Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Érdekes, hogy most őt tüntetik fel pozitív karakternek, holott eddig SZ volt kettejük közül.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) Ryuu


Ryuu
tag

Get over here!
Tetszik ez a cucc, csak hát... mindíg mondogatom, hogy konzolt kellene már vennem, mégsem vagyok rá hajlandó és nem a pénz miatt.
Azért remélem lesz esélyem egyszer valakinél kipróbálni. :)

(#3) Gabr válasza Ryuu (#2) üzenetére


Gabr
tag

Bullshit Generátor v3.0 :C :Y

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#4) _Scythe_ válasza Kanczy (#1) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Majdnem minden új rész megjelenésével változott a sztori. Elvileg Scorpion az első rész után (de még a második előtt) megölte Sub Zerot. Ezért SZ testvére folytatta a harcot. Valójában az eredeti SZ-ról mintázott (John Turk, talán?) színész nem vállalta az "arcát" hozzá, ezért volt a váltás, és ezért a hülye sztori. Egyébként a Sonya-t "játszó" "hölgy" is úgy nyilatkozott, (a 3. rész előtt, ezért nem volt benne) hogy ha tudta volna, mihez adja a (nem létező) nevét, akkor sose ment volna bele. Hát persze.
Szal szerintem felesleges nagyon mély értelmet keresni ebben: az első részben egyszerűbb volt egy palette swap, mint egy teljesen új karaktert generálni. Mindegy is, Scorpion és Sub zero nélkül nincs mortal.
(Amúgy Raiden a kedvencem :) )

Szerk.: Szándékosan a játéktermi névkonvenciót használtam, azért nem "y" és azért nincs kötőjel.

[ Szerkesztve ]

(#5) talpalavalo válasza Gabr (#3) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Double Bullshit Generátor v4.0 :C :Y

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Sub-Zero az örök kedvenc :B :K

nothing is true everything is permitted..

(#7) FefeeX válasza Sicilian (#6) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem is :) De ebben (és a mk vs dc-ben is) sokkal menőbben néz ki scorpion... :)

(#8) plejik


plejik
addikt

Csak jönne már :D Még az asszony is nyomja. :D

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#9) Ari18 válasza Ryuu (#2) üzenetére


Ari18
őstag

csak egyszer kell megvenni, van pár jó játék ami nem jön sajna pcre. 2év gondolkodás után vettem én is egy boxot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.