Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Typhoon47


Typhoon47
őstag

:R
Gyönyörű füles! Bár kb egy árban van vele a CX500(okosba) és nem tudom mernék e váltani rá, túl maradi vagyok : )

"Education is important but big biceps are importanter"

(#2) Enton


Enton
addikt

Az ilyen I telók fülesének a gombja működik symbian és android rendszerek alatt is?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) rep3at


rep3at
őstag

Jó kis fülesnek tűnik, bár a leírásod alapján kevésbé adja át a mély hangokat, nálam ez egyértelmű hátrány (Dubstep, Deep House, Slowdance, Psychedelic, House műfajokat hallgatok általában). A tok viszont kifejezetten tetszik és az irányítógombok is, nekem is iPhone készülékem van, jól jönne néha egy távirányító a fülhallgatón.

Forward thinking. كرر

(#4) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

A füles szép.Bár így a hangja nem nagyon jön át.Élőben is szívesen kipróbálnám.Bár az ára egy csöppet riasztó egynelőre:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#5) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Szép füles! :K Gratula hozzá és az íráshoz is!

meg

(#6) persil válasza rep3at (#3) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem éppenhogy sok a basszus(nekem már sok), ebből feltételezem, hogy az elektronikus zenék(bocs, metálos vagyok nem értek hozzá, így tudom csak körülírni) kedvelőinek is kielégíthető a bass iránti igényeit.

Azt mondanám, hogy próbáld ki, ha van rá mód, de csak ajánlani tudom.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.