Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsoo80


Zsoo80
tag

nekem bejött így is ez a mortal. csak kéne tudni hozzá a kivégzések kombinációit. Ha vki megmondaná hol lehet ezeket fellelni nagyon hálás lennék :)

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#2) Zsoccc válasza Zsoo80 (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

[link]
Hálád jeléül pedig minimum napi háromszor látogasd az oldalt. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nagyon kiprobálnám a játékot (annak ellenére, hogy nem játszom), mert a Mortal 1 nagy kedvencem volt (dejo volt gamepad-on nyomni anno...) de ez, hogy a Dc-hödöket belevették, ez akkor f@szság szerintem...

inkább remake-elték volna az egyet, ott még ért valamit a story is..

I humbly and respectfully decline™

(#4) Zsoo80 válasza Zsoccc (#2) üzenetére


Zsoo80
tag

így lészen :DD

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#5) Breki's válasza Magnum_ (#3) üzenetére


Breki's
tag

Nem para a DC rész, mert az Arcade módban játszhatsz a csak Mortal hősök v. csak a DC hősök ellen is, úgyh. ebből a szempontból maximálisan kompatibilis a játék. Hangulatra már sajnos nem teljesen olyan mint az 1 rész, ha olyat szeretnél, akkor sztem a Mortal Kombat 4-et szerezd be. Igaz régebbi, de az frankón az 1 feelingjét hozza. Itt meg egyébként frankó, hogy sok mozdulat megmaradt az eredeti kombin, úgyh. viszonylag könnyű elsajátítani a játékmenetet.

Breki's

(#6) whiz válasza Magnum_ (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Még hogy f@szság... hát mekkora királyság már pl. scorpionnal lezúzni superman arcát... :D :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#7) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát én meg rohadtul nem értem, hogy a negyedik részt mért istenítitek annyira. Olyan fos volt, hogy még. Az újabb részek sokkal jobbak, de a régiek is nagyon jók.(Szerintem a negyedik a legrosszab, na meg a mythologies vagy mi volt a neve...) Egyébként ebben a játékban pont ugyanúgy kell előhozni a kivégzéseket és spec mozdulatokat, mint anno az első és második részben.Persze csak azokkal a karakterekkel, akik abban bennevoltak. Én mondjuk a tekkent is rüheltem, mert egy akármilyen "hülyegyerek" is simán levert, ha gyorsabban nyomkodta összevissza a gombokat, mint én, aki próbáltam látványosabb harcot összehozni. Egyébként meg mért ne férne el ide a dc univerzum? Bár én azt sem értem, hogy a soul caliburba hogy kerül Yoda mester... Ezt tudja valaki?

(#8) wilddog


wilddog
tag

Az a baj, hogy a Story Mode írtó rövid lett, kb 2*(30-45) perc alatt végig lehet nyomni és nem lehet összegyűjtögetni benne semmilyen extra cuccot. Összesen pedig csak 2 lezárolt karakter tudunk kinyitni, Shao Kahn-t és Darkseid - ot, ez utóbbi nem sok mindent tud.
Az Arcade mode viszont az nekem bejött, itt ugyanis ki lehet választani, hogy milyen palettán akarunk végigmenni, lehet úgy, hogy csak mortalos karakterek ellen, lehet úgy, hogy csak Dc-sek ellen, és lehet úgy is, hogy dc-s és mortalos karakterek ellen, keverve.
Például very hard fokozaton már elég élvezetes a játék. :) Szerencsére belerakták az egyik nagy kedvencemet is Sub Zero-t, na meg Baraka - t. ;]

(#9) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Mortal filmben NEM szerepelt Van Damme, az a street figter volt!!! -Christopher Lambert volt ismertebb színész benne aki Raiden-t játszotta...

[ Szerkesztve ]

(#10) #06658560 válasza tomi_mod (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

A filmerol nem is tesz emlitest senki a cikkben. Ellenben az MK1 kornyeki "kuzdosportos" filmekrol, amikben a porgoforgo hatszaltos fejlerugo mozdulatok voltak oltva. Tudod, Kickboxer szeria es tarsai.

(#11) KrAt


KrAt
veterán

El lehet szórakozni a MK-al, de soha nem jött be igazán ez a kategória :(

(#12) Magnum_ válasza tomi_mod (#9) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az 1. részben... mer a 2. részt már nem vállalta-gondolom :DDD..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#13) gabi133


gabi133
aktív tag

A játék legnagyobb negatívuma: Nem jött ki PC-re! Sajnálom, hogy manapság nincsen egy jó verekedős játék PC-re. :(

(#14) Rusher


Rusher
őstag

Én teljesen elégedett vagyok ezzel a játékkal pont olyan lett amilyennek képzeltem. Én igazából a story modot nem is néztem csak arcade-al játszottam...sztem nagyon jók a karakterek, mindenkinek van egy csomó speciális mozgása 1-2 kivégzés vagy brutality mondjuk elég gagyi, de vannak benne nagyon jók pl. az egyik kedvencem Batman denevéres verziója.... :D
Igazából én pont azon vagyok, hogy 1-3-ig tetszett a játék utána nem....tehát a 4. pl. abszolút nem a DA-ról nem is beszélve, de ez most nagyon bejön. :K
Nem volt még sok időm játszani vele, de valaki mondja már meg nekem légyszi, hogy amikor a falon szaladnak át velem vagy fordítva és mondja, hogy "Test Your Might" ott mit kell csinálni?

(#15) icemad válasza Rusher (#14) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Asszem bizonyos gombokat kell őrülten nyomkodni. Ez olyasmi, mint ami anno az első részben volt a bónusz pályákon.Itt a sebzést lehet vele növelni. Egyébként van hozzá "breaker" is, azaz a megtámadott bizonyos kombinációt bevive támadóvá válik, és a támadó sérül meg. Leírva bonyolult, de remekül használható... :DDD

(#16) Rusher válasza icemad (#15) üzenetére


Rusher
őstag

Na akkor jól van én pontosan ezt csináltam :) Csak azt néztem, hogy néha feljebb, néha lejjebb ment a csík aztán azt hittem van valami speciális trükkje. És a breakert, hogy lehet bevinni közben?

(#17) #06658560 válasza Rusher (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

indexen teszteltek, ott kicsit jobban leirtak. nem lesz valamikor pc-rE?

Rusher: az elso ketto utan szerintem a 3 nagyon gagyi lett, kulonosen a menet vegi zsakeldolesek voltak gyengek. Plusz a sok kis mutyur karakter, a veszett nagy monitoron majd elvesztek. majdnem mintha worms 1-2-1 lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#18) icemad válasza Rusher (#16) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A breaker-t passzolom, nekem van olyan, hogy sikerül, van olyan hogy nem. Általában akkor sikerül, ha a felső gombok egyikét nyomva tartom, és közben nyomok egy irányt+ütés egyszerre...De szerintem az irány minden karakternél más. Az biztos, hogy én még tuti módszert nem találtam rá. Talán valamelyik játékkal foglalkozó honlapon fennt van. Hozzáteszem én még csak kb. 11 órát játszottam vele, és abból kb. 7-8 órát csak Sub-Zero-val. (Ő a nagy kedvencem az első rész óta.)

(#19) icemad válasza #06658560 (#17) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem más kérdésem lenne... Tud valaki bármilyen jó verekedős játékot pc-re??? A Killer Instict-et meg a Primal Rage-t unom... (SNES emu rulez!!!) De komolyan, sztem ilyen téren a pc-t nagyon hanyagolják. És a régi stílusú beat'em up-ok is hiányoznak nagyon. Pl.: Saturnra volt a Guardian Heroes nevű játék. Na az nagyon jó volt... (Nézzetek utána.)

(#20) Rusher válasza #06658560 (#17) üzenetére


Rusher
őstag

Nekem az még bejött, mert ugye ott volt először combo lehetőség a MK-ban +sok karakter volt benne...nekem nem tűnt kicsinek semmi anno még PS1-en játszottam vele tv-n. PC-s verzióról nem tudni semmit, de elképzelhető, hogy lesz...miért ne? :)

icemad A breaker verekedés közben kb. úgy jön elő (én úgy figyeltem meg legalább is aztán lehet hülyeség) hogy amikor üt az ellenfél vagy combo közben amikor van 1-2 ütés közben némi "szünet" akkor simán a blockot kell megnyomni. Én sem játszottam vele sokat, mert nincs rá időm...én legtöbbet szintén Sub-Zero-val, Kitana-val egyik nagy kedvencem és Batman-el játszottam. A killer és a primal-t szerettem én is :K Hírtelen nem tudnék mondani verekedős játékot PC-re, de ami tuti lesz pc-re az a Street Fighter 4.

(#21) N-vidi-A válasza whiz (#6) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Jaja, ez nagy kiralysag, gondolom pc-re semmi esely...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#22) #34577664


#34577664
törölt tag

Itt végig lehet nézni a storyt.

http://www.youtube.com/user/BifordusMaximus

DC-vel kell kezdeni.

(#23) salah


salah
tag

hát mind2 fanje vagyok szerintem tök jó kis game ez csak kíváncsi lennék pcre kijön e? :F

(#24) N-vidi-A válasza salah (#23) üzenetére


N-vidi-A
őstag

:(

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#26) Karma válasza icemad (#19) üzenetére


Karma
félisten

Garou: Mark of the Wolves (NEOGEO-n) vagy Fatal Fury: Mark of the Wolves (így meg DreamCasten). Ugyanaz a játék, csak máshogy hívták ;) Mindkettő emulálható.

“All nothings are not equal.”

(#27) BalaNce87 válasza molngab (#25) üzenetére


BalaNce87
addikt

Állítólag a story módba kiderül hogy miért nem annyire erős a superman, ezt mondták a fejlesztők még egy videóba.
Egyébként, a kryptonon nincs is ereje supermannek, csak a földön?

(#28) TazLeacher válasza BalaNce87 (#27) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

kryptonon mindenki olyan f@sza csávó, mint ő.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29) N-vidi-A válasza TazLeacher (#28) üzenetére


N-vidi-A
őstag

A foellenseg ugy volt, hogy Chuck Norris lesz, de a fejlesztok mar evek ota nem birtak legyozni a jatekban sem, igy inkabb kiirtak a storybol, es ezert adtak ki nem reg Chuck Norris nelkul...

(amugy o az osszes szuperhos es mortalos kepessegevel rendelkezett!:D)
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#30) ithomas válasza N-vidi-A (#29) üzenetére


ithomas
őstag

Gondolom ezt ott olvastad,ahol a rejtett szereplők előhívásához való kombókat is közölték!
Állítólag valami szupererős dzsungelharcos is előhívható....győzike vagy ki...

Amúgy én meg fogom venni a játékot,amint lesz xboxom...hetek kérdése.. :)

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#31) N-vidi-A válasza ithomas (#30) üzenetére


N-vidi-A
őstag

:D:D:D:DDDDDD :C
A kivegzese az, hogy elenekli a szeretem a borod illatat! :C :R

Nem lenne rossz egy X-BoX, az tuti..

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#32) Breki's válasza icemad (#7) üzenetére


Breki's
tag

Mert kezelhető volt, 3D-s és sokban visszatért az első részhez sztem. Ami jó volt egy az egyben. Ráadásul, sokat emelt a szavatosságán az a jónéhány előhívható apróság, ami remekül szórakoztató volt, pl. hogy reptile maszkot húzhatott, mert ugye alapban asszem nem volt neki stb...

Nemsokára fogok írni egy visszatekintő írást néhány régebbi Beat em upról, amik nagy kedvenceim voltak, pl Caddillacs & Dinosaurs, Alien VS Predator, Final Fight Stb... amik mára szintén elérhetőek MAME(Multiple Arcade Machine Emulator) segítségével PC-n is. Remélem ott találsz majd olyan újdonságot ami tetszik, de még nem ismerted előtte.

A Tekkennél pedig pont nem működött a hülyegyerek nyomkodós taktika, legfeljebb tényleg nagyon kezdők ellen, akik nem értettek egyáltalán semmit a játékhoz még. Legalábbis meglátásom szerint. Tekkenben ha jól ismered a játékot, akkor nem vernek el egykönnyen, mivel tipikus kontratámadós játékstílusa van és az ilyen cséphadarós gamereket remekül 2 vállra lehet fektetni egy ellentámadással.

Darálósnak inkább a Marvel VS. Capcom-ot mondanám, ahol tényleg úgy játszhatott az ember, hogy csak arra kellett törekednie hogy minnél több gombot nyomjon le egymás után.

Breki's

(#33) Breki's válasza ithomas (#30) üzenetére


Breki's
tag

Ha lehet 2. v. 3. szériásat vegyél, mert az első állandóan meghibásodik és csak a baj van vele. Sajnos heti 1 Toweltrick(utfg) simán bejátszik az első gen. Xbox360-nál.

Breki's

(#34) ithomas válasza Breki's (#33) üzenetére


ithomas
őstag

Hmm.Nem tom ezt most mire írtad...nem akarom törölközőbe megfőzni a boxot...hanem veszek egy jasper laposat,amint túl leszek a vizsgáimon... :)

Real eyes realize real lies!

(#35) Breki's válasza ithomas (#34) üzenetére


Breki's
tag

Arra, hogyha használtat vennél, semmiképp se vegyél első generációst, mert azokban több fizikai bug van, mint a Windows M.E.-ben.

Breki's

(#36) eddie17


eddie17
addikt

Holnap érkezik hozzám :C

(#37) eddie17 válasza eddie17 (#36) üzenetére


eddie17
addikt

Megjött, másolom fel vinyóra, és jöhet a puding próbája:)

(#38) Rusher válasza eddie17 (#37) üzenetére


Rusher
őstag

Biztos, hogy tetszeni fog.....kinek nem? :K

(#39) storm81


storm81
csendes tag

Egy másik magyar teszt!

May the Force be with you...

(#40) eddie17 válasza Rusher (#38) üzenetére


eddie17
addikt

Tetszik hát, sőt nagyon tetszik. Megérte a pénzét :K

(#41) sptkyle


sptkyle
senior tag

Talán egy Unreal 3 engine-ből többet is ki lehetett volna hozni.. :S Pedig az ötlet tetszik.Kicsit több odafigyeléssel sztem a Tekkenek, és Soul Caliburok mellett is teremtett volna magának egy nem is kicsi piacot.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#42) tiv83us


tiv83us
veterán

Az en velemenyem.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#43) Rusher válasza tiv83us (#42) üzenetére


Rusher
őstag

Ebben igazad van...mondjuk én úgy vagyok vele, hogy a kezdetektől fogva nagyon tetszik az ötlet meg maga az egész játék, de valóban nem valami nagy durranások a kivégzések meg hát van benne jópár ami már korábbi részekben benne volt tehát nem is új....ettől függetlenül vannak jók azért sztem maga a játék nekem nagyon bejön pont tegnap néztem meg milyen az online része nagyon jól működik az is. :K
Jó az a piros sapi..nekem nem lehetne? :DDD

(#47) popjak


popjak
csendes tag

Valki nem tud oan emulátort ami xbox játékot pc-re változtat vagy konvertálót

(#48) eddie17 válasza popjak (#47) üzenetére


eddie17
addikt

Nem létezik egyáltalán.

(#49) Prof01


Prof01
veterán

Az irányítása nagyon nem megy nekem, de am. nem rossz játék. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50) eddie17 válasza Prof01 (#49) üzenetére


eddie17
addikt

Nem is tudtam, hogy neked is megvan, összeereszthetjük tudásunkat valamikor ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.