Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Elég meleg a kivégzése! :DDD
Kicsit emlékeztet a Poison Ivy-hez, akkor a nem tudom a nevét fa figurához (ő is benne volt a batman mesékben) meg Solomon Grundy-hoz is. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) gabor7th válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


gabor7th
addikt

Ő egy elder god, ami még sohase volt játszható MK-ban. Shinnok egy bukott és hatalmában erősen lekorlátozott volt elder god volt.

Cetrion Shinnok testvére és ellentéte anyjuk Kronika aki az elder god-ok felett áll, ezzel átírva a korábbi "őstörténetet", ahol a pár elder god-on kívül csak a Being One volt.

Igazából mivel elder god nincs olyan, hogy csak az elemekre hat, hanem mindenre(Némi specialitása van, mert ő az élet, míg Shinnok a halál) és a videóról mondom, hogy nem az van amit mondanak sokan, hogy a Tremor és Poison Ivy keverék, mert pl. éget is, fagyaszt is, de ennél még jóval többre is képes, mert elder god, kb. limitlessnek mondható. Amúgy is hiba lenne csak ezt a két karakter kiemelni, hogy hasonlít rá, mert még lehetne akkor említeni, Raint, Firestromot, még Ant Mant, Galactust is a kivégzés alapján, Sub-zerot, (pedig a fagyasztás nem elem) stb. ... Ő egy rendkívüli karakter több mint minden más karakter együtt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) atike


atike
nagyúr

Aranyos... :)

(#4) Sub-ZeRo válasza gabor7th (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ennyire nem vagyok benne az MK világában. Csak így elsőre ezek személyek tulajdonságait láttam Cetrionba. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) gabor7th válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem vagy benne? Sub-zero te maga vagy az MK legend.

Amúgy bár sokan nem tudják az MK-nak van egy folyamatos története sőt még saját teremtés története (ha lehet ennek mondani, hisz szinte minden a One Being széttépett testőből van) és megtöltene egy több száz oldalas könyvet is már. Nekem ez is érdekes és egy elder god megjelenése a színen nagyon nagy újdonság.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6) Sub-ZeRo válasza gabor7th (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem iagzán... :( (kedvenc karakter. ;] )

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Nekem ez nem jön be. Egyre jobban Injustice 2 (ez első rész még kb. bejött) jellegűvé kezd számomra válni az egész, ami nem jön be. Gyakorlatilag alig van már "normális" karakter. Lehet ez lesz az első MK, ami kimarad. :((

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) gabor7th válasza ribizly (#7) üzenetére


gabor7th
addikt

Hogy-hogy alig van normális karakter, szinte az összes régi alig van új.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#9) ribizly válasza gabor7th (#8) üzenetére


ribizly
veterán

Gyakorlatilag Scorpion meg Sub-Zero amelyek megtartották a "klasszikus" formájukat, meg talán a story-ban is azt képviselik majd, mint eddig. A mozdulatok is kb. megmaradtak. A többi viszont vagy ahogy már előttem is írták kicsit furák, vagy ilyen marha lassú mozgású "istenségek", amelyek nekem nem adják. Valószínűleg elő fogom venni az MK9-et... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) gabor7th válasza ribizly (#9) üzenetére


gabor7th
addikt

Szerintem még pl. Liu Kang is szinte unalmasan nem változott szinte semmit. Majd meglátjuk.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez a csaje rohadt menő :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) gabor7th válasza Sirandrish (#11) üzenetére


gabor7th
addikt

Nekem is bejön, főleg, hogy tudom, hogy ő egy elder god és sohase irányíthattunk még ilyen erős karaktert. Bár a játékbalancot tönkre fogja vágni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#13) atainprison válasza gabor7th (#12) üzenetére


atainprison
senior tag

Attól, mert a karakter elder god még nem fogják a fejlesztők direkt erősebbre csinálni, mint a többi karaktert. Max a sztoriban lesz erősként bemutatva.

(#14) gabor7th válasza atainprison (#13) üzenetére


gabor7th
addikt

A trailer alapján elég overpower lesz, látszik, hogy sok távoli támadása lesz meg olyan, hogy pl. nem is kell megtennie az utat a lövedéknek, hanem pl. pont a fejed fölött robban a földbomba(?) ami elég nehezen kivédhető hisz szinte reagálni se tudsz rá. Talán éppen azért mert olyan sokoldalú, nehezen is irányítható lesz. Majd meglátjuk szerintem overpower lesz.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#15) Anubris


Anubris
őstag

Az acsi lista alapján ez a Kollektor is új karakternek tűnik.
Frost is benne lesz, viszont Mileena, Sindelt nem látom, de csak 24 kari van az acsik között, szóval még van rá esély. Plusz lesznek dlc karik is ugye már induláskor.

(#16) gabor7th válasza Anubris (#15) üzenetére


gabor7th
addikt

Meg lesz több unlockolható karakter és még azok neve nincs elárulva sehol. (legalábbis hivatalosan)

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#17) Raysen623 válasza ribizly (#9) üzenetére


Raysen623
addikt

A játék harcrendszerét ás mozgásokat nem véletlenül vették lassabra. Én speciel utáltam a korábbi részek street fighter jellegű hadonászását. Végre egy igazi MK ami az első részekre hasonlít, lehet ezzel visszatérek a szériához több mint 15 év kihagyás után.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) mephi666 válasza ribizly (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

videókat nézegettem, 9 az utolsó, ami megvan x360-ra, de tényleg az összecsapások nagyja a spec dolgokról szól... rég játszottam már ilyen stílusú játékkal, ott a tekken tag tournament2 is a polcon és az most már sokkal szimpatikusabb: valahogy "hihetőbb" az összes karakter és a bunyó sem a millió extra skillről szól, hanem rendes ütés-rúgásról

ui: nemrég találkoztam egy videóval, amiben a fickó lemásolja jin kazama stílusát... érdekes, hogy igazi harcstílusokból rakták össze mindegyik karakter stílusát, baromi jó a mozgásanimáció és most a meglévő stílusból felépített karakter stílusát utánozza az ürge :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) ribizly válasza mephi666 (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Most mondtad ki azt ami az én problémám. Alig van kb. olyan eset, hogy ne super move-ok (lövések, akármik az égből, a földből, stb.), ami a "harc" során használva lenne. Ezért nem jön be valahogy.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) wolfman válasza ribizly (#19) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem a skinek meg kombók és kivégzések nagyja nem tetszik. Meg most az új karakterek eggyike se. Egy elder god-ot beállítani halandoókkal szemben nem igazán ttűnik ésszerűnek. Nem nagyon érzem magaménak és szerethetőnek. Hozták volna inkább vissza Nightwolf-ot vagy Striker-t.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) markknight


markknight
veterán

A a kreativitás ott van a játékban, de ez a Cetrion, ez nagyon durván Aloy copy, no meg a Poison Ivy-s asseteket miért kellett ide is belerakni... és miért mindenki a földdel játszogat? Ott van Girosz, Tremor, most ő.

[ Szerkesztve ]

(#22) ayo


ayo
addikt

jó ez az MK9 logó :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#24) oriic válasza ayo (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint a főképnél? :D A sárkány forma örök szimbólum marad már a sorozatnál. :D

Live-Die-Respawn

(#25) robogos10


robogos10
aktív tag

Ismét jól összerakták :D

(#26) ayo válasza oriic (#24) üzenetére


ayo
addikt

jaja, rossz a logó :)

http://jateknaplo.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.