Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1dude


1dude
aktív tag

Úgy néz ki, meg is vannak a következő hiánytermékek : a 6000 mobil Ryzen APU -k.

[ Szerkesztve ]

(#2) Dester31


Dester31
tag

< sóhaj, nagy levegő >

A Steam Decknek nem a hardverben lakozik elsősorban az ereje, hanem a szoftveres támogatottságban. Csak másodsorban hardver (nyilván azért kell kraft is).

Des

(#3) Duree


Duree
veterán

A Steam Deck jó áron van ha valaki drágábban hoz valamit akkor annak többet kell tudnia.

duree54

(#4) Sztonee


Sztonee
újonc

Rakat idióta mind, aki ilyenre költ. Nem egy tenyérnyi kijelzőn kell játszani.... Ha 15000 Ft lenne, akkor se kellene....

(#5) Cyberboy42 válasza Sztonee (#4) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

Nem kell mindjárt leidiótázni az embereket. Egy csomóan vannak akik sokat vonatoznak, vagy buszoznak, gyerekektől, felnőtekig. Biztos jó lehet a dir 5-öt az egyórás busz idő alatt folytatni, minthogy a mobilon toljál valami nevenincs játékot.
nekünk ott volt a tamagocsi meg a tetrisz. Régebben dejó is lett volna egy ilyen :) mindigis pc-s voltam...

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#6) Duree válasza Cyberboy42 (#5) üzenetére


Duree
veterán

Maximálisan igazad van.

duree54

(#7) 1dude válasza Cyberboy42 (#5) üzenetére


1dude
aktív tag

Én olvasni szoktam. Igaz, ez ma már nem trendi :DDD

(#8) GreatL válasza Sztonee (#4) üzenetére


GreatL
őstag

Én sem szeretem a kis kacatokat, de azért ez így sarkos véleménnyilvánítás.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9) balaaazs válasza Sztonee (#4) üzenetére


balaaazs
senior tag

Amennyire én játszom, arra pont tökéletes lesz a steam deck, ha egyszer megkapom persze :D

Ennek árát nem lehet tudni?

¯\_(ツ)_/¯

(#10) GeoPhoto válasza balaaazs (#9) üzenetére


GeoPhoto
tag

Minden ami mögött nincs egy szoftver online bolt, hogy csökkentse a hardver költségeket drágább lesz, mint a Steamdeck. Ja, és a legtöbb sima dual channel memóriát kap, tehát szegény igpu vissza lesz fogva emiatt. A notebook 6000-esekről már vannak tesztek, kb be lehet lőni mire lesznek képesek. Aki a régi játékokat szereti azoknak emulátorokra tökéletesek.

Akinek meg a mérettel van gondja az simán rákötheti a tv-re, nem tudom miért kellene leszólni @sztonee.

[ Szerkesztve ]

(#11) Dester31 válasza Sztonee (#4) üzenetére


Dester31
tag

Üdv, a rakat idiótából jelentkezik egy. Van egy eléggé durva gamer PC-m (lásd profilom), de imádom a Decket. És hogy miért? Ezzel el tudok nyúlni a kanapén vagy kifeküdni a nyugágyba a teraszra és úgy játszani. A Disco Elysium például olyan a Deckkel, mintha könyvet olvasnék. (Tudod, könyv: sok száz éve létezik, papír a fő alapanyaga, lapozgatni lehet, nem kell hozzá áram; lehet, hogy már láttál ilyet.)
A kijelző pont megfelelő méretű. A telefon nekem is kicsi, de a Deck kijelzője pont elég abból a távolságból, amire szánják. Emellett egy komplett PC, amit külön imádok benne, emiatt adtam el a gamer laptopom is. Egy dokkoló és egy monitor vagy TV, és máris mehet bármilyen "szokásos" PC-s tevékenység egy billentyűzettel és egérrel megtámogatva.

Des

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.