Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Szép bemutatkozás volt így, hogy jól sz@rráverték :)

(#2) oriic válasza hogabesz (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En ezt a trailert nem is ertettem. :D Mas karaktereknel ugye bunyo utan mutatjak sajat kivegzeset, itt meg ellentettje tortenik. :D

Inkabb a csaj bemutatojanak mondhato szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) Baggins86 válasza hogabesz (#1) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Én az X-ben sem tudtam elsajátítani ezt a karaktert. Itt is megérdemli :D

(#4) Z10N válasza hogabesz (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Pontosan. Raadasul az egyik "toltelek" tini rib@nc...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#5) kwzatz


kwzatz
őstag

Kotal Kahn reveal trailer, amiben főleg Jacqui képességeit, kombóit, fatal blow-ját és fatality-jét látjuk. Oké. :U

(#6) Döglött Róka válasza Z10N (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tölteléknek túlzás nevezni. Ennyi erővel a 3ban Kabal is töltelék volt anno:)

Amúgy remek trollkodás a Netherealm-től, eddig mindig a címszereplő nyert a reveal trailer-ekben. Elérték a kívánt hatást:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) Z10N válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


Z10N
veterán

Kabal egyedi. "Jackie" egy semmirevalo toltelek. Sorban allnak a jo karakterek a visszateresre heylette...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#8) Döglött Róka válasza Z10N (#7) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"Régen minden jobb volt!" - hagyjuk már ezt a nosztalgikus maszlagot kérlek. Kabal-on ugyanúgy ki volt akadva mindenki ahogy a robotokon is Scorpion helyett.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9) Z10N válasza Döglött Róka (#8) üzenetére


Z10N
veterán

Igen, az MK1-2-3 es az MK6 klasszikus. Milyen "nosztalgikus maszlag"?! Az MK szeria mar majdnem 30 eves, az egyik legoregebb es az elsok kozul valo, mar hogyne lenne nosztalgia faktora, ne legyel mar "idiota" kerlek. Az MK tradiciokra epul, gondolom a szamozasban feltunt a 11. Azok anno kreativ es meresz ujitasok voltak. Jackie egy COD szeru toltelek, semmi egyedi. Barmelyik mai akciojatekba betehetned es fel sem tunne. Ha Kabal helyett Stryker-rel peldalozol, akkor meg talan komolyan is veszlek. Az ilyen toltelek helyett ott allnak sorban (Havik, Reiko, Ashra, Fujin, Li Mei, Hotaru), de ott vannak az elozo dlc karakterek is (Tanya, Rain, Bo').

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#10) Döglött Róka válasza Z10N (#9) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az 1-2-3-mal meg egyetertek de onnantol sullyedt a szinvonal igen kemenyen. Meresz ujitas nem volt soha a kivegzeseken felul egyszeruen flott volt a jatek. A karakterek meg izlesek es pofonok. A karakterek amik a 4-tol folfele voltak (komolyan, fujin?) elvesztettek a humorukat. Nagyon sokat artott a sorozatnak az hogy komolyan vette magat.

Az hogy meg szemelyeskedsz es duhongsz igen sokat elvesz a mondandodbol.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#11) kwzatz válasza Döglött Róka (#10) üzenetére


kwzatz
őstag

"Az 1-2-3-mal meg egyetertek de onnantol sullyedt a szinvonal igen kemenyen. "
Ebbe azért keményen belefutottál. Közvetlenül az előző kommentben még:
""Régen minden jobb volt!" - hagyjuk már ezt a nosztalgikus maszlagot kérlek. "
:D
Persze ez történik, ha az ember kifejezetten csak a provokációra és a trollkodásra összpontosít.

Z10N: Hagyd szerintem, egyszer már belefutottam én is a srácba, nincs értelme komolyan venni. Ráadásul akkor már mások tanácsolták nekem ugyanezt, szóval gyanítom, hogy visszatérő jelenség. :D

(#12) 8th válasza hogabesz (#1) üzenetére


8th
addikt

Bemutatkozik, mint a magyar labdarúgó válogatott. :DDD

(#13) Döglött Róka válasza kwzatz (#11) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kontextusbol kiragadva mindenbe bele lehet kotni.:) Mint klasszikuskent ertettem egyet vele az 1-2-3-mal es mint jatek. De soha nem allitottam, hogy jobb volt mint a mostani reszek.

Nem szaladtam en bele semmibe, te szeretnel valami regi serelmet megtorolni:D

Hogy volt? Ebbe csunyan beleszaladtal? Rad kell hagyni?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14) kwzatz válasza Döglött Róka (#13) üzenetére


kwzatz
őstag

Kontextusból kiragadva? :D Nem kell semmit kontextusból kiragadni, elég elolvasni a 8-as hsz-edet, ahol felhánytorgatod másnak a "Régen minden jobb volt" véleményt (miközben jobban megnézve nem is igazán ezt írta a 7-es hsz-ben), aztán aki tényleg 5 sort szentel ennek, az te magad vagy. Szóval elég elolvasni a 8-as és 10-es hsz-t.

Azt sem tudod, mit beszélsz:
"De soha nem allitottam, hogy jobb volt mint a mostani reszek."
"Az 1-2-3-mal meg egyetertek de onnantol sullyedt a szinvonal igen kemenyen. "
Hagyd, ez a hajó elúszott, majd egy másik topicban megpróbálod újra, itt már lebuktál. :D

(#15) Döglött Róka válasza kwzatz (#14) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jó-jó, ha nagyon akarod akkor legyen így.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.