Hirdetés

2021. március 1., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Nilnarunion

Nilnarunion
tag

Egy újabb pickup és SUV, kell mint egy falat kenyér. :N
Mindegy, csak lesz majd normális méretű autó is.

[ Szerkesztve ]

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.

(#2) nemlehet válasza Nilnarunion (#1) üzenetére

nemlehet
őstag

Az amcsi piacnak ez kell.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) motoflug

motoflug
őstag

Nálam működött a dolog: A Long Way Up sorozat miatt érdekelnek a Rivian-al kapcsolatos hírek. Persze lenne 1-2 kritika a sorival kapcsolatban, de az elég off ide.

(#4) tibaimp

tibaimp
addikt

"...Amazon-hátterű cég sokak szerint a Teslára is veszélyt jelenthet...." -- nem vagyok Tesla fan, de ezt majd akkor jelentse ki bárki, ha eladott több mint 1 millió elektromos autót és kiépített hozzá egy igen komoly töltőhálózatot...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) btprg

btprg
tag

Az ilyen dolgokból látszik, hogy túl sokan vannak akiknek feleslegesen sok pénzük van... Valaki bedob pár divatos buzzword-ot, vizionál egy irányt ami éppen felkapott, és ömlik rá a pénz. Szerencsés mérnökök lehetnek akiket érdekel ez a divatos önjáró számítógép téma, hogy milliárdosok finanszírozzák a hobbijukat :D

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#6) pilóta válasza btprg (#5) üzenetére

pilóta
veterán

Az a vicces ezekben a milliárdosokban, hogy pont attól milliárdosok, hogy ilyenekbe fektetnek... ;)

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) Ximon

Ximon
junior tag

Én úgy hallottam hogy csak át fejlesztők lesznek Benzinest és dizel autókat fognak elektromosra fejleszteni vagy hibridre...

1100DF, Exodus 420, Xornet, SM H8DGI-F, 1024CUbit ECC-DDR-1600 256GB 12,8GB/s, DP Fiji Radeon PRO 8192CUbit 112,5-225MHz GFPU: 1024CU 8GB 28,8GB/s, HDD 2x0,5TB, 1kW FSP DR, EMU10k5. DP Opteron 6380 CFPU: 672CU 8,4GB/s, WRAM-SSD 2x120GB (5,7Mb x 5,7Mb = 4TB címzés)

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.