Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kashim


Kashim
őstag

Uh, végre valami igazán darálós új karakter, de nem tűnik "kicsit" overpowerednek?
MK3-ban is gyakorlatilag 2 mozdulattal végig lehetett ütni vele mindent úgy, hogy meg sem mukkant az ellenfél, ahogy látom azokat a mozdulatokat egy-az-egyben áthozták... :/
Arra a map átrúgásra meg a villámlásra gondolok, ami feldobja az ellenfelet a levegőbe. A végén lévő kombó szerintem legalább a fél hp-ját leveszi az embernek úgy hogy meg sem lehet ellene mozdulni...

(#2) petya1992


petya1992
tag

Nagyon irigylem a konzolosokat sztem ez lessz a legjobb karakter azaz xray az veszélyes :))

(#3) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Végén az a kombó az tényleg masszív.

(#4) fasirTTT


fasirTTT
őstag

azta, mennyire jól jönne most 1 Xbox vagy ps3 :D

(#5) wolfman válasza fasirTTT (#4) üzenetére


wolfman
veterán

azta, mennyire jól jönne most PCre!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) nemethati válasza wolfman (#5) üzenetére


nemethati
senior tag

Ez a beszéd :C

(#7) FuRiONight válasza wolfman (#5) üzenetére


FuRiONight
őstag

OFF: Jó vicc! :U

ON: Várós karakter! :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) ribizly


ribizly
veterán

Egyelőre Kenshi néz ki a leginkább olyan karakternek, akit túl erősre csináltak. Rain egyébként az eredeti koncepciója szerint is egy erős karakter volt anno, és ahogy nézem azon azért nem sokat változtattak. Mindenesetre az év végén be fogok szerintem ruházni egy pakkra, amiben minden addig megjelent DLC-t megveszek... :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) Robi BALBOA válasza wolfman (#5) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

+1 ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#10) james001


james001
veterán

Nekem kicsit olyanok a támadásai mint Noob és Smoke-nak csak vízzel... De amúgy nem rossz,de Kenshi azért jobb.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11) FefeeX válasza james001 (#10) üzenetére


FefeeX
veterán

Inkább Noob+Ermac... :)
De már lassan ott tartunk, hogy egyrészt minden karakter elég egyedi volt, egyedi tulajdonságokkal, nagyjából egyedi grafikával és dizájnnal, most már körbeértünk, és nem nagyon lehet már újat csinálni. Emellett gyakorlatilag mindent a régi Rainről mintáztak, tehát eddig is ilyen volt, ha meg ugye az alapanyag hasonló, nehéz különbözőt csinálni belőle...
Szerencsére kiszedték a smoke-csáklyát, meg a hasonló duplikációkat, így már szerintem egész elfogadható. És nagyon fainnak tűnik, nekem ez a legvárósabb.
Mondjuk Skarlet is bejött, személy szerint Kenji-t annyira nem favorizálom, minden támadását hasonlónak érzek, így nem tudok vele hatékonyan játszani :)

(#12) fasirTTT válasza wolfman (#5) üzenetére


fasirTTT
őstag

az én mondatom reálisabb :D

(#13) rinbanbo válasza nemethati (#6) üzenetére


rinbanbo
tag

noob jobb...!!!!

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#14) wolfman válasza fasirTTT (#12) üzenetére


wolfman
veterán

Sajnos!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) fasirTTT válasza wolfman (#14) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát jah :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.