Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idegen lény


idegen lény
őstag

A Bingben is be lehet állítani, hogy a magyar nyelvű találatokat részesítse előnyben? És jobb, mint a Google? Ha ezt a böngészőt használom, akkor több fát fognak ültetni?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2) Cathfaern válasza idegen lény (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Használhatsz bármilyen böngészőt, a fa ültetés csak attól függ, hogy ezt a keresőt használod-e vagy sem. Vivaldihoz csak annyi köze az egésznek, hogy berakták a választható keresők közé.

Másik két kérdésedre válasz lesz amit akartam kommentelni a hírhez:
Kár, hogy Bing, ha nem az lenne még át is állnék rá :(

(#3) idegen lény válasza Cathfaern (#2) üzenetére


idegen lény
őstag

:R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4) Khan13 válasza idegen lény (#1) üzenetére


Khan13
senior tag

A régiót még nem lehet magyarra állítani, a nemzetközin a keresés témájától függ a nyelv (és talán az angol a preferált ekkor is). Már régen nem olyan rossz a Bing, mint régen volt amúgy. Ha valaki ezt akarja használni, simán tudja már itthon is, és ez is tanul, mint a Google, így egyre jobb találatokat kaphatsz. Az elején értelemszerűen nem lesznek annyira rád szabva, de az iskolában sem vetünk össze egy nyolcadikost egy érettségizővel ;)

(#5) idegen lény válasza Khan13 (#4) üzenetére


idegen lény
őstag

:R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#6) Dr. 444Hertz válasza Cathfaern (#2) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Amint megláttam, hogy Bing, elment a kedvem a dologtól...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#7) #06658560 válasza Cathfaern (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Olyan bonyolult más alapértelmezett keresőt beállítani?

(#8) Cathfaern válasza #06658560 (#7) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem a Vivaldira gondoltam, hanem a "faültetős kereső"-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.