Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Gyájj ez rohadt jól néz ki még mindig. Úgy néz ki újra magukra találnak a srácok. Ilyenkor kicsit elgondolkozok, hogy eladjam-e az X360-at, de asszonnyal nem lehet ilyeneket játszani(mondjuk vele semmit sem).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) szpal17 válasza Xaels (#1) üzenetére


szpal17
őstag

Nagyon jól néz ki a játék....nálam kötelező vétel lesz.

Xaels: Nálunk szerencsére még a street fighter 4 és a forza 3 is közös játék szóval nem panaszkodhatok...Csak hagyni kell néhányszor nyerni és akkor elkezdi elhinni, hogy ez az egész jó dolog :) Ja és kötelező a Sims 3 beszerzése PC-re...addig lehet konzolozni :)

(#3) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Végre, ez nagyon jó pláne a mortal kombat vs dc universe után, kb másfél óra alatt végigcsináltam a sztoriját, persze nem az a fontos benne, de elég ratyi lett, meg azok a rage-ek benne, hát elég vicces.

(#4) Kanczy


Kanczy
veterán

:R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5) Xaels válasza szpal17 (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Nálunk nem ilyen egyszerű sajnos XD Semmi nem érdekli a játékok közül. Még a Wii sem hozta lázba pedig ott van minden jó csajos cucc is.

És mivel egyedül unalmas egy idő után inkább eladom és veszek HTC Desire -t a pénzből.

Azért jó látni, hogy a Mortal megint kezd Mortal lenni és végre hozzá mertek nyúlni a karakterekhez is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) h-yle


h-yle
addikt

Biztos volt már valahol, de ez letölthető vagy bolti játék lesz? Értsd meg tudom-e majd venni 3-4k-ért vagy 12-be fog kerülni megjelenéskor. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) Kanczy válasza h-yle (#6) üzenetére


Kanczy
veterán

Bolti, vagy ha letölthető is (Steam), teljes árú :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8) P00By


P00By
nagyúr

:Y

(#9) BalaNce87 válasza h-yle (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát biztos 12k lesz, vagy hogy érted a letöltést live-on keresztül pl? ám online is drágák a játékok, legalábbis az újabbak.

(#10) DeFranco válasza Kanczy (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Steam? PC-re is kijön?

(#11) FefeeX válasza Kanczy (#7) üzenetére


FefeeX
veterán

Kit érdekel, hogy 10 vagy 12 (egyébként zavvi-n megjelenéstől egy hónapra kb 7-8ezerért meg lehet majd kapni) - egyszerűen olyan jó lesz, hogy musthave :) Mortal fanoknak kötelező...

Mondjuk nekem bejött nagyjából a DC is (nem a story mode, az elég gyenge benne, de haverokkal ökörködni az sem rossz)

Amit sérelmezek kicsit: Scorpion szerintem klasszisokkal jobban néz ki itt mint Sub-Zero (és ugye nálam S-Z a kedvenc) - azért még kicsit tupírozhatták volna... Scorpion pl óriási, hogy néz ki :)

(#12) FefeeX válasza BalaNce87 (#9) üzenetére


FefeeX
veterán

Az XBLA játékok mint az új Sonic, a Prince of Persia Classic, a Serious Sam HD etc nem olyan drágák, értsd 4k körüliek, értesüléseim szerint. Gondolom erre gondolt. Csakhogy ez nem olyan játék lesz :)

(#13) wednesday válasza DeFranco (#10) üzenetére


wednesday
őstag

Csak bedobtak egy ilyen pletykát, hogy elképzelhető:
"Ed Boon mesélt egy kicsit a 2011-ben érkező új Mortal Kombat kiegyensúlyozásáról, DLC karakterekről és felvetette annak a lehetőségét is, hogy a PS3 és az Xbox 360 mellett kihozzák a játékot PC-re is."

De ez a nyilatkozat nagyon halovány még.

[ Szerkesztve ]

(#14) balcsy


balcsy
aktív tag

Áhh nekem nagyon tetszik a játék.Mocskos jól megvan csinálva hogy véresek maradnak ők is meg a talaj is.(és ez ugye csak konzol lesz?)

FefeeXHát valakinek egyáltalán nem mind1 hogy 10 vagy 12:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#15) FefeeX válasza balcsy (#14) üzenetére


FefeeX
veterán

Egyelőre csak konzol. És konzol játék nyitóár egyébként ált. 15-16k... :)
Csakhogy, érdemes tényleg várni egy hónapot, és megvenni féláron, UKból. Aztán akkor már neked is mindegy lesz, mennyiért árulják az első hónapban, és hogy itthon még mindig mennyibe kerül :)

(#16) h-yle válasza BalaNce87 (#9) üzenetére


h-yle
addikt

Igen arra gondoltam, hogy PSN/LIVE lesz-e, vagy "retail".

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#17) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ba*eg. Muszáj vennem egy Box-ot, gyűlnek a címek, és jön a Kinect... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) BalaNce87 válasza FefeeX (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mondjuk ezek nem tűnnek olyan újnak, a pop az az a pop a legelső? érdekes hogy azért is elkérnek 4k-t pedig ha jól tudom az ingyenes volt mindig is, talán már flash játékként is játszható. Ezek pont mehetnek ebbe az árkategóriába kivétel a pop amiből még ma is pénzt akarnak, elég fura.

[ Szerkesztve ]

(#19) Sicilian


Sicilian
addikt

Sub-Zero a nagy kedvenc :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#20) FefeeX válasza BalaNce87 (#18) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem. Csináltak az alapján egy 3D-sített pályájú 2D platformot, Prince of Persia Classic címen. Itt a youtube link, szerintem nagyon faja lett. 800MS pont amúgy

Úgy számolom, ha 4200 pontot veszel (pedig a Sonic, meg régi MK, stb miatt szerintem nekem kelleni fog) - 2000 forintra jön ki az ára...

jer1cho: kinect-tel akarsz majd mortalozni? :D Egyébként én is úgy látom, hogy megint jönnek a jó címek :)

[ Szerkesztve ]

(#21) menalcas


menalcas
őstag

Még mindig nagyon jó, kérnénk PC-re is mivel 1-2 játékért nem fogok beruházni egy új konzolra, de használtra sem :B

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#22) FefeeX válasza menalcas (#21) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát, pedig MK4 óta nem volt MK PC-re, és előfordulhat, hogy nem is lesz. Eddig bejött nekik, sokáig tartózkodtam, de végül nekem is emiatt volt muszáj konzolt vennem :) Szóval az esélye szvsz a PC verziónak kevesebb, mint 50%... (SSF4 sem jött már PCre, pedig jobb lett mint a sima SF4, Tekkenről és társairól nem is beszélve, aki ezt a műfajt keresi, annak kell a konzol...)

(#23) TazLeacher válasza FefeeX (#20) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem, hanem ez is, az is. Ott a GoW 2 (és hamarosan a 3) az Alian Wake, meg még van 1-2 cím mostmár, hogy megérje. (Illetve kiszálltam a Wii-ből, így lesz úgymond újra Wii-m a Kinect-el, amit tudok HC game-re is használni. 2 az 1ben.)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24) sith7


sith7
nagyúr

Így kell kinéznie egy Mortal Kombatnak :K

(#25) Kanczy válasza FefeeX (#11) üzenetére


Kanczy
veterán

Mondtam, hogy érdekel? :(((

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#26) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon jó ahogy a meccs vége felé látszódnak a sérülések a karaktereken.
Jöhetne PC-re.

(#27) menalcas válasza FefeeX (#22) üzenetére


menalcas
őstag

Szerintem butaság hisz a konzol bevételeken nem változtatna, viszont a PC-sek is örülnének, tuti lenne annyi az eladás, hogy még egy kis plusz haszon is csordulna belőle.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#28) FefeeX válasza menalcas (#27) üzenetére


FefeeX
veterán

Sajnos a dolog nem ilyen egyszerű. Az átportolás, főleg ha minőséget akarnak csinálni, sok idő. Ebben az időben csinálhat ugyanaz a pár/sok ember ugyanabból a pénzből, időből stb egy másik játékot is, vagy legalábbis mondjuk hamarabb lesz meg, és konzolon sokkal többet keresnek. Nem vagyok a PC ellen, csak sajnos a nagyobb profit diktál általában.

(#29) plejik


plejik
addikt

NAgyon jó lesz, eddigi videók alapján, leginkább a karakterekre leszek kíváncsi. :D MEg persze a grafikára, és a játékmenetre is, aztán mehet a game az asszonnyal meg a barátnőivel. ;]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#30) menalcas válasza FefeeX (#28) üzenetére


menalcas
őstag

Ezt aláírom sajnos egyet kell értsek :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#31) Xaels válasza FefeeX (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Capcom-nál tudtak olyan rendszert felépíteni amivel pillanatok alatt átportolhatóak a játékaik PC-re. Ők szinte minden nagyobb címüket kihozták PC-re is a közelmúltban. DMC4, SF4 (igaz a Supert már nem adták ki), tudtommal Lost Planet 2 is jön hamarosan. De ott az UE3, azt sem lehet nehéz portolgatni szvsz. Semmi sem lehetetlen csak akarni kell, de ebben az esetben tuti az üzlet diktál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Kár, hogy nopc :(
Egyébként lennének forradalmi ötleteim az MK-hoz, például olyan mozdulatok, amik csak egy meghatározott körben használhatóak, pl a 2. roundban aki az előző vesztese volt kaphat 1 vagy 2 erősebb új mozdulatot, illetve a 3. körben mindkét fél szívósabb látványosabb mozdulatokat alkalmazhatna. Így izgalmasabb lenne a küzdelem is. :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#33) Xaels válasza Dyingsoul (#32) üzenetére


Xaels
félisten

XD Öcsémnek sikerült több évnyi nyüstölés alatt megtanulnia az összes combo-t az ilyen verekedős gémekben én meg mindig nyomkodtam össze vissza, hiába néztem meg a listát meccs végére a felét elfelejtettem. Nem hiszem, hogy az egyszerűbb játékosok mint én élveznék azt, hogy a 2. körben tutira szétgyepázzák az arcomat 1-2ütéssel miután vért izzadva megnertem véletlen az 1.-t. De ráérünk ezen filózni, ha kijött az új rész teljes egészében. Ahogy elnéztem azért van itt újítás bőven.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) FefeeX válasza Dyingsoul (#32) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha megfigyeled a videókon, van már benne hasonló... SF szerűen töltődik a csík alul, aminek a feltöltődése után, értelmezésem szerint, aktiválódik az X-Ray mód. De hogy ez többet sebez-e, meg hasonlók, azt már nem tudom. Minden esetben Tekkenben zavar pl az, hogy bizonyos % alatt extra erőset üt az ellen (Azazel ellen sokszor pont emiatt vesztettem, mert ilyen rage-ben 2-t üt aztán szevasz.)

(#35) Ari18 válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


Ari18
őstag

Meg azok a "fatality"k. ;] Tiszta vicc volt az egész... :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.