Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Hmmm hmmm...
És mikor jön? :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) oriic válasza ribizly (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Január 1. és december 31. között jövőre. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) ribizly válasza oriic (#2) üzenetére


ribizly
veterán

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) VágniValó


VágniValó
addikt

Jöjjön! Akarom! De legyen ám Trevor benne, különben bevágom a durcit.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

A X-et is imádtam párommal játszani, szóval mi nagyon várjuk. :C :C

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#6) james001


james001
veterán

Ezek az infók szerintem full kacsák,az hogy az alap karakterek akik már a legelső játék óta játszhatóak voltak mindig biztos hogy most nem lesznek hirtelen játszhatatlanok...
A többi még hihető mondjuk,de Reiko szerintem pont hogy nem hal meg és játszható lesz.
Egy Shaolin Monks stílusú adventure módnak meg kifejezetten örülnék,azt imádtam :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) melega


melega
őstag

Remélem Sub Zero, Liu Kang benne lesznek. Eddig minden nagygépes részben benne voltak.
Amit még szertnék Reptile a gyíkember is benne legyen. Egyik kedvenc karakterem.

[ Szerkesztve ]

(#8) gyuribácsi88

BR mód legyen benne.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#9) bazs0811 válasza gyuribácsi88 (#8) üzenetére


bazs0811
tag

Minek bele Blue Ray?

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#10) oriic válasza bazs0811 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Visítok...

Live-Die-Respawn

(#11) VágniValó válasza melega (#7) üzenetére


VágniValó
addikt

Az ún.állandó karakterek közül nekem is:) aztán olyan van, hogy részenként mindig más a nagy favorit még mellette.
trilogy-ban: Nightwolf
Mortal 4: Fujiin
Mortal X: Trevor

De Reptile eleve a guszta fatallity-k miatt überelhetetlen nálam.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#12) #04430080 válasza bazs0811 (#9) üzenetére


#04430080
törölt tag

Hogy feldobja a hangulatot

[ Szerkesztve ]

(#13) #33253120 válasza #04430080 (#12) üzenetére


#33253120
törölt tag

Miután a purrgill-ok hiperteret ugrottak vele, Thrawn admirális zongoristaként helyezkedett el...

(#14) Cifu válasza james001 (#6) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezek az infók szerintem full kacsák,az hogy az alap karakterek akik már a legelső játék óta játszhatóak voltak mindig biztos hogy most nem lesznek hirtelen játszhatatlanok...

Johnny Cage nem volt benne az MKII minden verziójában és nem votl benne az MKIII, illetve Mortal Kombat: Deception játékokban.
Sonya, Goro és Kano nem volt játszható az MKII-ben.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) VágniValó válasza Cifu (#14) üzenetére


VágniValó
addikt

Kano és Goro a 4-ben sem. Azaz alapból nem volt játszaható, de Gorot elő lehetett hívni valami kombóval a karakterválasztó képernyőn ha XY fokozatban végigtoltad az összes enemy-t.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16) b.


b.
félisten

jó lenne VGA tesztekbe bevenni valami Unreal 4 motoros játékot. remélem érkezik róla hamarosan pár ingame video

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) saelin


saelin
veterán

Vajon D'vorah benne lesz? Vagy csak a story módban bemutatott karakterek lesznek játszhatóak? Nem sokat toltam a MKX-el, de egyik barátommal néha elővesszük mint party játékot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) wolfman válasza bazs0811 (#9) üzenetére


wolfman
veterán

Elnézést, khm, Blu-Ray a helyes kifejezés!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#19) GreatL


GreatL
őstag

Nem tudom... MK9-et mindenki szerette, még én is aki az összes előzményt utáltam megjelenésükkor is. A X szerintem gyatra lett... úgy ahogy az Injustice-ből is az első tetszett jobban nekem és nem a 2.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#20) wolfman válasza GreatL (#19) üzenetére


wolfman
veterán

Jó lett az, szép is lett, történet olyan amilyen, mert ugye senki nagyon meg nem hallhat. Nekem két dolog miatt lett visszalépés.
Első az, hogy a sok karakter után most kiszedtek jópárat, így az új grafikával azért jobb lett volna ha mindenki aki eddig volt, most is maradt volna.
Másik meg az, hogy bár véres és brutális, mégis elég elpoénkodottnak éreztem a dolgot. Sok fatality is hiába brutál, mégis inkább a viccelődős felé húz, meg a fizikát is sokszor meghazudtolják.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) kwzatz válasza GreatL (#19) üzenetére


kwzatz
őstag

Szerintem nagyon jó a X, mármint a végleges XL változat, megjelenéskor nem játszottam vele, tudtommal akkor több okból is szidták rendesen. (ahogy nézem steamen az értékeléseket, sokan gondolják így)

[ Szerkesztve ]

(#22) FefeeX válasza wolfman (#20) üzenetére


FefeeX
veterán

Pont ez a lényege a Fatality-knek, már eleinte is az volt, jó véres, brutális, de messze nem hihető.
MK1: Sub Zero gerinckitépős; Kano szívkitépős; Johnny fejleütős, Raiden fejszétrobbantós stbstb. Sosem a fizika volt a lényege, mint ahogy a horrorfilmek esetén sem ez szokott lenni, és ez így is van jól.

(#23) gabor7th


gabor7th
addikt

Raiden korlátozott elder god lesz cserébe odaadta a Shinnok amulettjét ha az Injustice 2-ben elhangzottak igaznak vehetők, amiben DLC karakter volt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#24) ribizly válasza kwzatz (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Én is inkább a 9-et kedveltem, mert az hozta vissza a régi részek hangulatát. Az X nekem csalódás, mert engem zavar a 30fps lock az xray-fatality-knál, illetve a karakterek stílusra bontása is inkább fura semmint jó. Persze ez csupán az én véleményem.
Remélem, hogy inkább a 9-hez hasonló lesz az új hibák nélkül.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.