Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Szóval ismét kivágnak egy meglévő kész tartalmat és eladják DLC néven. Szép. Főleg, hogy akkor jelentik be amikor a játék még meg sem jelent. :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Gergosz2 válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

wtf? a játék már megjelent.

AMÚGY KI KÖLTENE PÉNZT SKINEKRE? OMG

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3) PowerBuldog válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Reggel van, félreértettem a a szöveget. A DLC közeleg és nem a játék maga. :DDD Ettől függetlenül nem adnék pénzt egy skin packre. (ahogy a ME2 esetében sem)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) AS válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


AS
félisten

Nagyon sok Amcsi :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) banhammer válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


banhammer
veterán

Hidd el nagyon sokan kiadnak ilyenekre pénzt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) FefeeX válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


FefeeX
veterán

Azután, hogy ebayen csak a scorpion classic skint 11 dodóért vettem meg... Lazán megveszem ezt a pakkot... :) Mondjuk eddig azt hazudták, hogy unique, tehát nem kapja meg más majd olcsóbban... :(

(#7) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Én nagyon örülök neki, mert nézegettem e-bayen. 11$ még olcsó is volt a Scorpion-ért, rendszerint 15+$-ba fáj egy ilyen, a Reptile simán üti a 20+$-t...

Örülök, mert cirka 900 Ft-ért megkapom az összes skint, meg +3 Fatality-t, viszont nem tartom túl korrekt dolognak. Ezeket az előrendelők kapták. Ezek után 2x meggondolnám, hogy előrendeljem-e a játékukat, ha ennyit ér az, hogy valaki előrendelte...

Ja igen, ME-ben én sem költöttem volna skin-re, itt egy kicsit más, többek között azért, mert online játékról beszélünk, másrészről ezeknek a játékoknak mindig része volt a +X db ruha a karakterekhez. Normál esetben nem vettem volna meg mindet, de egy Scorpion-t és Ermac-et simán.

Annak mondjuk örülök, hogy az üzérek beszívják. Ezek rendszerint boltosok, akik kiszedték az előrendelői kódokat, és most ezen akarnak meggazdagodni...most adják el darabját 20$-ért, amikor a 7 db lesz együtt 5...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8) Zolás


Zolás
addikt

Csak én láttam a videó végén a Coming soon helyett Koming soont? Juj... :O

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9) banhammer válasza Zolás (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Én is láttam, de már fel se vettem a kesztyűt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) TazLeacher válasza Zolás (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerontem direkt csinálják, mert a Collector' Edition is Kollector volt...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) james001 válasza Zolás (#8) üzenetére


james001
veterán

A c náluk mindig is k volt :K
Am ha egyszer végre meglesz a játék,én is befizetnék egy ilyenre,de nem csak a skin-ek hanem a fatality-k miatt is.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12) Kanczy válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


Kanczy
veterán

Pl. én. Ahogy kijön, veszem is. Lehet, hogy neked semmit nem jelent, nekem bőven megér 1000 forintot ennyi cucc :)

Régi jó palette swap :U

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#13) TazLeacher válasza james001 (#11) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már éppen itt lenne az ideje... :K

Az MK topic-ban egyelőre csak 2-en vagyunk a PS3-as szekcióból, a többiek Box-osok, kellene már már egy kis gyarapodás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14) Viktor77 válasza Zolás (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Az fel sem tűnt, hogy a Kombat-ot is Combat-nak kéne írni, mi? :)

Na, valószínűleg ezért lesz náluk minden C-ből K.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) Kanczy válasza Zolás (#8) üzenetére


Kanczy
veterán

Ezt nyugodtan kihagyhattad volna, csak magadat ástad el :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#16) FefeeX válasza Zolás (#8) üzenetére


FefeeX
veterán

Mortal Kombat. Az a védjegye, hogy amit lehet, K-val írnak.
A játékban a kripta pl Krypt, de még van benn egy csomó ilyen. Gyakorlatilag ezt anno kitalálták, és azóta folytatják.

(#17) FefeeX válasza james001 (#11) üzenetére


FefeeX
veterán

Én is a fatality miatt vettem a Scorpiont, a skinek annyira nem tetszenek :) Szerencsére Scorpionnal tudom használni más skinnel is a kapott fatality-t...

(#18) james001 válasza TazLeacher (#13) üzenetére


james001
veterán

Igyekszem :D Nyáron már biztos meglesz,jól föledzem magam Liu Kang-el azt megyek online ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19) Zolás válasza Kanczy (#15) üzenetére


Zolás
addikt

Te meg magadat. Bocs hogy feltünt egy helyesírási hiba, én kérek elnézést :(((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20) Kanczy válasza Zolás (#19) üzenetére


Kanczy
veterán

Én ugyan nem... nem járkálok fölöslegesen és tévesen okoskodni sehova ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#21) Föcsök válasza FefeeX (#6) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Ezt mindig elsütik, aztán később vagy megkapod ingyen, vagy semmi pénzért az összeset megveheted, ezért sem vettem semmilyen "Game", "Amazon"... exclusive edition-t csak egy sima fapadosat. Remélem addigra lesz Store, mert ha nem akkor valami ilyet fogok csinálni: :W

(#22) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Remélem PS+ al csak 3 dodó lesz :)

(#23) CooLM@$TeR válasza FefeeX (#6) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Már januárban irta a Twitterén Ed Boon, hogy a játék megjelenése utána jönni fog a Classic Skin Pack DLC-ben. Igaz akkor talán mintha még a "free" előtag is ott lett volna ...

Ha ezek után valaki még annyi pénzért megvette őket, az magára vessen. Eleve egyet ingyen meg lehetett kapni, ha megfelelő helyről rendelted meg a játékot, de ezt a DLC-t meg igazán ki lehet várni türelmesen, mégha nem is free, de 5 dollár az nem sok.

[ Szerkesztve ]

(#24) CooLM@$TeR válasza Zolás (#19) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

****

Jövőre lesz 20 éve, hogy minden C betű helyett K-t irnak, erre neked bele kell trollkodnod egy ilyen helyesirásos facepalmot? ***

[ Módosította: KrAt ]

(#25) TazLeacher válasza Föcsök (#21) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Te is játszol PS-en, gyere a topic-ba, most (még) van élet...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) FefeeX válasza CooLM@$TeR (#23) üzenetére


FefeeX
veterán

Ezek után én megvettem. Ha tudom, hogy jön, kivárom, de több helyen is azt olvastam, hogy unique csak az előrendelők kapják meg. 2 ezer bukó.
1. mert nem twitterelek
2. mert nem írták sehol ezen kívül, ugyanis a magyar cikkeket mind, sőt pár angol cikket is elolvastam

(#27) KrAt válasza CooLM@$TeR (#24) üzenetére


KrAt
veterán

Azért kicsit finomabban is kinyilváníthatod a véleményed.. :U

(#29) CooLM@$TeR válasza FefeeX (#26) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Én sem "twitterelek", de még megjelenés előtt googleben rákerestem kiváncsiságból classic skinekre (csak annyit tudtam róluk, hogy bizonyos oldalakról rendelve extraként jár egy-egy darab), és ez egyik első találat MK fan fórumon idézték a szóban forgó Boon twitter üzenetet. De nem csak ez az egy topic volt, én más angol forrásoknál is beszaladtam; abban viszont egyetértünk, hogy a magyar cikkek között biztosan nem volt ilyen, néha még az igazán fontos infókat is csak napokkal később rakják ki ...

[ Szerkesztve ]

(#30) KrAt válasza CooLM@$TeR (#28) üzenetére


KrAt
veterán

Én ezt mind elhiszem, de akkor mondom másképp:

Az alapelvekben ha elolvastad, megtalálható egy, a kulturált társalgára vonatkozó rész.. Akár igazad van, akár nem, ezt be kell tartani..

Vedd úgy, hogy ennek a figyelembevételének a hiánya miatt figyelmeztetve vagy...

(#31) CooLM@$TeR válasza KrAt (#30) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Rendben, nyugtázva de azért lenne egy kérdésem:

- a nyilvánvalóan provokativ szándékú trollkodás miért nincs szankcionálva? Nem az első eset volt, nem a második ... sőt, éppen ezért nem meglepő hogy megunják már páran, ilyenkor nem lehetne "takaritani"?

(#32) v!ct0y válasza CooLM@$TeR (#31) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én frankón nem értem min kell ennyire kiakadni....

(#33) Vladi válasza Zolás (#8) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

A Kombat meg Kombat a Combat helyett. De meglepő... :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.