Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Aranyos... :DDD

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

Bejovos.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jó lesz ez :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kabal nagy kedvenc :C
Olyan barátságos :DDD

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Kabal az nagyon rendben van és külön öröm, hogy megtartották az iconic move-okat tőle. Ami nem stimmel az a katakterek külseje. Most speciel Kabal-al nincs is sok gond, de a többi. :F Minden komment szekcióban kikívánkozik belőlem: rusnya az összes! Nem is értem miért csúfították el Sonya, Kano meg sok más karakter arcát (is).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Renok válasza ribizly (#5) üzenetére


Renok
senior tag

Teljesen egyetértek. Kabal néz ki egyedül jobban, a többi kb mind visszalépés. Talán még Scorpion nem.

Dvorah meg ultra gagyi volt az MKX-ben. Itt sem érdekel nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#7) wolfman


wolfman
veterán

Két dolog jár a fejemben. Egyik az, hogy eben a sorozatban is már annyira übergagyi mozdulatok meg kombók vannak már mint valami túlvizualizált japán játékban. Már nincs semmi egyszerű mozdulat, sok elég logikátlan.

Másik meg az, hogy ez már újabb motorral, de én nem látok túl sok álleejtésre adó okot. Szép, tény, de az X is volt ilyen részletes.
Na igen, meg a skin-ek. Nem tudom mért jó ez a sok cicoma? A régi, eredeti kosztümökre miért nem jó hajazni? Miért kell minden egyes alkalommal rálicitálni az előző részekre?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) frame>24 válasza ribizly (#5) üzenetére


frame>24
addikt

Ó, Kabal volt a nagy kedvenc MK3 ban, és egyáltalán.

Ugyanakkor szerintem az akkori modellje (külseje) és alap-mozgása valahogy egyedibb és szebb volt, egy az egyben csak át lehetett volna venni az új technológia nyújtotta részletességgel.
Szerintem kb. az összes kari k.jól nézett ki a 3-ban (Sonya kifejezetten), azóta csak butultak.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9) exedoc


exedoc
senior tag

Nekem kb a 9-es bejövős volt, X már nem, meg ahogy elnézem ez sem.

(#10) ribizly válasza exedoc (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem is ez a feeling van meg. A 9-et több alkalommal is kipörgettem (XBOX-on meg PC-n is). Az X(L)-t meg kb. alig. Ez meg az első WoW után kezd egyre kevésbé tetszeni.

@(#8) frame>24
Tényleg. Ott olyan laza, utcai stílusa van, ami még hangulatosabbá teszi.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) wolfman válasza ribizly (#10) üzenetére


wolfman
veterán

Olyan érzésem van ezzel a MKX(L)-el meg 11-el, mint a marvel szuperhősökkel, hogy mindegyik amellett, hogy harcos, még fekete öves varró/szabó/fonó mester is, aki önamagának csinálja a speciális anyagokból készült harcosruhát (ugyan azzal az eljárással). :D

A legérthetetlenebb nekem talán Raiden, aki kolostorban élt a szerzetesek között (bár istenként), de neki van valahonnan egy full arany lábszár és mellkasvédős full testpáncélja, mintha valami középkori hadvezér személyes testőre lenne, ahol ilyenre adnak. Számomra huge WTF!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) ribizly válasza wolfman (#11) üzenetére


ribizly
veterán

Teljesen jogos. Nekem még mindig az MK2-3-as szerelések a kedvenceim.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

MK3 volt a legjobb rész, minden tekintetben. Egy olyan remastered kéne.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#14) Renok válasza MikeWazowski (#13) üzenetére


Renok
senior tag

De jó lenne!

(#15) wolfman válasza MikeWazowski (#13) üzenetére


wolfman
veterán

Volt utána egy Ultimate Mortal Kombat (3) is. Én mondjuk nem játszottam vele, de még anno az 576kbyte hasábjain láttam. Na ott benne volt asszem az addigi összes karakter.

De most is olyan kéne, hogy mindenki benne van. Mert így elég hülye megoldás, hogy benne van az eddigiek fele, de van olyan ember, aki meg pont azzal nyomná, aki kimarad. Pl. Nightwolf nekem tetszett, de látom nagyon a készítők nincsenek oda érte. Igazából akkor szólna hatalmasat ez a rész, ha itt is mindenki minden kosztümmel szerepelne, mert nem is értem mi értelme van megint csak 1/3-át beletenni az ismerteknek (meg kreálni újakat)!?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) MikeWazowski válasza wolfman (#15) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1

ilyen darázsnő stb. a francnak kell...vagy persze jöhetnek újak is, de csak úgy, ha az összes régi megvan.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#17) Renok válasza wolfman (#15) üzenetére


Renok
senior tag

Teljesen egyetértek.

D'Vorah példuál nem tudom elképzelni, hogy bárkit is komolyan érdekel. Kotal Kahn dettó.

(#18) ribizly válasza Renok (#17) üzenetére


ribizly
veterán

Volt egyébként már korábban is ilyen elfajzott karakter a szériában (pl. DA: Drahmin). De ott az még valahogy belefért. De itt már kicsit túltolják ezt az amúgyis kicsit béna karaktereket, de lehet csak azért érzi ezt az ember, mert amúgyis csúnya az összes leszámítva a maszkosokat, mert azoknak nem látszik az arcuk.
Még mindig érdekel a játékmechanikája, mert szimpatikus változtatásokat hoztak be, de egyre távolabb kerülök a megjelenéskori megvételtől.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) Renok válasza ribizly (#18) üzenetére


Renok
senior tag

Én idén ezt várom a legjobban és preorder lesz tutira (idén először és utoljára), de sok minden nem tetszik benne sajnos.
A csúnya arcokat és egyre gázabb jelmezeket nem tudom hova tenni komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#20) ribizly válasza Renok (#19) üzenetére


ribizly
veterán

Na várd csak ki amikor majd szembesülsz vele, hogy a kozmetikai cuccok nagy része még fizetős is lesz... :((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) wolfman válasza ribizly (#18) üzenetére


wolfman
veterán

Drahmin most is benne lesz ha jól látom mint "új" karakter. Eddig személy szerint a sorozat szégyen karaktere az Bo' Rai Cho. Ez a részeges, piálós, savas alkoholt a másik pofájába hányós, befingós!!!! dagadt ge.i. Egyszerűen nem tudom hova tenni mióta megjelent a MK-DA-ben.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#22) ribizly válasza wolfman (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Ott még legalább kapott story-t anno. Ha azt az ember vitte, akkor "volt helye" a karakternek.
Hogy minek erőltetik azóta azt nem tudom, mert valóban inkább gusztustalan, semmint kegyetlen.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23) wolfman válasza ribizly (#22) üzenetére


wolfman
veterán

Nem gusztustalan az, mint inkább ilyen vicc karakter. fingani meg böfögni egy amúgy trancsírozós játékban elég furán veszi ki magát. Emellett a Johhny Cage arcoskodása teljesen rendben van.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.