Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Eszméletlen, imádom ezt a gépet.
Ennek nagyon örülök, nem is veszem meg akkor PS -re, bocs Sony :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) kikikirly válasza b. (#1) üzenetére


kikikirly
senior tag

Nagyon jól néz ki. :K
Egymás mellé rakott összehasonlító videó alapján se tudnám eldönteni melyik Switch és melyik a PS verzió.

(#3) Wlac


Wlac
Ármester

Ha ez tényleg a Switch változat, akkor nincs okunk a panaszra, de ez biztosan az a verzió? Sehol nem látok utalást arra, hogy ez a videó abból lenne.

“The wha-"

(#4) markknight


markknight
veterán

Oriic papánk rossz videót linkelt, a Shao Kahn reveal nem a Switches változatból van. Ez a switches: [link]

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez nem a Switch változat volt.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) b. válasza Scholes9 (#5) üzenetére


b.
félisten

Hát oriic.. miféle húsvéti ajándék volt ez mi? Már örvendeztem milyen szép :D :DDD

Amúgy nagyon jól néz ki a Switch változat is :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) oriic válasza markknight (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jót linkeltem, csak a másik videó elveszett a vágólapon reggel. Pótoltam, elnézét kérek mindenkitől a kellemetlenségért. :R

Live-Die-Respawn

(#8) Wlac


Wlac
Ármester

Mondjuk így is elég jól néz ki a játék, azt hittem, hogy rosszabb port lesz. De azért megvárom a teszteket, nehogy ez csak szemfényvesztés legyen.

“The wha-"

(#9) markknight válasza Wlac (#8) üzenetére


markknight
veterán

Csalóka, mert kissebben fut a videón + a cutscenek minősége nekem furi, szerintem renderelt. De teljesen igaz, szerintem is vállalhatónak tűnik, nincs olyan különbség mint annó a ps3-mas és a vitás verzió közt, ami jó. Szóval ezt most nem érzem lehúzásnak mint a Hellbladet.

(#10) oriic válasza oriic (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 gameplay a hírben. :R

Live-Die-Respawn

(#11) b. válasza oriic (#10) üzenetére


b.
félisten

ez a játék nagyon rendben van. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Edge


Edge
veterán

mikortól lehet pre-order-ezni?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#13) Bazsi1987 válasza Edge (#12) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ez engem is érdekel, nem láttom storeba😡

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.