Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #08052480


#08052480
törölt tag

Nagyon nagyon rég éreztem ekkora késztetést egy verekedős cucc beszerzésére. Arról egyébként van valami infó, hogy a 360-as verzióhoz is járna egy extra karakter? A Live még mindig szimpatikusabb, de Kratos ugye még mindig több mint a semmi.

[ Szerkesztve ]

(#2) RROD360


RROD360
tag

Basszus ez nagyon nagynak mutatkozik :Y

(#3) HummeRC


HummeRC
senior tag

Éééés igen. Pont erre számítottam. Nagyon régen erre várok. A régi játék modern grafikával. :C

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jeles grafika:C

..de sosem szerettem a Mortal játékokat. sem a Tekkeneket..:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Über fasza brutál error! :Y PC-re nem jön ki?

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#6) maxxtro02 válasza Butcher-HUN (#5) üzenetére


maxxtro02
tag

:N

(#7) Butcher-HUN válasza maxxtro02 (#6) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

:O ááááááááá :O se baj akkor majd emulátorozunk ha lesz ha meg nem cumi.

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#8) maxxtro02 válasza Butcher-HUN (#7) üzenetére


maxxtro02
tag

működő emulátorról még nem hallotam,sajna ez van :((

(#9) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon ígéretes, bár nekem a videóból az jött le, hogy egy kör nagyon rövid... nagyon hamar véget ér minden egyes kör. De majd meglátjuk!

(#10) bAtt001


bAtt001
addikt

a régi szép emlékek amikor a 4-el játszottunk az hiszem, a régi jó hangok is benne vannak :D

(#11) Sonja válasza #08052480 (#1) üzenetére


Sonja
veterán

Nem lesz box-ra különleges karakter (elvileg) .

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12) nrgia


nrgia
őstag

Ez állat...kötelező darab számomra. :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) james001


james001
veterán

100 % hogy beszerzem,főleg Kratos miatt :D
(legjobb lett volna ha a demóba is berakják... :((( :DDD )

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) Gude


Gude
senior tag

Sub zero csinálhatna valamit :W

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#15) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Parádés. Pont annyit vett át a legendás részekből amennyit kell (rengeteget :DDD ). Ez meg van spékelve egy korrekt grafikával, pár újdonsággal. Szuper. Nagy húzónév lesz a konzolokra.

(#16) wolfman


wolfman
veterán

Elég jónak ígérkezik, nekem elnyerte a tetszésemet, főleg hogy az első részből átemelték a tesztet, de még több fajta is lesz. :)

Viszont a videókat elnézve a kivégzések elég ötlettelenek. Inkább vicces, mint hogy azt mondanám rá, hogy "HELLLJEAH!" :) Elég bután néz ki, hogy letépik valaki felsőtestét úgy hogy az alsó teste nincs is rögzítve(tehát akkor felemelné). Na mindegy, ebben picit gyengének érzem a játékot, viszont hatalmas piros pont a készítőknek, hogy arra mentek hogy a régi részekből építkezzenek és ne pedig valami flancos hülyeséget találjanak ki hozzá!

Fekete pont hogy nem jön PC-re! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#17) #08052480 válasza Sonja (#11) üzenetére


#08052480
törölt tag

Jól tudtam akkor, ment is az rendelés a ps3-as verzióra :)

(#18) sith7 válasza Butcher-HUN (#5) üzenetére


sith7
nagyúr

sajnos nem ... :(

(#19) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Hehe, keveset játszottam mortallal, annál többet a tekkennel és már látom is, hogy miért...ez nem verekedős játék, ez a pszichopata idegbetegeknek van levezetésre :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) Speed® válasza sith7 (#18) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tuti kitolják ide is..de előbb megszedik magukat a konzolos verziókból.

(#21) Thodeus válasza wolfman (#16) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Sose a valósághűségéről volt híres. ;)

(#22) maxisama válasza Thodeus (#21) üzenetére


maxisama
tag

áááááááááááá.. minden SNES-en edzett Mortalosnak musthave játékmenet! Mennyire jó már a Scorpion Fatality

(#23) sith7 válasza Speed® (#20) üzenetére


sith7
nagyúr

Így legyen, ámen ... :R

(#24) maxisama


maxisama
tag

hogy elcsapja Liu Kangot a taxi xd

(#25) geezer válasza HyP3b0y (#19) üzenetére


geezer
aktív tag

Yoshimitsu simán kettévágná ezeket. ;]

(#26) Lacc88


Lacc88
senior tag

jó lesz ez :D !

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#27) gabesy


gabesy
tag

Régi szép idők jutnak az eszembe, mikor még az első részel játszottam PC-n. Aszem beszerzem PS3-ra. :)

Gabesy

(#28) heihachi válasza gabesy (#27) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem az Amiga 500, meg a 4 lemez miatti állandó lemezcsere ugrott be :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29) drstupid


drstupid
tag

Mortal vs Dc universe is jó volt remélem ez is jó lesz, Ja meg nemsokára jön a film is aminek már fent van a trailere :) jutub

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#30) drstupid válasza drstupid (#29) üzenetére


drstupid
tag

Most néztem ez egy short film :(

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#31) Xirtam válasza drstupid (#29) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez nem film, csak a rendező mutatta meg, hogy ha felkérnék igen is tudna egy MK filmet készíteni! :) Nem kell a parasztvakítás! :R

(#32) szpal17


szpal17
őstag

Na ezt tuti megveszem boxra...
Már látom az online meccseket magam előtt...brutális lesz :D

(#33) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nagyon jó kis kedvcsináló videó. Én is tuti megveszem. Jót tett a sorozatnak, hogy végre visszanyúltak a gyökerekhez és korhatáros verziót készítettek. Ha jól emlékszem Ausztráliában már be is tiltották (még mielőtt megjelent).

Azért remélem egy-egy karakternek lesz több Fatality-je is.

Xbox: kapeti

(#34) kapeti07


kapeti07
senior tag

Sajnálom, hogy Kratos csak a PS3-ban lesz. De hát megértem, ő egy PS3 exkluzív szereplő.

Azért az mekkora lenne, ha XBOX-on meg a Gears of War-os főszereplő lenen a plusz karakter :Y

Vagy Alan Wake :DDD

Xbox: kapeti

(#36) kenwood3 válasza Speed® (#20) üzenetére


kenwood3
őstag

sztem meg nem lesz belőle semmi , a pc mindig kimarad a jóbol :(((

Mi az az ekezet dragasag??

(#37) FefeeX válasza Xirtam (#31) üzenetére


FefeeX
veterán

Nemnem, ennek alapján készül a minisorozat, le vagy maradva egy pöppet :P

kapeti07: nem is mondta senki, hogy a Box verzióban nem lesz plusz szereplő. Csak itt a vészmadarak, hivatalosan még egy szó sem esett még a Box változatról magáról sem... Szóval lesz-e benn exkluzív karakter? Senki nem tudja, de egyesek nyilatkoznak a cég helyett is... :) Én azért remélem, benn lesz Marcus Fenix :)

Amúgy nekem összességében a MK1 arcade gép ugrott be, órákig játszottunk, és néztük ahogy a helyi menők játszanak 20-asokért :) A MK2 arcade már sajna időkorlátos volt, akármilyen jó is voltál benn, lejárt az idő és vége lett... :)

kenwood3: szerintem sem lesz belőle semmi, ahogy már az elmúlt 4 rész esetében sem volt, mint ahogy tekkennél sem volt, és a Capcom sem járt túl jól a SF4-gyel... Szóval sokan próbálnak magukba életet lehelni, és buta módon biztatják a többieket is, pedig az esély PC verzióra nagyon kevés (<1%)

[ Szerkesztve ]

(#38) FefeeX válasza HyP3b0y (#19) üzenetére


FefeeX
veterán

Tekken vs. Mortal összehasonlításnak nekiállni sem érdemes :P
Annyira más a két játék fizikája, működése, lényege... Én speciel imádom mindkettőt, sőt, a Street Fightert is szeretem, de az már azért nem teljesen az én preferenciám szerint készül :)

(#39) Pöttön válasza kapeti07 (#34) üzenetére


Pöttön
őstag

Jah azt verné a népet a zseblámpájával :C
Egyébként tuti hogy lessz a box-os verzióbais rejtett karakter.
És szerintemis Marcus lessz... :D
Pl soul calibur 4-ben ps3 verzióba Darth Veder Boxon meg Joda van . :))

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#40) Speed® válasza kenwood3 (#36) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

GTA4 EFLCt is megkaptuk a konzolhype lecsengése után..hasonlót várok.
Egyébként tudják, hogy sok potenciális játékos van PCn is..kalkuláljanak.
Az biztos, hogy ezért sem fogok nekiállni konzolt venni, meg hozzá TVt..

(#41) kenwood3 válasza Speed® (#40) üzenetére


kenwood3
őstag

én csak abból indulok ki , hogy a mortal 4 óta nem kaptunk Mk-s játékot pc-re aminek sztem a legnagyobb oka a kalózkodás, sztem ez most sem lesz másképp :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#42) FefeeX válasza Speed® (#40) üzenetére


FefeeX
veterán

Az teljesen más, a GTA4, a San Andreas meg a Vice City is megjelent PCre. A MK korábbi játékai meg nem. Ergo nem hasonlítható össze.
Sok potenciális játékos... Nos, erről már nagyon sok értekezés folyt itt fórumon belül is. Nem olyan sok, hogy megérje, ellenkező esetben már rengeteg játék jött volna PCre is. Nem a portolás a nagy költség, hanem az ez idő alatt a csapat által elvégezhető munka ellenértéke túl magas ehhez képest. Tehát ha felkínálják, hogy a következő 2 hónapban itt a fizetésed 200 ezer amott meg 400 ezer, akkor te sem fogsz elmenni 200 ezerért csupán azért mert már annyiért is megérné dolgozni...
A meg hozzá tévét meg állandóan előjön a konzoltalanoktól fals megközelítésből... Meg kéne már érteni, nem kell a konzolhoz tévét venni, ugyanúgy játszható DSUB/DVI/HDMI bemenetű, bármekkora méretű monitoron, vagy akár régi tévén is. Ez olyan mint hogy azért nem veszek benzint a fűnyíróba, mert a benzinhez autót is kéne vennem...

(#43) OliApa


OliApa
aktív tag

Így már érthető, miért tiltották be Ausztráliában... :Y

http://velemmivan.blogspot.com/

(#44) Speed® válasza FefeeX (#42) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ott is kijelentették, kizárólag konzol..és mégis..
A remény hal meg utoljára..meg Shao Kahn ;]

Konzolt fotelből frankó tolni, nem asztalnál..persze lehet monitoron is, ja.
Részemről biztos, hogy nem mostanában állok rá..nekem túl zárt cucc..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.