Hirdetés

2020. január 17., péntek

Gyorskeresés

(#1) D1Rect

D1Rect
(félisten)

:Y :Y :Y
Várós, nem is veszek addig boxot, amíg ki nem jön. :D

(miért nincs jobb videó róla? :O )

MOD: Dehogynem, itt van ezerszer jobb minőségben: [link]

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#2) D1Rect válasza D1Rect (#1) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Hopp, nem ugyanaz, jobb. :))

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#3) Vistaboy válasza D1Rect (#2) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

Betettem ezt is, így kompromisszumot kötöttünk. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) mephi666 válasza D1Rect (#1) üzenetére

mephi666
(veterán)

ez tetszik... kár, hogy pc-re nem jön ki :( (de remélem ez csak idő kérdése)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) D1Rect válasza mephi666 (#4) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Idő kérdése, hogy mikor lesz xbox emulátor, mert akkor lesz legközelebb PC-re.

(#6) RepeatSector

RepeatSector
(senior tag)

várjuk várjuk marad itthon addig is a box (hacsak nem lesz 3ledes, mert akkor pc lesz belőle)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#7) elithun

elithun
(őstag)

Remélem lesz PC-re, különben...

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

ez valami kegyetlenül jó lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Rusher

Rusher
(őstag)

Nagyon jó, most kell.... :K

(#10) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Sokminden nem látszik, de nagyon jónak ígérkezik.. :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#11) Sub-ZeRo válasza D1Rect (#1) üzenetére

:Y Ez de nagy lesz!!!!!!! :Y

Kunk Lao-nak az kivégzés. :Y ;] Brutális. Várós, remélem lesz pc-re mert különben elkap a :O ... :DDD
Király hogy visszahozták a 2D-s dolgot. :C

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Xiaomi MI 9 LITE

(#12) D1Rect válasza Sicilian (#10) üzenetére

D1Rect
(félisten)

A 2. videót nézd.

(#13) menalcas

menalcas
(őstag)

Only konzol :W
Ez nyílt diszkrimináció :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#14) mad1

mad1
(veterán)

Jok ezek a regi palyak uj kontosben...Az ent -ek is eleg komolyra sikeredtek... :C

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#15) Def26 válasza mad1 (#14) üzenetére

Def26
(félisten)

Tényleg ez az a pálya ahol "tátognak" vagy mit csinálnak az erdőben a fák. :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) wolfman

wolfman
(veterán)

Ezek a videók meggyőztek arról hogy ez egy nagyon jó játék! lesz! Pontosan minden az ami a régi játékokban volt(MK3-al bezárólag), pályák, karakterek, mozgások!!!!! Amennyit hallottam belőlemég a hangok is teljesen rendben vannak. Azt nem tudom milyen karakterek lesznek elérhetőek és mennyi kivégzés lesz hozzájuk!?
Ahogyan a kommentár mondja "Everything is from the classic mk games", kivéve egy dolgot. NEM JÖN PC-re! :(

Piszkos nagy kitolásnak érzem ezt, mert egy ilyen volumenű játékot igenis csináljanak meg PC-re is ha már ott élte hőskorát és ott lett híres! Az ultimate mk3 utáni játékok nem hiányoznak, mert mindegyik übersz@r lett meglátásom szerint, de ez azért megérdemelné - pontosabban a PC-sek megérdemelnék - hogy elkészüljön PC-re. :(

Jó nem akarok megint rinyáló kislány lenni, de azért most elszomorodtam. Kell ez a játék a gépemre! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#17) Mappa

Mappa
(addikt)

a vége de kész :DDD nagyon város...anno sega-n szét koptattam az össze mortalt :D

#16 wolfman sztem konzolon előbb élte hőskorát és ott terjed el először

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#18) mad1 válasza Def26 (#15) üzenetére

mad1
(veterán)

Jaja meg a pit2 ami szinten a mortal2ben volt :K

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#19) Sirandrish válasza wolfman (#16) üzenetére

Sirandrish
(titán)

"igenis csináljanak meg PC-re is ha már ott élte hőskorát és ott lett híres!"

Mondjuk mindegyik rész hamarabb jött ki konzolokra mint PC-re vagy a másik hogy PC-re ki sem jött...mint pl az utolsó pár rész..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) D1Rect válasza Mappa (#17) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Én még pénzbedobós gépen is MK2-ztem. :)

(#21) Mappa válasza D1Rect (#20) üzenetére

Mappa
(addikt)

az se gyenge. tényleg az milyen platformnak hívják ? :DDD

nem kötelező megadni

(#22) D1Rect válasza Mappa (#21) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Fogalmam sincs, talán arcade gép. :DDD

(#23) BalaNce87 válasza wolfman (#16) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Előttem is elmondták én pl a mortal-t először sega-n toltam jó pár részével, pc-n szerintem nem is volt a mortal 3 triology. Szóval ez jobban passzol egy konzolhoz igaz manapság már géphez is lehet venni gamepadot. Pc-re azért nem adják ki mert biztos parnak hogy letöltik (ugye manapság mindent warezra fognak :U ) nem mintha boxon kurva sokan megvennék, de hát üzlet az üzlet.

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#24) Pubszon

Pubszon
(veterán)
LOGOUT blog

Kár hogy nem jön ki PC-re. :(
Addig is marad a SF4, mondjuk a Supert abból se adták már ki PC-re. :W

BalaNce87: PC-re meg van a Trilogy. :K

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM550x...

(#25) madgie válasza D1Rect (#20) üzenetére

madgie
(titán)

MK2, az már ultramodern, mi az első résszel tettünk tönkre két joystick-ot is a pénzes gépen :D

(meg Cadillacs & Dinosaurs, meg a többi, régi szép idők :)) )

(#26) D1Rect válasza madgie (#25) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Én már csak akkor találkoztam a MK sorozattal, amikor kint volt a 2. rész, így azt püföltük.
Az első sokkal bénábbnak tűnt, "kevés" volt a karakter.

(#27) Mappa válasza BalaNce87 (#23) üzenetére

Mappa
(addikt)

de a warez fogalom most Magyarországon kivan halva :DDD

nem kötelező megadni

(#28) dízelracer válasza madgie (#25) üzenetére

dízelracer
(senior tag)

Most már elmondom mert nincs tétje. Szabadszálláson ahol katona voltam a hátsó kantinban volt egy MK2 arcade gép. Az egyik karja az intenzív játék következtében a "kezemben maradt". Jó nagy balhé volt belőle de senki nem látott semmit nem tudtak velünk mit kezdeni. Micsoda bajnokságokat nyomtunk rajta. Egyszer még az üti szobát is útba kellett ejtenünk csapatostul (6-7ember egyszerre) mert a fülébe jutott az 'ütihának, hogy pénzre játszunk egymás ellen. A laktanyában meg a szerencsejáték minden formája tiltott. Pedig csak az volt a tét, hogy vesztes fizeti a következőt... Jó sokat játszottam ingyen. :D

Ha valakit érdekel tudok dunakeszin működő Double Dragon gépet egy kocsmában. ;]

#1: A Kung Lao Fatality nagyon kemény a végén... :C

[ Szerkesztve ]

(#29) BalaNce87 válasza Pubszon (#24) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Akkor valamelyik nem volt, még a régiek közül, igaz akkoriban több embernek volt pc-je mint valami konzolja, pl akkoriban sega volt nagy dolog, ps sehol nem volt.

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#30) rozsomak96

rozsomak96
(tag)

Na EZ Mortal Kombat! :C

Say 'what' again!

(#31) wolfman válasza Sirandrish (#19) üzenetére

wolfman
(veterán)

"PC-re ki sem jött...mint pl az utolsó pár rész.."

Az utolsó pár rész nem is érdekes, mert nem tartható igazi mosrtálnak. Csúnyák is voltak meg sz@rok is.

(#32) wolfman válasza BalaNce87 (#23) üzenetére

wolfman
(veterán)

"pc-n szerintem nem is volt a mortal 3 triology"

Dehogynem! Az volt az utolsó MK, ami tökéletes volt. Arra emlékszem, hogy meg akartam szerezni, de mindig csak olyan verziók jutottak el hozzám, ami valami miatt nem indult el sehogy és senki se tudta megszerezni. Persze kb. 10 éves korom környékén nem is értettem a PC-hez nagyon, de az ilyen problémamegoldások, mint hogy a MKT nem indul el, indítottak el az informatika világába! :D

Afene egye meg, lehet hogy most beszerzem! ;]

(#33) anulu

anulu
(nagyúr)

most azonnal kérem! attól félek, h rövidtávon fogyóeszközbe fog nálam átmenni a PS3 controller.

PC-n néztem SF4-et, nem lett egy nagy durranás szvsz

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#34) Rödgar válasza anulu (#33) üzenetére

Rödgar
(csendes tag)

Ja de ez azért aratni fog :K :K

Szived kitárd tépd a Gitárt

(#35) wolfman

wolfman
(veterán)

Ha már itt tartunk, beszereztem egy MKT verziót, el is indul, de irányítást nem lehet benne állítani, az alap meg elég sz@r. Esetleg valaki vágja merre lehet orvosolni? Esetleg egy olyan verzió amiben működik a bill állítgatás!?

(#36) don_peter válasza wolfman (#16) üzenetére

don_peter
(senior tag)

"igenis csináljanak meg PC-re is ha már ott élte hőskorát és ott lett híres"
94-ben mikor még a PC-ét csak XT néven ismertük a maga 1.5MHZ sebességével bajosan vitte volna a Mortal Kombat-ot.
Amiga 1200-es gépen tóltuk sokáig aztán Segán...stb
Az első PC amin a Mortál megmoccant az egy 386 DX66-os volt 4MB Extended memórával. Ha egy kicsit is kevesebb volt akkor már ki írta a gép, hogy "Not enough memory" :) Persze a System memória kivételével ami akoriban 640kb volt.
Tehát az őskorát Amigán és konzolokon élte.
Egyébként a kedvenc játékom a mai napig.
Meg van az összes része és a mai napig tolom Sega Megadrive-om is van az 1,2,3-at azon tolom. Épp a minap vertem szét az összes karaktert Scorpion barátommal az 1ben :)
A mostani is nagyon jó lesz végre visszatértek a jól komponált 2d-és verzióhoz amin mindig is maradniuk kellett volna.

-----== Web Design tervezés, programozás ==----- ----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==---- ----== DPTP Ács-állványozás: www.dptp.hu/acs ==---- ----== DPTP szerviz (VGA, Notebook, Konzol szerviz): www.f27szerviz.hu ==-----

(#37) dízelracer válasza don_peter (#36) üzenetére

dízelracer
(senior tag)

"A mostani is nagyon jó lesz végre visszatértek a jól komponált 2d-és verzióhoz amin mindig is maradniuk kellett volna."

Egyetértek. A magam részéről én inkább Reptile-t szerettem mint Scorpion-t. Bár Scorpion féle teleportálást ha jó ütemben csinálta az ember biztos nyerő volt a második részben. :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#38) don_peter válasza dízelracer (#37) üzenetére

don_peter
(senior tag)

"Bár Scorpion féle teleportálást ha jó ütemben csinálta az ember biztos nyerő volt a második részben"
Ez az elsőrészben az utolsó elötti csata!
Hát ennyire azért nem tudtam használni a teleportot(le,hátra+kisütés) de azért elkalapáltam én is Goro palytást!

-----== Web Design tervezés, programozás ==----- ----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==---- ----== DPTP Ács-állványozás: www.dptp.hu/acs ==---- ----== DPTP szerviz (VGA, Notebook, Konzol szerviz): www.f27szerviz.hu ==-----

(#39) dízelracer válasza don_peter (#38) üzenetére

dízelracer
(senior tag)

Nem a konkrét videóra értettem.

(#40) D1Rect

D1Rect
(félisten)

A második videó az eddigi legjobb minőségben: [link]

(#41) don_peter válasza dízelracer (#39) üzenetére

don_peter
(senior tag)

Ohh akkor bocsi!
D1Rect: Ez tényleg jó minőségű videó. Gyönyörű grafikája van! Lenyűgöz...

(#42) dízelracer válasza D1Rect (#40) üzenetére

dízelracer
(senior tag)

Aggastyán leszek mire ez lejön 1megával. De azért kivárom. :D

(#43) don_peter válasza dízelracer (#42) üzenetére

don_peter
(senior tag)

Menj el valamelyik haverodhoz és tölcs onnan.
Én ha sokat töltök akkor megyek Pestre barátnőmhöz ott kábelen jön a net és 1.2MB-al jön másodpercenként az adat. :)
Meg mire jön ez a játék van időd beújítani egy jobb netet.

PS3-on toltam az MK DC-ét először és online-on is verekedtem, hát volt olyan gyerek basszus, hogy leamortizált pár másodperc alatt a The Flash nevű karakterrel.
Ízelitő :) Ennél azért keményebb volt a gyerek. Valami nagy kocka lehetett mert alig volt "FIGHT" már egyből "FINISHING" is volt :)
Pedig elég jól tudok Scorpion-al :)
Mi lesz ezzel? :))

[ Szerkesztve ]

(#44) dabadab válasza don_peter (#36) üzenetére

dabadab
(titán)

"94-ben mikor még a PC-ét csak XT néven ismertük"

Az '84 volt, 1994-ben Pentium is volt.

Az igazi fénykorát meg se nem Amigán, se nem konzolon, hanem játéktermi gépeken élte, ahogy azt már írták.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#45) dízelracer válasza don_peter (#43) üzenetére

dízelracer
(senior tag)

:F

(#46) don_peter válasza dízelracer (#45) üzenetére

don_peter
(senior tag)

Jah oksa félre olvastam a hozzászólásod! :B

(#47) don_peter válasza dabadab (#44) üzenetére

don_peter
(senior tag)

Te nagyon gazdag lehettél akkor abban az időben mert nálunk csak 94-be volt az XT elérhető áron. Ha jól emlékszem 94-től ugrásszerüen fejlödött a PC és sorba elérhető árakon jöttek. 286, 386, 486, 586 (ez egy bóvli pentium 1-es volt vagy másnéven X86-nak is neveztük) Akinek Pentium 1 75MHZ-es gépe volt az volt erre felé akirály! :DD

(#48) dabadab válasza don_peter (#47) üzenetére

dabadab
(titán)

Konkrétan '94-ben Cyrix 486 DX 40 volt a gépemben, ami akkoriban határozottan az olcsóbbak közé tartozott és baromira nem voltam gazdag.

"586 (ez egy bóvli pentium 1-es volt vagy másnéven X86-nak is neveztük"

Jajj... :(

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#49) don_peter válasza dabadab (#48) üzenetére

don_peter
(senior tag)

Felesleges ezt a témát túlbeszélnünk és minden apróságot kiemelni a hozzászólásomból (ha csak nem direkt kötsz bele) nálunk falun nem ment olyan jól, mint nektek...
Maradjunk a témánál, illetve ha már meg van a jogod ezt a pár nem ide illő hozzászólást ki is vehetnéd és ha nagyon akarod folytathatjuk a szájkaratét privátban...

[ Szerkesztve ]

(#50) DeFranco válasza madgie (#25) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

Ó, a Cadillacs and dinosaurs.... megvan emulátoron. Havonta előveszem. Hogy annak milyen hangulata volt... És kidolgozottabb is volt a kortársainál (Final Fight pl.)

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.