Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

Legalább egy használható YouTube appot valaki!
Botrányos, hogy a gyári app nem kezeli a TV gyári billentyűzetét!
Piha!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) gerii


gerii
addikt

(#3) zetor2000 válasza gerii (#2) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azért egy 60" körülit nem kell sokat "dobálni" :-) Meg nehéz is

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#4) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

Kíváncsi leszek ki lesz az első aki ír egy fingós appot :DDD

- Anyúúú!!4 Gyere ma' mutatok valamit!!
- Mivan fiam?
- Némmá fingik a tévé xDD :W

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Helyes, akkor a Samsung legújabb szándékairól szóló hírek alapján, kezdhetik is mindjárt egy Ad-Blocker-el... :D

(Sajnos ez azonban korán sem ennyire vicces... :( )

[ Szerkesztve ]

(#6) Hiftu


Hiftu
senior tag

első körben tűzfalat kell írni a kimenő forgalom szűrésére.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#7) jerry311


jerry311
nagyúr

Hány éve vannak okostévék? Na pont ugyanannyi ideje nem láttam még jól működő és gyors okostévé rendszert.
Ez alól kivétel a Miracast meg a többi képernyő tukrözés, na az legalább az esetek többségében működik, és azt kapod amire számítottál.

Cikkhez: kicsi a piac, annyian sem fognak fejleszteni rá, mint Windws phone-ra.

[ Szerkesztve ]

(#8) #56573440 válasza jerry311 (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hát van ismerősnek valami fél éve egy korrekt lg-je vagyonba került az is tény, de nem nagyon röcög. Szerintem inkább az alsó-középházban lövik el a gyengébb megoldásokat, mondjuk soha se gondoltam volna, hogy egy 100-150k-s tv-n villámgyors lesz a smart rendszer és mindennel el is boldogul :DDD

(#9) tng válasza jerry311 (#7) üzenetére


tng
tag

Azért az lg web-os nagyon is használható középkategóriás tvkben is. Mondjuk ez a youtube appos billentyűzet nem támogatás rohadt idegesítő. De legalább van magic remote.

(#10) SunMount3r válasza tng (#9) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Samunak meg van (volt) Smart remote és gesture-ökkel is lehet vezérelni, távkapcs nélkül... Just Sayin'....

(#11) jerry311 válasza tng (#9) üzenetére


jerry311
nagyúr

"Használható" helyett inkább az "erős kompromisszumokkal elviselhető" kifejezést alkalmaznám itt.

(#12) tng válasza SunMount3r (#10) üzenetére


tng
tag

De már nincs. Plusz sokkal gyengébb megoldás volt szerintem.

(#13) Lazsnak


Lazsnak
tag

En csak egy hivatalos Kodi releaset kerek a samsung tizenre,es mar megerte ez azegesz ce-co :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.