Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Basszus ez nagyon jól néz ki. Végre magára talál a Mortal Kombat brand a sok sok évnyi szerencsétlenkedés után?! Úgy legyen. Ha lenne kivel játszani tuti megtartanám emiatt a cím miatt az X360-at.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) bigadam94


bigadam94
tag

Azt hiszem, szerelmes vagyok.. :D

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

a mortal név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez? :) tetszik, az biztos... csak pc-re is adják ki mielőbb, aztán jó

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) maláj válasza bigadam94 (#2) üzenetére


maláj
őstag

pontosan ez a gondolat fogalmazódott meg bennem is :DDD

(#5) Ősember válasza mephi666 (#3) üzenetére


Ősember
őstag

5 soros hir, abból ez az egyik:
A játék egyébként PS3 és Xbox360 platformokra érkezik. :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#6) Gude


Gude
senior tag

Pc-re sajnos nem lesz,de a skorpió karakter nagyon állat.Kedvencem a sub zero mellett! :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#7) mephi666 válasza Ősember (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

tudom, de bizakodó vagyok, hogy kis késéssel elkészül a pc-változat is (mintha valahol pletykáltak volna már erről)

...mk3 óta nem volt (szerintem) normális mk játék pc-re :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) szablya válasza bigadam94 (#2) üzenetére


szablya
tag

Scorpionba? :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) Tituka


Tituka
senior tag

ez tetszik :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#10) Gude


Gude
senior tag

Legyen igazad és dobják ki pc-re is is :U ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) DonMedve válasza Xaels (#1) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor tartsd meg mert Én leszek! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12) Xaels válasza DonMedve (#11) üzenetére


Xaels
félisten

xD Live-on biztos sokan lesznek de a haverok+sör+rágcsa nincs már meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Ősember válasza mephi666 (#7) üzenetére


Ősember
őstag

szerintem a 4 élvezhető volt :K

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#14) Ari18 válasza mephi666 (#3) üzenetére


Ari18
őstag

remélem is, mert a Mortal vs Dc egy gyalázat volt. A sorozat megalázása...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.