Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

remélem x360-ra jönni fog idővel ebből is egy "komplete" változat, amiben benne lesz mindenki... kivárom és akkor megveszem azt, mint a mk9ből, egyébként tőlem nem kapnak dlcpénzt

ui: egyébként jason egyik kedvenc karakterem, jól eltalálták itt a stílusát-mozgását

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) oriic válasza mephi666 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Komplete kiadásra még lehet várni egy ideig szerintem, most rengeteg DLC jön még hozzá.

Live-Die-Respawn

(#3) B4ndiBuild3r


B4ndiBuild3r
tag

Tehát, aki eddig megvette Steamen a játék mellé a Kombat Pack-ot, az még nem tudott játszani vele a mai napig?

[ Szerkesztve ]

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#4) HussarF válasza B4ndiBuild3r (#3) üzenetére

Nem. A Kombat Pack egy Season Pass. Akinek megvan az egy héttel előbb éri el ezeket a karaktereket, amikor kijönnek.

(#5) B4ndiBuild3r válasza HussarF (#4) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Oké, köszi ezt eddig nem is tudtam...

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#6) mephi666 válasza oriic (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

minél öregebb vagyok, annál türelmesebb :DDD jó nekem akkor is, ha 2 év múlva lesz ilyen kiadás

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) scope2007


scope2007
addikt

Kedvenc karakter
Amúgy durván érződik az erő ezen a karakterek
Mekkora állat lett a többihez képest

Killakikitt péntek 13, ennyi xD

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#8) mephi666 válasza scope2007 (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

ő kimondottan illik is egy mk-ba, mert a "sorozatban" is minden rész végén (spoiler: kivéve az elsőt, ahol az anyja gyilkolt) elpusztították, aztán a következő részre feltámadt :DDD ...húsvér karakterektől kicsit fura, hogy a sok törés-csonkolás ellenére a következő round-ra már épen ugrálnak, de tőle ez már megszokott

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) HussarF válasza mephi666 (#8) üzenetére

Ez így pontosan ráillik Spawn-ra is. Mondjuk rajta az X-ray-t megcsinálni is furcsa lenne, mert eddigi tudásom szerint nicnsenek csontjai, az egész teste nekroplazma

(#10) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Azt mondja meg nekem valaki arra hogy a kriptában megtámadnak és kivéded a támadást ad valamit?

PSN: szuhi

(#11) gianni85 válasza sz.atesz89 (#10) üzenetére


gianni85
veterán

Kapsz egy kevés koint

(#12) TazLeacher válasza mephi666 (#1) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezt akartam írni, hogy rettenet jó lett a mozgása a karakternek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.