Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David3


David3
őstag

A bada alkalmazásokat pont a napokban vezették ki egyébként a(z akkor még) Samsung Apps-ről.

(#2) Mowa


Mowa
csendes tag

Miben különbözik a samsung és a google áruháza? :F Más programok érhetők el, vagy külön leárazásokat tart?

(#3) roli543


roli543
őstag

És nincsen új telefon? Megáll az ész :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Aryes válasza Mowa (#2) üzenetére


Aryes
nagyúr

A samsung appsból olcsón megveheted azt, ami a playen ingyenes. Kb ennyi. :DDD

(#5) tomee007007


tomee007007
őstag

Remélem megoldják az appok kompatibilitási gondját (persze csak ha akaják).
Az azért pfátlan, hogy a programok/játékok fele ugy van fent, hogy kb készülékenként kell megvenned :(((

(#6) Szatyor95 válasza roli543 (#3) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ha már Samsung hír: Megáll az Ace. ;]

Nyugodj békében Integra!

(#7) tomee007007 válasza Aryes (#4) üzenetére


tomee007007
őstag

igen, sajnos az utóbbi időben ez a tendencia....azért még fél éve jó volt, sok volt az akció (értsd: egyébként mindenhol fizetős játékokat adtak ingyen), illetve van pár csemege, ami máshol nincs, pl a Resident Evil 4.

(#8) #16820480 válasza Mowa (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Gondolom az lenne a lényege, hogy függetlenítsék magukat a G-től, ezért saját brandet építenének. Csak ahogy kinéz, ez senkit nem érdekel, és az S szolgáltatásokat kb senki nem használja.

(#9) C$abi válasza Aryes (#4) üzenetére


C$abi
aktív tag

Vagy megveheted drágábban azt, ami a Google Playen ingyenes.

(#1) David3:

Szóval akkor már nem lehet semmit sem venni a badás Samsung Apps-ben?

[ Szerkesztve ]

(#10) Dhampir válasza David3 (#1) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez szomorú. A Bada alá nagyon minőségi mobilokat tettek (Wave 1,2,3). sajnos 3-asom már nem volt.

(#11) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Én nem látom a Samsung áruházát a Play konkurensének. Samsungról még sose vásároltam semmit, míg a Play-ről már több olyan alkalmazást is ami a Samsungnál is megtalálható, de általában drágábban. Igazából nem is sok értelmét látom ennek a Galaxy Apps-nek.

(#12) jozso1989 válasza Szatyor95 (#6) üzenetére


jozso1989
őstag

Ez jóóóóó! :P Ebben az áruházban találhatóak meg a Galaxy Lagkalmazások? :DD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#13) Szatyor95 válasza jozso1989 (#12) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Pontosan. Gondolom ezek kifejezetten a LagWiz felületre készültek. :D Na de itt a vége, a végén még flame háborút keltünk. :U

Nyugodj békében Integra!

(#14) Luck Dragon válasza #16820480 (#8) üzenetére

Ebben van igazság. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) Giorgio1313 válasza Szatyor95 (#13) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Tudni kell nevetni és nincs gond szerintem :) Amúgy nekem s5el teljesen megszűnt minden lag az új update óta

(#16) halkow


halkow
őstag

tizenből se lesz semmi szerintem 2 db óra 1-2 teló esetleg slussz-passz és el van felejtve tizen órák kilőve az Android wear által

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) Ricardo válasza roli543 (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Van

halkow : Azért remélhetőleg annál több lesz

[ Szerkesztve ]

(#18) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Eddig sem használtam ezután sem fogom! :D

(#19) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A bada is kukázva lett az áruházból.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) leslieke válasza C$abi (#9) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mobilon keresztül még lehet vásárolni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21) Garada válasza Aryes (#4) üzenetére


Garada
őstag

Magyarul, ne hogy má ne legyen ilyen, gondolták a fejlszetők de haszna az nem sok :C

(#22) David3 válasza C$abi (#9) üzenetére


David3
őstag

Mobilon keresztül lehet még (úgy tudom jó párat még ingyenessé is tettek), de Kies-ben már nem, sőt a webes felületen sincs már badás alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#23) Cathulhu válasza #16820480 (#8) üzenetére


Cathulhu
addikt

Sokkal inkább, hogy röghöz kössék az egyszeri vásárlót. Google play ugyanúgy elérhető sonyn, htcn, lgn, kínain mint samsungon, de ha egyszer voltál olyan hülye, hogy samsung storeban költöttél el jelentősebb összeget, akkor a következő telefonod, tableted is sokkal valószínűbben lesz samsung...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#24) #16820480 válasza Cathulhu (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, szerintem is erre menne ki ajáték, és (sajnos9 a legtöbb ember nem nézi meg, hogy hol vásárol, hanem arra az ikonra kattint, aminek leginkább áruház jellegű a kinézete meg a neve. Szerintem sokan észre sem vennék, hogy amit ott vásároltak, az egy másik készüléken nem lesz elérhető, csak esetleg mérgelődnek, hogy nem találják.
Számomra amúgy ez elég visszatszító, inkább döntse el a Samu (meg a többi hasonló üzletpolitikát követő cég), hogy szoftver vagy hadrvergyártó szerepet szeretnének, és annak megfelelően tevékenykedni, de ez a fajta vendor lock-in próbálkozás teljesen szembemegy azzal, amit az utóbbi évek alatt kezd elérni egyre több piac, hogy viszonylag szabadon lavírozhatsz, és úgy is elérhetőek maradnak a taratlmak (pl. Amazon bolt van több platformra is, és nem csak a saját eszközeiken elérhető, stb).

(#25) shaddam


shaddam
aktív tag

Akkor gondolom ezért kaptam ma értesítést. Mondjuk ezentúl is reflexből kinyomom ha pittyog nekem valamit

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#26) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm név változott valoban,tartalom,kevés gyenge,Inkább a frissitésekkel törödne jobban a cégg,kiadni a hires hirhedt "KITKAT2-ot,igaz mások sem sietnek hasonlokkal! :C

föolvaso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.