Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Nos ezt nehéz megvalósítani, de reméljük sikerülni fog...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) h-yle


h-yle
addikt

Legyen így. :R

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) P00By


P00By
nagyúr

Tehát NEM fogja mindenki élvezni(nuku PC)! :(

(#4) Sub-ZeRo válasza P00By (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát igen. :((( :(( :(

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Még jó hogy ezt mondja... :W Azt mégse mondhatja, hogy csak a 15 éves darálnivágyóknak fog tetszeni :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6) 4sal3


4sal3
tag

sajnálom h nincs pc-s verzió már régóta. Mondjuk magától értetődő, h miért, de a többi platformon is ugyanez a helyzet. Nem értem, legalább portolhatnának az xbox-os verziót.

(#7) dfdfdf válasza 4sal3 (#6) üzenetére


dfdfdf
őstag

Akkor inkább ne legyen MK pcre mint egy xar optimalizálatlan portot kajunk

(#8) wolfman


wolfman
veterán

Pedig ez egy olyan cím lett volna amit eléggé vártam hogy megjelenjen PCn, de csak sikerült elvegyék a kedvemet!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) Gabr


Gabr
tag

Mostanában nagyon sokat játszom Live-on a Mortal Kombat VS DC Universe dologgal, iszonyat jó! Jókat lehet röhögni, mondjuk egy Raiden Vs Joker bunyón. :) Remélem majd az új Mortal is ilyen jó lesz!

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#10) menalcas


menalcas
őstag

Mindenkinek, akinek van konzolja ....

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A Fallout: New Vegas kb. 1.4 millió példányban kelt el az első héten, ebből kb. 850 ezer példány Xbox 360, 460 ezer példány PS3 platformokon ment el, és csak a maradék, kb. 100 ezer példány volt PC-s (csak kb. 7%-a az összes eladott példánynak!).
Lehet sírni, de ilyen számok mellett kiadóként én is meggondolnám, hogy csináljak-e PC-re játékot.

Szerkesztés: a hivatkozás lemaradt.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) adalbert1 válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


adalbert1
veterán

Azt gondoltam hogy vezet a box, de nem gondoltam hogy ennyivel... :Y
Én még arra lennék kíváncsi hogy akik állandóan jönnek a miért nem jön ki pc-re szöveggel, azok közül hányan lennének tényleges fizetőképes kereslet. :U

(#13) Sicilian válasza P00By (#3) üzenetére


Sicilian
addikt

Elvileg lesz, olvastam róla hírt, csak nem most fog megjelenni sajnos.. :N

nothing is true everything is permitted..

(#14) Gabr válasza adalbert1 (#12) üzenetére


Gabr
tag

Azok közül 0db ember fizetne érte.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#15) wednesday válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


wednesday
őstag

Azt azért tedd hozzá, hogy ez az adat Amerikára vonatkozik. Így ebbe semmi meglepő sincs, pláne abban, hogy Xbox kiugróan vezet.

(#16) bLaCkDoGoNe válasza wednesday (#15) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem igaz: "Of the 1.4 million units sold, nearly 850,000 units were on Xbox360, 460,000 on PS3 and the remainder on PC with nearly three-quarters of total sales in the Americas."

Tekintve hogy Amerikában 19-én volt a premier míg Európában 22-én, nem meglepő az arány. Ezzel együtt az összes darabszámhoz képest szánalmas PC-s eladásokhoz (ráadásul ne feledjük, egy AAA kategóriás, várt címről van szó) nem sok köze van.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) HummeRC válasza Gabr (#14) üzenetére


HummeRC
senior tag

Tévedés. Én fizetnék érte. Nem veszek sok játékot (igaz nem is játszom sokat, így könnyű megoldani, hogy minden játékom eredeti legyen), de ez egy olyan cím, amiért szívesen fizetnék, hogy a magaménak tudhassam és bármikor elővehessem. :K

A régi Mortalokat (MK1-2-3 Trilogy) szerettem nagyon. Haverokkal rengeteget nyomtuk anno. Az elsőt talán még 386-oson. Egyszerű volt az irányítás és könnyű agyi kikapcsolódást jelentett. Pont ezt vártam volna most is, csak mai grafikával.

Azért remélem később kiadják pc-re is. Csak ezért az 1 engem érdeklő címért nem szívesen vennék konzolt.

[ Szerkesztve ]

(#18) 4sal3 válasza dfdfdf (#7) üzenetére


4sal3
tag

végülis mondasz vmit. :U

(#19) Ari18 válasza Gomez86 (#1) üzenetére


Ari18
őstag

A videók alapján sikerült nekik, legalábbis nekem nagyon tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.