Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tutis


tutis
őstag

még jó hogy lehet ezeket kapni, mennyibe kerülhetnek ezek nem akciósan?? Fele árát se érik meg..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#2) ESP válasza tutis (#1) üzenetére


ESP
senior tag

Fogadjunk egy nokia 3310-d van.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#3) mediumgecso válasza ESP (#2) üzenetére


mediumgecso
őstag

Jah....vszínü egy régmúltból ittmaradt Nokia fan...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4) BookerDeWitt


BookerDeWitt
tag

Nem azért mondom, de ezek nem annyira akciós árak...

(#5) Gergosz2 válasza BookerDeWitt (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

a tegnapi cikkben szereplő Vodafone áraknál még így is sokkal olcsóbb .

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

röhejesen túlárazott az a 920, nemhogy az siii, de még a noteii is olcsóbb ugyanott...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) PowerBuldog válasza Gergosz2 (#5) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Yodánál a sima Ace kerül ennyibe mint itt az Ace2
röhej

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Melyik akcios? A 920?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Hol itt az akció?

Vagy csak túlságosan szeretem az én jó öreg S2-őmet, és nincs értelmes továbblépési lehetőség?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#10) Ati1979


Ati1979
veterán

Szerintem sem valami olcsóak, de a vodát így sem lehet űberelni.

Mondjuk gondolom mindegyikhez van 2 év gyári gari.

(#11) RaveForce válasza Ati1979 (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

hivatalos gyártói, valamire 1, vmire 2, vmire 3

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) NielsX


NielsX
tag

MM és az árai arra jók, hogy elmész, kipróbálod ami tetszik, és megveszed máshol SOKKAL olcsóbban. Röhej.

(#13) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Szerintem az S3 jó áron van. Az iPhone mókás, mert egy tízessel kerül többe, mint Apple Store-ból. Ha van 0%-os akció, akkor talán az szól csak a MediaMarkt mellett.

(#14) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Azért az felettébb vicces, hogy a Note és a Galaxy olcsóbb függetlenül, mint 2 év hűséggel a Vodánál. :K Bááár, nem, nem vicces, inkább szánalmas a Vodára nézve. :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#15) Peterson_


Peterson_
addikt

Egy mondatban szerepeltetni a Media Marktot és az akciót, kissé paradoxon. :N
Pont tegnap voltam körülnézni, és ez csak erősödött bennem.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#16) Ati1979 válasza RaveForce (#11) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszi.

Pl. a note2 olyan 145 körül van gsm két éves garival. Kérdés az, hogy megér-e + 25 ezret a gyártói gari.

Szerintem határeset.

(#17) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Akinek fontos a gyári gar az jobban jár ha itt vásárol mint a sarki sufni üzletekben tisztelet a kivételnek. Már egész iparág állt rá a gyári garancialevelek hamisítására is. Mondjuk úgy hogy az árak nagy része így akciósan már nagyjából reális, de persze vannak benne kirívó dolgok, de senki nem kényszerít senkit hogy megvegye.

(#18) RaveForce válasza osztraksajt (#17) üzenetére


RaveForce
veterán

naigen, ilyen értékben már ink +10-20, de az legyen gyári garancia, pláne samsungnál ahol nagyon megéri a gyárit választani, érdemes benézni a fórumokba, a bolti garanciát úgy kezelik mintha nemis lenne :)
egyébként igen, a 0%-os thm akciókra megéri lecsapni, szerencsére egész gyakran van :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#19) a.sebi


a.sebi
őstag

Nézzetek fel az osztrák mediamarktra.....www.mediamarkt.at
Itt kilehet fogni jò cuccokat jó áron:-)
Aki közel lakik a határhoz., annak érdemes...pedig az euro szárnyal....

(#20) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Ezek minden, csak nem akciós árak...

(#21) katalin888 válasza Ati1979 (#16) üzenetére


katalin888
aktív tag

Tapasztalataim szerint nem er annyit.... :(

(#22) olbaidhun


olbaidhun
őstag

jó a gyártói garancia, de máshol is megkaphatja az ember...

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

"AKCIÓ" :U

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#24) tutis válasza ESP (#2) üzenetére


tutis
őstag

vesztenél.. Kicsit olvass tovább hányan tartják ezeket az árakat akciósnak ;]

kb 1-2 hónapja a kuponvilágon volt iphone4 vagy 5 akciósan valami 89ezer ft-ért, na az akciós ár volt. Illetve én nem tehetek róla ha nem ismered a külföldről megkapható telefonok árait és képességeit..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25) Maxentius


Maxentius
addikt

Mekkora tárhellyel adják a Note II-t ennyiért?

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#26) Gergosz2 válasza Maxentius (#25) üzenetére


Gergosz2
veterán

én úgy tudom jelenleg csak 16 gb-s verzió van forgalomban.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27) sing1ep1ayer válasza Maxentius (#25) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Tekintve a többi készülék árát és azt hogy nem merték konkrétan megírni a memória méretét, vajon mi lehet a helyes válasz? :)

(#28) DS39


DS39
nagyúr

mondjuk az Ace 2 korrekt áron van, főleg a T-shez képest, de azért annyira nem is akciós inkább reális.

(#29) Stauffenberg válasza a.sebi (#19) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Vagy egybe kötöd egy bécsi kirándulással. Kellemest a hasznossal. :)

Amúgy meg tényleg nagyon durvák ezek a akciók...

Google Nexus 7 - 16GB AKCIÓSAN 75 000 Ft!

Apám, rögtön dobok egy hátast. Fél éve megjelent nálunk (és lassan egy éve mindenhol máshol a világon) és még mindig van pofájuk elkérni érte 80 ropit alapáron... még akciósan is nagyon drága.

Én hétvégén tervezek venni egyet szolgáltatónál. 48 darab ezresbe kerül és már meglévő internet szolgáltatáshoz is hozzá csapható. Ez lenne a teljesen reális ár érte.

(#30) Rolly válasza tutis (#24) üzenetére


Rolly
veterán

az is kamu volt részben, mert 3 db-ot adtak el annyiért :). Tehát ha feliratkoztál 89000 ft-os árért akkor azok közül kisorsolták ki vásárolhatja meg ... (pl 10000-en feliratkoztak és 3-at sorsoltak) + hogy azt valóban kisorsolták megint gondolom nem lehet bizonyítani ...

(#31) smekker válasza tutis (#24) üzenetére


smekker
csendes tag

Hümm. Azért nem mindegy, hogy i4-et v i5-öt adtak 90-ért, mert van némi különbség az áruk között. i5-öt meg hótziher, hogy nem adnak annyiért, esetleg pár darabot, de csak marketing célzattal, tehát nem kereskedelmi megfontolásból...

(#32) zz top válasza ESP (#2) üzenetére


zz top
tag

És ha Nokia 3310-e van, akkor mi van? Az ovit kijártad már Alidzsí? -)

(#33) tutis válasza smekker (#31) üzenetére


tutis
őstag

nem tudom pontosan, de amúgy esélyes az I5, nem emlékszek rá pontosan, hátha valaki más igen, majd megpróbálom előkotorni a hírlevelet, csodálkoztam is az áron.. Mégha csak pár db is volt akciós áron, akkor is azt nevezném akciós áraknak, nem a topikindító árakat..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#34) zoltansc


zoltansc
csendes tag

Osztrák mediamarkt tényleg durva, na az akciós árnak számít idehaza...HTC DesireX 73000-ért függetlenbe.
Jövő héten megyek ki, hozzak vkinek vmit? :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Hina válasza tutis (#1) üzenetére


Hina
aktív tag

Akkor vegyél a vodánál két év hűséggel egyes készülékeknél 30ezerrel drágábban. :U

Samsung Galaxy S III
Vodafone:
két éves Alap kategóriás előfizetéssel 172 990 Ft
Media Marktban:
kártyafüggetlenül 147 999 Ft

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#36) B1T3 válasza Ati1979 (#16) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem nem határeset. Mármint valakinek vagy megér, vagy nem. Én nem szeretek kockáztatni, ha bedöglik egy fontosabb alkatrész, jó eséllyel a megspórolt 25 ezernek sokszorosát kell kinyögni, pl. egy kijelző biztos nem annyiba kerül bele. Persze a bolti garanciával is javítgatnak többnyire 1 éven belül, de azért mégsem annyira stabil az ilyen szervizelés; arról nem is beszélve, hogy nyilván nagyobb eséllyel döglik be valami a 2. évben. Aki ennyiért vesz telefont, az talán könnyebben rááldoz annyival többet.

(#37) tutis válasza Hina (#35) üzenetére


tutis
őstag

Köszönöm nem, én már fentebb is leírtam hogy nem vásárolok itthonról mobilt..Tovább kéne látni már a magyar szolgáltatóknál vagy drága elektronikai boltoknál..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#38) Orton96 válasza Hina (#35) üzenetére


Orton96
aktív tag

T-nél ennyiért LTE változatot adnak. :U

(#39) Hina válasza tutis (#37) üzenetére


Hina
aktív tag

De igy a garanciális ügyintézéssel gyűlik meg a bajod.
Vagy van valami titkod? Áruld el! :U

(#38) Orton96:
Valóban, de az nem független. Ja és csak feketét.

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#40) Stauffenberg válasza Hina (#39) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"...de az nem független..."

Az emberek 95%-a aláírja a hűségidőt, hogy alacsonyabb percdíjakkal telefonálhasson. Szerintem nem releváns ez a kérdés a vásárlók többségének. Én a részemről mindig oda megyek ahol egy telefont jó áron megkapok. Számhordozás van, szolgáltatói egyenárak szintén vannak... mindegy melyik szolgáltatóhoz megyek, ugyan olyan havidíjak fogadnak.

Ez olyan mint egy iPhone független árán vitatkozni, miközben a kutya sem vesz függetlenül iPhone-t. Bemész a Téhez, aztán pont annyiért megkapod, mint egy bármilyen Androidos csúcs vasat.

(#41) lorinser válasza NielsX (#12) üzenetére


lorinser
senior tag

Jól mondod. Okos ember MM-ben nem vásárol.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#42) tutis válasza Hina (#39) üzenetére


tutis
őstag

Városi legendák ezek, egy normális helyen vásárolt telefonnál ugyanúgy érvényesíthető a garancia. Ráadásul amennyi időt itthon is eltökölnek a szervizben, még időben se tart sokkal tovább.. Nincs titkom, max annyi hogy utána kell informálódni a megfelelő webshopoknak, telefonoknak, garanciális ügyek intézéséhez meg kell egy minimális angol nyelv tudás, kb ennyi. Egy S3-as kvalitású készüléket kintről 100 ezer alatti áron meg lehet venni, jó esetben akár 60-70 ezerből is kézben van. Mondanom sem kell hogy nem rohannék ennek tudatában a media markba venni 150ezerért venni telefont..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#43) BookerDeWitt


BookerDeWitt
tag

MM szerintem az egyik legdrágább árúház,ha nem a legdrágább...amit érdemes venni,az a :film,játék!
Ezeket itt a budaörsi MMben mindíg olcsóbban adják pl.:a cdgalaxisnál is! (persze vannak kivételek!)
De volt olyan,hogy a Dead Space 2 kerűlt 9990be a cdg-ben az MMben pedig meglehetett venni 4990ftért!
A telefonok pedig szolgáltatónál már drágábbak,mint függetlenűl,pedig ez régen pont fordítva volt!
És ezek a kis telefonos boltok között is van jó! Én a One Xet vettem 90kért Függetlenűl 1év gyártói garral,míg a trémobilnál kerűlt 169kba! Azért ez irreálisan sokkal több...

(#44) Luck Dragon

Hát még faraghattak volna még az árakból,hogy igazi akciónak hívhassák.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) Ati1979 válasza B1T3 (#36) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát igen. Valakinek megéri van akinek nem. Oké akinek van pénze persze, hogy a gyártói.
Csak sok ember egyszerűen nem tud rá többet áldozni. Vagy ilyet vesz gsm garisan vagy pl. note1-et gyári garisan. Inkább az előbbit veszi.

Amúgy én sem rizikóznék az biztos.

Ha megnézed az apró-t, ott is általában előbb elmennek 5 - 10 % - kal olcsóbban a cuccok próbagarival, mint rendes garanciával drágábban.

Sajnos ez a helyzet, egy olyan helyen ahol általánosságban nincs pénz, viszont az árak magasak.
Kell az adott termék, de a lehető legjobb áron.

(#46) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Zürich media markt: iphone 5 16 Gb 740 chf függetlenül.. margit! nóóórmális?

(#47) hdanit610 válasza Gempas 70 (#46) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Nem is rossz ár! :)

(#48) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Hát ez így is baromi drága.

X.Y.

(#49) Stauffenberg válasza Ati1979 (#45) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Sosem fogom megérteni ezt a szarrárágást. Ez nem a pénzről, hanem az emberi hülyeségről és mindenféle elképzelt megfelelési kényszerekről szól.

Ha valaki azért veszi az 5 ezer forinttal olcsóbb, szürkeimportos, gyakorlatilag értelmes garancia nélküli telefont a hivatalos viszonteladói kereskedésből, hivatalos garanciával rendelkező helyett, mert nincs további 5 ezer forintja, akkor az bizony egy gyökér. El is mondom miért.

Aki szenvedve, vért izzadva, családi kasszát vagy több havi bért lenullázva vesz meg egy 160-170 ezer forintos nagyon drága telefont az nem teljesen normális. Valószínűleg nem nélkülözhetetlen az életéhez, csak azért kell neki, mert mindenféle társadalmi és marketing által generált kényszereknek akar megfelelni. Elhiszi, hogy ettől lesz valaki, ettől javul az életminősége és neki erre szüksége van, pedig egyik sem igaz.

Akinek meg nem okoz gondot megvenni egy drága okostelefont, annak az a +5-10 ezer forint egy rendes garanciára sem fog gondot okozni. Az ilyen GSM kereskedések meg pont azokon az embereken élősködnek, akiknek igenis anyagi nehézséget okoz egy ilyen eszköz megvásárlása és minden fillér számít. Látsz te a sarki szutyok GSM boltban öltönyös üzletembereket amint az üzleti telefonokat nézegetik?

De ez nem csak telefonra igaz: Ezért van annyi fizetetlen hitelből visszavett autó a használt piacon, mert az emberek gyökerek, drágábbat vesznek mint amit megengedhetnének maguknak és a vége az lesz, hogy nem tudják kifizetni.

Ha valaki egy 60 ezres telefont tudna kényelmesen, erőlködés nélkül kigazdálkodni, az miért akar 160 ezres telefont venni? Nyilván nem azért, mert valóban szüksége van rá.

Ez a baj a médiával is, annyira hájpolják ezeket a méregdrága eszközöket, hogy mindenki ezekről álmodozik, azt hiszik, hogy az élet nélkülözhetetlen eszközei.

Szerk: Mielőtt valaki "gazdagsznob" szövegeléssel vádolna: Most is egy 2 éves Motorola Defy-vel rohangálok, annak idején 40 ezerért vettem a Vodától (függetlenül 90k volt). Én azért nem veszek prémium ultradrága okostelefont, mert nincs szükségem arra a pluszra. Netezni, levelezni, Facebookozni, Twitterezni, telefonálni ezzel is tudok... minden más körítés csak marketing bullshit. Ha nagyon akarnám, akkor pár hétig, hónapig vajaskenyéren élve kigazdálkodnám egy sokkal drágább telefon árát, de ennek semmi értelme nincs. Miért vegyek olyat, amit alapból nem engedhetek meg magamnak kényelmesen?

[ Szerkesztve ]

(#50) IkszIpszilon válasza Stauffenberg (#49) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

A baj itt csak az hogy azonos feltételekkel nem 5 ezer a különbség,hanem sokkal több.(pl. a cikkben,hírbe szereplő s3 148ezer,b-telnél ugyanaz 133)
De a legfőbb baj persze az,hogy európai árak mellé magyar fizetést kapunk,egyikünk sem akadna ki egy-egy készülék árán,ha 1500-2000eurot kapna
Azzal pedig egyetértek,hogy sokan vesznek olyan árkategóriás készüléket,amire nincs szükségük s nem tudnák megfizetni.
Legjobb példa erre,hogy múltkor egy GSM boltban voltam épp mikor is bejött egy középkorú hölgy,hogy neki egy a p p l e i p h o n e 5 kell,de így mondta ki ahogy le van írva(apple iphone 5)..nam ind1;neki is biztos nagy szüksége van rá :)

[ Szerkesztve ]

X.Y.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.