Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

Microsoft? Megint? Az Exchange botrány óta ezen meg sem lepődök igazán!

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) Slack


Slack
tag

El kellene már kezdeni büntiket osztani az ilyesmiért, mert addig nem lesz változás.

(#3) bijesz


bijesz
aktív tag

Büntetést? De mégis miért?
Valaki összescrapelte a publikus profilokat ezt a facebookon vagy bárhol meg lehet csinálni.
Régen ezt telefonkönyvnek hívták és bárki meghvehette a telefonszolgáltatótól, akkor nem volt para.

(#4) ledgeri válasza bijesz (#3) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért ha valaki kérte, hogy ne legyen, vagy nem kérte hogy igen, akkor a neve nem volt a telefonkönyvben.
De az megint más kérdés, hogy a telefonkönyvet valaki kerüli, de mindenhova teljes névvel telefonszámmal, címmel regisztrál, és meglepődik, hogy ismeretlen call-center hívja.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) Z10N


Z10N
veterán

LeakedIn :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#6) nyunyu


nyunyu
félisten

Emberek még nem jöttek rá, hogy ezeken a social networkingnek csúfolt izéken ő maga és a kapcsolati hálója az áru?

Egy időben jöttek haveroktól, exkollégáktól LeakedInes meghívók, gondoltam megnézem mi ez, de végül egy órányi profilkészítésbe bonyolódás után úgy döntöttem, hogy nem könnyítem meg a HRes pics*k dolgát azzal, hogy el se kelljen olvasniuk a CVmet, hanem két kattintással megvehessék készen az adataimat, aztán nulla munkával eltegyék a közvetítésért legombolt jutalékot.

Nemrég jött valami profession.hu-s b*szogató levél, hogy frissítsem a profilomat, meg részletesen vegyem fel magamat az adatbázisukba?

Ehh, dolgozzatok meg a pénzetekért, ne az én időmet raboljátok.

Ezek se jobbak, mint a privát kapcsolati hálóra épülő üzleti modellek (1w1w, f@szbúk)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) Rodi 4.80 válasza nyunyu (#6) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Jáj, mikor évekkel ezelőtt mondtam hogy ezek az állásközvetítő "professional" cégek csak adatokat gyűjtenek, anyáztak rendesen. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.