították az új avatarom! :C

[ Szerkesztve ]

(#21) MentaLike


MentaLike
újonc

35.000-ért megéri ez a telefon? Mindennapi használatot pl.: Messenger, Facebook, Insta stb... rugalmasan végzi el? Ugyanennyiért esetleg más ajánlat? :)

(#22) janeszgol válasza MentaLike (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Motorola Moto E4 Plus. Egy tízessel drágább, de 3 giga ram van benne. Jobban megéri arra a három szarfos kiváló appra, amiket írtál.

(#23) Depression


Depression
veterán

Én végig az évet kerestem, hogy nem-e valami 3 éves teszt jött-e véletlenül vissza.

Már bocsi, de egy tn paneles fos 2017 legvégén hogy kaphat tetszett plecsnit?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) gzbotii válasza MentaLike (#21) üzenetére


gzbotii
veterán

Teszteltem ilyen telefont, ezek mind jól futnak rajta - egyszerű alkalmazások gond nélkül futnak.

Ami gyenge pontja: szerintem kicsit lassú az ujjlenyomat olvasója. Moto G5s/G5s Plus/Mozo Z2 Play vagy éppp OnePlus 2-höz viszonyítva.

35.000ért szerintem jó vétel (Xiaomi sem ad többet) + stock android. Mondjuk Oreo nem lesz rá.. :(

(#23) Depression: volt a kezedben a készülék? Használtad? Láttad?
Mert én igen, és szerintem kimondottan szépek a színei + jó betekintési szög

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) gzbotii


gzbotii
veterán

"Azt ugyan nem tudjuk, hogy a négymagos MediaTek MT6737-et használó Moto E4 megkapja-e a Android Oreót"
Pedig ez már rég eldőlt... Csak kellene Googlet használni.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26) Gabor079 válasza Depression (#23) üzenetére


Gabor079
csendes tag

Nem TN kijelző. HD IPS.

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#27) Gabor079


Gabor079
csendes tag

Üdv. Nekem ilyen telefonom van és tökéletesen működik és nem tapasztaltam semmi dadogast, doccen rajta. A kijelző HD IPS és szép nagyon a betekintési szögek is jók. Annak ellenére hogy MTK chipset nagyon jól pörög és nagyon jól sikerült optimalizálni. Én elégedett vagyok vele. Nyáron beteg lettem és elkellett adnom a szívem vágya telefonját a Honor 7 m és utána volt LG K8 meg ZTE A520 és most Motorola Moto E4. Na jó a Honort nem éri utol de nagyon pöpec ez a kis Motorola. :-)

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#28) Gabor079


Gabor079
csendes tag

Szerintem a MediaTek chipsetek is jók nem kell leírni őket :-)

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#29) Gabor079 válasza gzbotii (#24) üzenetére


Gabor079
csendes tag

Jó kis telefon ez :-) szeretem ahogy írtam, hogy nem dadog és nem is döccent meg. Nálam az ujjlenyomat olvasó jól működik nem lassú. Ugyanolyan gyors majdnem mint a Honor 7 ujjlenyomat olvasója. :-) Nekem még az tetszik, hogy belehet állítani, hogy az ujjlenyomat olvasóval lehet irányítani a műveleteket és nem foglalnak helyet a "gombok" a kijelzőből. :-)

[ Szerkesztve ]

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#30) Gabor079 válasza gzbotii (#25) üzenetére


Gabor079
csendes tag

Nem is baj szerintem hogy nem kapja meg hiszen még a Nougat sincs minden telon szinte :-D az enyémen a 7.1.1 fut október 5ei biztonsági frissítéssel. S pöpecűl húz :-)

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#31) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Ma vettünk az asszonnyal ajandékba egy ilyen jószágot. Az elado nagyon le akart rola beszelni, mivel tul sokat visznek vissza gariztatni. Viszont annyira ütösnek tünt a kategoriajaban, hogy megrizikoztuk. Besz@ras ez a telefon ennyi penzert. Ket orat nyustoltem, de fajo szivvel adom at. Annak viszonylataban, hogy egy U11 et hasznalok, ami nagyon mas kategoria. Korrekt sebesseg, szep kijelzo, jo betekintesi szog, kellemesen csokkentek az akku szazalekok is. A kezelofelulet meg apro Motos inyencsegek pedig abszolut magaval ragadtak. Ha nem doglik be, ennyi penzert eme rovidke benyomas alapjan ez egy remekmű.

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#32) ghiottone válasza Ununqatrium (#31) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azért kivancsi lennék az eladó mennyire mondott igazat. - 5db közül nálunk egynek sincs semmi baja eddig a cégnél.... :)
azt pedig már csak halkan jegyzem meg, hogy az elmúlt 6 évben - saját, rokon, ismerős részére vett - hibás Motoval (~20db) nem igazán találkoztam - az újonnan vett, garis példányok mind remekül müködtek/működnek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#33) gzbotii válasza Ununqatrium (#31) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezt tudom cáfolni - nagyon kevés panasz van Moto E4-re (garanciális).

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#34) Jakuu válasza MentaLike (#21) üzenetére


Jakuu
őstag

Vernee M5 esetleg, azonos aron ketszer tobb maggal, rammal stb.
\viszont minosegileg nincs viszonyitasi alapom.

(#35) Ununqatrium válasza ghiottone (#32) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Remélem, igazatok lesz. A beszédhangszoro elhalálozását említette, amivel visszahordják, valamint, hogy nem jönnek meg az üzenetek. Nekem az jutott eszembe, hogy az elöbbi is siman lehetett szoftveres baki, amit azota javithattak, a laikus ezt nem tudvan. Ő általanossagban is panaszolta a Motokat, hogy a sok gariztatas vegett (az eladottak min. harmada) nem szereti eladni őket. Ne legyen igaza :)

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#36) ghiottone válasza Ununqatrium (#35) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Korábban a G1-nél volt hangszóró behalás, X Force-nál kijelzőhalál (itt az oled panel volt a ludas) , de azóta jellemző hardveres hibát nem láttam/hallottam a későbbi szériáknál. + gzbotii bennfentes, tudná ha gond lenne vele. Üzeneteknél Google messenger hiba is lehet, szolgáltatói hiba lehet + S8-on is volt nemrég hiba az üzenetek beérkezésének jelentős csúszása.

Jakuu: a vernee minőségileg egy dzsunka kínai gyártó, sajnos rengeteg negatív tapasztalat van szoftveresen és hardveresen is a korábbi termékekkel a fórumok alapján. :(

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#37) Ricardo823


Ricardo823
tag

Üdv mindenkinek!
Lett egy ilyen telóm,de problémám akadt a wifi-vel. Másnak van vele gondja? Csatlakozik,de azt irja hogy nincs internet kapcsolat. Más készüléknél nem volt ilyen problémám

(#38) ghiottone válasza Ricardo823 (#37) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jó a routered? Több wifi hálózatnál is nézted? Van internetelérés engedélyezve a wifi hálózaton.
Ilyet eddig akkor tapasztaltam, ha ment a router, de nem volt bejövő internet köszönhetően a szolgáltatónak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#39) gzbotii válasza Ricardo823 (#37) üzenetére


gzbotii
veterán

Minden más eszközt kapcsolj le a WiFirol + restart a routernek és nézd még, hogy akkor megy-e.
+ Közben egy restart a telefonnak.
Ja továbbra se megy, próbáld más hálózatokon. Ha máson megy, valami azzal a routerrel van elcsuszva.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#40) Ricardo823


Ricardo823
tag

Köszi mindenkinek a gyors választ! Sajna olyan helyen lakok ahol nem férek hozzá a routerhez,de már kiderült hogy valami gubanc van a szolgáltatónál.
Mivel új a teló ezért hittem azt hogy ezzel van a probléma. Tegnap még semmi gáz nem volt. Na de mindegy is majd a szolgáltató megoldja.
Még egyszer köszi és B.U.É.K

(#41) Gabor079 válasza Ununqatrium (#35) üzenetére


Gabor079
csendes tag

Nálam nincs semmi probléma nagyon jól működik. Jó a beszéd hangszóró nincs semmi baj vele tökéletesen működik és nagyon szépen hallanak akiket hívtam eddig :-)

[ Szerkesztve ]

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#42) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Az utód lehet valami ilyesmi lesz:

f2.0 16MP + f2.0 8MP FFC, NFC, 1080p

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#43) hotibi


hotibi
aktív tag

üdv! Kis segítséget szeretnék kérni.Moto E4 ez is meg ez is. De mobilaréna tesztben nem ilyen a hátlap, hanem ilyen Kétféle verzió léátezik? Köszönöm előre is! Légy szives aki vett már irja meg ha rendelek melyiket fogom kapni?

[ Szerkesztve ]

(#44) ghiottone válasza hotibi (#43) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Más variánsok. Európaba az került, ami a tesztben is szerepel. Mi cégesbe alza-ról rendeltünk, de amazonon és a moto Európai oldalain is az ujjlenyomat olvasós levehető fém hátlapos van.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#45) hotibi válasza ghiottone (#44) üzenetére


hotibi
aktív tag

A műanyag hátlapos nekem jobban kellene. Köszönöm a gyorsz választ! :R

(#46) viktorio17


viktorio17
csendes tag

Sziasztok!

Moto e4-hez hol lehet, gyári hátlapot vásárolni?

(#47) Gabor079


Gabor079
csendes tag

Eddigi tapasztalatok? Akinek van ilyen? :-) Nekem nagyon bejött, nagyon bírja a kiképzést. Nem gondoltam volna hogy ilyen jó telefon. Pedig nem csúcs hardver hajtja de nagyon jó lett szerintem optimalizálva és mivel majdnem vegytiszta Android csak egy minimális változtatás van rajta hasít. Az ujjlenyomat olvasó 10/9-8. A kijelző tökéletes én meg napfényben is jól látom, volt hasonló hd kijelzővel rendelkező telefonom de eddig ennek a kijelzőjét látom jobban napfényben. Böngészés is nagyon pöpec. Nem akad és nem dadog. Szóval egy tökéletes "kis" telefon. :C :K

[ Szerkesztve ]

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#48) viko válasza Gabor079 (#47) üzenetére


viko
csendes újonc

Tényleg nem rossz, csak a hátlapot kissé macerás leszedni.

Tartalékba szeretnék egy gyári hátlapot, de sehol nem találok, a Lenovo magyarországi szervize
sem tudott segíteni.

Az akksi max. 1 napot bír ki, intenzív használat mellett 3/4-edet. Esti hdr-es fotózás viszont gyenge, este
mindenki jobban jár ha nem használja ezt a funkciót.

A zenék jó fülessel egész jól szólnak, letisztult android semmi csicsa.

(#49) Skillet


Skillet
addikt

Sziasztok. Ez a telefon topikja? Csak mert nem nagyon pörög a topik :)
Most találtam rá erre a telefonra.
Asszonykának lenne szülinapra...
Osanban most 30e ft. Egy lassan 3 éves lg leon-t váltana.
Elégedettek vagytok vele?
Még én is elgondolkodtam rajta, egy első generációs moto g helyett.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#50) Ashitaka válasza Skillet (#49) üzenetére


Ashitaka
tag

Szia Nálunk is van egy a családba,kb fél éve hasznàlja anyám a Lg Leon helyett. A kategóriában jól optimalizált a telefon. A be és kimenő hívások majdnem tisztán vagy épp teljesen tisztán hallatszanak. A fényképező hajlamos a belassulásra ill.sokáig fókuszàl főleg rosszabb fényviszonyok között. Videó hang átlagos,szódával elmegy. A képernyő korrekt és a mobil mono hangszórója kihangosítva átlag feletti hangerővel bír. A minőségét most hagyjuk. Egész nap aktív face,messenger,hívások néha e-mail,fotó és 3-4 óra filmnézéssel nem bírja ki a 24 órát. A rendszer nem vagy alig akad,belassulni ritkán szokott. A telefon eddig úgymond hibája az hogy a hátlapja elég könnyen lejön. Különösen ha tokban próbálja az ember tölteni akkor simán le lehet szedni a tokkal a hátlap is lejön. De a pénzt megérte fél éve anyu gond nélkül használja. Majd elfelejtem : majdnem Stock Droid van a készüléken és frissítés rendszeresen érkezik rá. Belépő szinten vagy egy kicsit felette is ez szerintem még mindig korrekt készülék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.