Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nullpoint


nullpoint
senior tag

Vizsgálják....

Mintha nem tudnák hogy semmi akadálya a dolognak :D

Vizsgáljuk meg hogy 1+1 az tényleg kettő-e.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#2) oriic válasza nullpoint (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem csak arrol szol az egesz hogy Dev modban Cross-play: ON kapcsolot atbillentik a fejlesztok. Ennyi erovel minden multiplatform jateknak tamogatni kellene.

Live-Die-Respawn

(#3) Micsurin válasza nullpoint (#1) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Frame, Latency, szerverek stb stb nem egy két dolgot kell ilyenkor figyelembe venni főleg egy realtime bunyós játékban, itt néhány (1-2MAX) frame eltérés extrém nagy változásokat enged meg. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4) VágniValó


VágniValó
addikt

Én értékelném, hátha kifogok online valami nálam is nagyobb noob-ot. Pár hete 'csakúgy' alapon beléptem egy online matchbe, a 2 menet amiben kikaptam összesen nem volt másfél eprc. Mozdulni nem tudtam, huggyá-szarrá vertek, csak pislogtam :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) haxiboy


haxiboy
veterán

Majd ha lesz normális matchmaking rendszer akkor érdekelni fog. De amikor totál noobként elkezdesz játszani és 100-ból 100x mozdulni sem tudsz akkor elgondolkodsz a dolgokon. Majd meglátod hogy 0 játékkal olyan van ellened aki 1700win-50lose.
Cross Platform? Az előző részekhez sem tudtak rendes netcode-t írni. :( Csak a local multi.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) HoyHoy2


HoyHoy2
tag

milyen jó is lehet makros pc-s pistikék ellen nyomni :DDD szvsz, a konzol a pc-vel semmit sem nyer, maximum fordítva :B

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#7) MikeWazowski válasza HoyHoy2 (#6) üzenetére


MikeWazowski
addikt

PC-sek simán lenyomnák a konzolosokat ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8) Medocsabi válasza VágniValó (#4) üzenetére


Medocsabi
addikt

Lol, ez nekem fifában ismerős :D A barátokat mind meg tudom verni, ezen felbuzdulva mondom online is legyen egy kis alázás. Hát lett is. a meccseim:
10-1 ; 12-0 ; 6-3 voltak nemide, szóval inkább megmarad nálam is a fifa ivós gammának :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.