Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Renok


Renok
senior tag

Nagyon zsír lett. :C

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Sokat nem változott (a grafikán kívül persze) az alapjaiban ez a játék az elmúlt 25 évben. Még az 1. részével játszottam DOS alatt, nem ma volt már. :) Emlékszem, próbálkoztak valami 3d-sítéssel, de nem jött be nekik. De a fatality-ket a mai napig megnézem a youtube-on ;] .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) atike


atike
nagyúr

Durva... :) Király... ;)

(#4) myckey


myckey
veterán

Király ez a karakter :C
Az ivadék.... :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) markknight válasza tibaimp (#2) üzenetére


markknight
veterán

Az FPS-ek se. Ugyanúgy mész és lősz fegyverrel.. vicc ez a játékipar.

(#6) tibaimp válasza markknight (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezzel nem értünk egyet, de mindegy. Ott azért sok esetben nem csak annyi, hogy mész és lövöldözöl, ez meg itt egy adott játék, de mint írtam, nincs ezzel gond.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) F34R válasza tibaimp (#2) üzenetére


F34R
nagyúr

Mit varsz egy fighting arcade jatektol? pont ez a lenyege.

(#8) 5150 válasza myckey (#4) üzenetére


5150
aktív tag

Engem valahogy nem nyűgözött le. Nézd meg a filmet (a képregényről nem is beszélve) ezeknél sokkal többre képes. A köpenyét pl. egyáltalán nem használja, pedig az a legfőbb fegyvere, itt meg csak kb. disznek van. Olyan, mintha valami programozónak kiadták volna hogy csináljon egy karaktert spawnra, kb. ezeket meg ezeket tudja épitse be, de amúgy a pofának lövése sem volna ki a fene ez és miért. A szeméből pl. nem igazán kellene hogy ömöljön a nafta,, főleg mikor csak úgy pofázik, vagy viccet mesél. Az akkor jön elő, ha már nagyon felb@sszák az agyát.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#9) myckey válasza 5150 (#8) üzenetére


myckey
veterán

Ismerem a filmeket, és az animációs sorozatot is.
Képregényem is van.
stb..

Nekem tetszik, hogy behozták a karaktert, mert hatalmas forma !
Örülök hogy itt van. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) markknight válasza 5150 (#8) üzenetére


markknight
veterán

A fejlesztőknek be kell tartani bizonyos határokat, mivel erősen multiplayer orientált a játék. Szépen és igényesen van megcsinálva, hogy ne boruljon a meta és az ilyen kommenteket látva sírni támad kedvem. Egyesek nagyon nincsenek tisztában a dolgokkal.

(#11) myckey válasza markknight (#10) üzenetére


myckey
veterán

Ne szívd mellre.
Ez egy ilyen játszóház. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) 5150 válasza markknight (#10) üzenetére


5150
aktív tag

Bocsánat, hogy van véleményem. "Egyesek" pedig túl sokat képzelnek magukról. Véleményezd a játékot. Vagy a róla szóló cikket. De ne az én hozzászólásomat. Lehet, hogy neked ez új, de ide különböző emberek irogatnak, különböző véleményeket, különböző szemszögekbőlés különböző stilusban, mert tudod ez egy: fórum.

(#9) myckey "Nekem tetszik, hogy behozták a karaktert, mert hatalmas forma !
Örülök hogy itt van" Annak én is.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#13) Bad Pritt válasza markknight (#10) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig részben igaza van. Apróságok, de rontják az autentikusságot. Eznolyan, mintha az Injustice-ban Aquaman mondjuk nem használná a tridentet, vagy az előző MK-ban az Aliennek nem lenne savas a vére.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) myckey válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


myckey
veterán

Ez meg már teljesen szubjektív. ;)
Kinek milyen, mit vált ki belőle....mihez hasonlítja stb.
Az Alien savas vére sztm erős hasonlat, számomra az azzal érne fel, hogy Spawn nem kap láncokat.
Na ugye, kinek mi.... :K
De tény, hogy így is és úgy is hozzá lehet állni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) Bad Pritt válasza myckey (#14) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja hát persze, én se panaszkodok, csak eszembe jut, hogy az Injustice-ba is néha furán adaptáltak cameo karaktereket, sokan másképp képzelték volna el.
Viszont most az MK9-10, meg az Injustice 1-2 után kicsit megcsömörlöttem a Netherrealm játékoktól, de majd ha kicsit olcsóbban mérik, tuti beszerzem, már csak a T-800 miatt is megéri.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16) myckey válasza Bad Pritt (#15) üzenetére


myckey
veterán

T-800 meg Spawn nálam is favorit !

Mondjuk nálam mindig is a Street Fighter volt a best, ha fighting game vonulatot nézünk, persze oda nem árt egy jó figth stick.
De ez nekem ilyen gyerekkori beidegződés. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) Bad Pritt válasza myckey (#16) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én most a Guilty Geart szedtem le (DB Fighterz fejlesztői csinálták), csak kamillázok néha a kombókon. Nagyon más élmény, de extra fun tud lenni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18) markknight válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


markknight
veterán

Szorosan együtt dolgozott a Netherrealm Mcfarlane-nel, szóval nem "valami programozó" ült le, aztán úgy csinált valamit, hogy lövése sincs róla. Ha valakinek nem tetszik, akkor az nem baj, írja le. De ne terjesszünk olyan hülyeséget, amit a brand nem értése szül. Spawnnak millió képessége van, nyilván szelektálni kellett mi fér egy verekedős játékba és mi nem.

[ Szerkesztve ]

(#19) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nagyon kemény! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) Chapel válasza GodGamer5 (#19) üzenetére


Chapel
addikt

Nekem az tetszik ebben a karakterben, hogy olyan mint Punisher, azt használ ellened ami a kezébe kerül, bármi legyen is az.

Plusz ugye a magic része, de a felfogása, harcmodor nagyon hasonló. Gondolok itt természetesen szigorúan a Jon Bernthal féle The Punisher-re ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.