Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ferencka


ferencka
tag

biztos jó kis hentelős játék lesz.visszahozza a régi mortal feelinget.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#2) nofi


nofi
őstag

Kabal-t akarok!!! :P

Xbox GT: nozsolt

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

platformot nézve ez is kimarad :K

nothing is true everything is permitted..

(#4) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Huhh régebben mennyit toltuk 4-essel.
Kíváncsi leszek erre is.

...

(#5) Ryuu


Ryuu
tag

Scorpion! ;] GET OVER HERE!

Már várom a cuccot. Remélem, hogy nem cseszik el, bár a videók alapján rohadt jó lesz, és burtális.

(#6) DeFranco válasza Ryuu (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Anno az MK1 idején csak úgy mondtuk a Sega klubban, hogy "GERÓVEHEEE" :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) menalcas


menalcas
őstag

És már ott van a DLC ikon is, az összes kiadó ennyire luhúzó lett :F

szerk.: elkészítenek egy játékot kivesznek belőle ezt-azt majd még plussz pénzért majd visszadaják......

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#8) Gude


Gude
senior tag

Sub Zero legyen az a lényeg :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szábzéró lesz benne szóval nopara :D

Mondjuk Réjden még kéne azért, meg esetleg Nubszájbot :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) mephi666 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

raiden nekem is megfordult a fejemben, hogy alap kellene, hogy legyen :) (de lehet, hogy valami fizetős dlc-be rakják csak bele ;] mekkora kib@sz lenne már... ez olyan, mintha egy fps-hez dlc-k formájában kapnád meg az életnövelő csomagokat, lőszert, fegyvereket :W de amilyen pénzéhes sültbarmok vannak 1-2 fejlesztő cégnél, még akár ez is bekövetkezhet rövidesen)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) sanyi0321


sanyi0321
tag

Nem tartom valószínűnek, de nagyon örülnék, ha benne lenne Quan-Chi.

Go home... you're drunk.

(#12) Gude


Gude
senior tag

Sub Zero VS Scorpion haverral mindig ezekkel toltuk a legnagyobb harcokat. :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) eddie17 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


eddie17
addikt

NoobSaibot nem is igazi karakter. Csak viccesek voltak a fejlesztők annó. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) F_Zolee válasza mephi666 (#10) üzenetére


F_Zolee
veterán

Régebbi videón feltűnt Raiden szóval lesz szerintem.

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

Vszínűleg még lesznek:
Kitana
Shang Tsung
Liu Kang
Smoke valamilyen formában
Kano

[ Szerkesztve ]

(#16) Sirandrish válasza mephi666 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az nagyon kemény lenne ha pénzért lehetne letölteni 1-1 karaktert..
Mondjuk érdekes hogy ebbe csak 26 karaktert pakolnak bele..az Armageddonba jóval több volt..

eddie17 Trilogy-ban imádtam..hogyhogy nem igazi karakter? ottvolt..saját kombókkal...akarom és kész :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Thodeus válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Thodeus
aktív tag

nooB saiboT alias Tobias Boon :DDD , ami a 2 alkotónak a nevéből lett összehegesztve. John Tobias és Ed Boon.

(#18) Sirandrish válasza Thodeus (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Attól még teljes értékü karakter volt nemde?
Legyenek viccesek megint :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) eddie17 válasza Sirandrish (#16) üzenetére


eddie17
addikt

Gondolom tudod, honnan lett a neve. Nem véletlen, hogy csak egy fekete árny. Amúgy úgy értettem, hogy nincs olyan háttere, mint a többinek. :)

(#20) Sirandrish válasza eddie17 (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nembaj..majd most csinálnak neki :)
Amúgy nem tudtam :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) eddie17 válasza Sirandrish (#20) üzenetére


eddie17
addikt

Nem figyeltem hogy fentebb már leírták. Amúgy én is várom már, kár, hogy csak jövőre jön ki.

(#22) Sirandrish válasza eddie17 (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem az is kár hogy csak konzolra :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.