Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Nagyon jól néz ki! :K

(#2) Mate válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem meg nagyon buta kinézete van :D

Ebay-es olcsó egereknek szokott ilyen kinézete lenni :D

(#3) Angel1981 válasza Mate (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor ez eddig 1:1!
Többiek? ;]

(#4) waithEard válasza Angel1981 (#3) üzenetére


waithEard
őstag

2:1, szép. Scarabeus.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#5) #21346560


#21346560
törölt tag

Érdekes a kinézete.
Ezekkel a csupa "mélyedés" egérrel az a bajom, hogy egy idő után a kézről lekopó mindenféleség csúnyán koszolja...

(#6) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Na gyerekek onnan takarítsátok ki a koszt! :C

(#7) #06658560 válasza Angel1981 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mad CATZ; Logi, MS gamer egerek ötvözetének tűnik. Nem tetszik.

#5 Runo: mindkét patkányom igen tiszta, pedig csupa mélyedés. :) És nem pucolom öket, néha a talpukat.

[ Szerkesztve ]

(#8) #10691584


#10691584
törölt tag

A külseje jópofa, de a szenzora már nem tetszik.

(#9) xmaas


xmaas
őstag

Mutatos igazi gamer kinezet fogadni merek hogy olyan faszantos muanyagbol van az egesz amirol majd szepen lepattan a csilivili festek 6 honap utan , aztan arrol nem beszelve hogy orom hallgatni kattintas kozben ha csak nincs a fejeden fulhallgato

(#10) DemonDani


DemonDani
addikt

Ki nem gyárt még gamer egeret? Jelentkezzen az a luzer!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11) #97716736 válasza Mate (#2) üzenetére


#97716736
törölt tag

Szerintem is ronda :DDD

(#12) kristof123


kristof123
őstag

Meggyütt az új trónörökös 8200 dépéíjve, eh még világí is! ;]

Szörnyen néz ki! : D

[ Szerkesztve ]

(#13) freestailo


freestailo
őstag

mé van rajta transzformersz? nem rossz, bár feketében jobban tetszene...

(#14) Narasim


Narasim
aktív tag

ha nem erőltetnék a kikapcsolhatatlan gyorsulású lézerszemet, akkor formára nagyon tetszene, venném is.
g9x is nagyon kényelmes nekem. a legkényelmesebb egér amit valaha fogtam. csak a gombjait utálom. ennél pont jó, hogy mind minőségi.

ha valakinek lesz majd, akkor megnézi nekem, hogy:
- ki lehet-e kapcsolni a gyorsulást teljesen
- be tudom-e állítani a dpi váltókat duplaklikk funkcióra

ha valaki tud linkelni valami tesztet amiben ezekről van szó, azt is megköszönöm! :K

amúgy kb 5000 éve volt amikor Arjuna élt és a Gandiva íjjal lövöldözött a kuruksetra-i csatában. a Mahabharata-ban lehet olvasni róla. nagyon jó könyv, érdemes elolvasni!

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#15) #10691584 válasza Narasim (#14) üzenetére


#10691584
törölt tag

Nem hinném, hogy sokat várhatna tőle az ember, ha egy 5000 éves árja nunáról kapta a nevit he :DDD De azért várjuk (ki) a teszteket, hátha vannak csodák és a ratyi szenzora mutálódik valamerre 2002-es irányba pontosság tekintetében :)

(#16) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Ennél még a Logitech B110 is jobb :D

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#17) Alchemist


Alchemist
addikt

Nevezhették volna Elwood-nak is :D

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#18) zolee5016


zolee5016
őstag

Érdekes egy rágcsáló..az biztos..

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#19) dejaris


dejaris
addikt

Vicces az aranyozott csatlakozo egy digitalis ketyeren.

(#20) CYBERIA válasza dejaris (#19) üzenetére


CYBERIA
őstag

Most ennél a konkrét esetnél lehet hogy tényleg nincs sok jelentősége, de egyébként a digitális jel milyensége sem mindegy.
Példának próbálj meg egy 1.2 vagy régebbi, olcsó HDMI kábellel 3D-t vagy 4K-t átvinni, jó eséllyel kevés lesz hozzá a kábel. :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#21) dejaris válasza CYBERIA (#20) üzenetére


dejaris
addikt

De ha mar megaranyozod akkor jobb lesz? Ne etess...

[ Szerkesztve ]

(#22) saelin


saelin
veterán

Ettől én félnék az asztalomon hogy bármelyik pillanatban átalakul valamivé! Szép, de nem túl praktikus.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#23) Tsebacsi válasza dejaris (#21) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Max hosszú távon, az arany ugye nem oxidálódik, míg az ezüstözött és egyéb csatik szépen az idők folyamán...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

Igy kepen nem rossz, de ha valaki az asztalomra tenne, lesepernem rola menten. :D

(#25) banhammer


banhammer
veterán

Elég bazári kinézete van.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#26) Narasim válasza #10691584 (#15) üzenetére


Narasim
aktív tag

azért Arjuna elég pontosan tudott lőni! :K indiában biztos befutó lesz az egér ezzel a névvel.

olyan funkció kellene még az egérhez, hogy kattintáskor villámlás hangot adjon, mint az eredeti Gandiva ;]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#27) Tsebacsi válasza Narasim (#26) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD Elsők között venném meg :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28) dgabor80


dgabor80
tag

Majdnem ilyet vettem :-) nagyon megtetszett...meg minőséginek is tűnt...

Majd az egér topicban utánna olvastam az ajánlottaknak...

Maradt helyette a költséghatékony A4tech X-710BK.... és egy OZONE BLADE billenytyűzet :DD

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#29) kristof123 válasza dgabor80 (#28) üzenetére


kristof123
őstag

Őszinte részvétem! :O

(#30) Tsebacsi válasza dgabor80 (#28) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Esetleg a Blade még ér valamit, de az az egér, hááát :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#31) dgabor80


dgabor80
tag

hááát kicsit utánna olvastam... mindenki másképp vélekedik...de az irodai logitechtől tuti jobb...
és az egeres topikban váltig esküsznek hogy egy bevált optika többet ér a lézeres és egyéb egereknél...és hogy nem a gyártó és a körítés számít csak...

Sokkal jobb azért nem kell, mert haver a 8 éves a4 tech-el alázza a fél világot Bf3-ban, mindegyik COD-ban...a klánjukban az egyik legjobb...

szóval a vas csak alap...sztem fontos hogy az hozzád passzol-e...jól össze tudtok szokni vagy nem...minek a 8000 dpi, ha a te kezednek a hosszabb erősebb mozdulatok fekszenek...

Karácsonykor kipróbálom...majd a fa alól egyből a fejlövésre váltok...a szeretet nevében :DD

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#32) kristof123 válasza dgabor80 (#31) üzenetére


kristof123
őstag

Ez azért van, mert a régi x710-ben még normális sensor volt a mostaniban meg egy hulladék! katt

[ Szerkesztve ]

(#33) dgabor80 válasza kristof123 (#32) üzenetére


dgabor80
tag

hát jó...akkor majd lecserélem ha nem dinamikus a mozgása..vagy nem akar együttműködni velem...eladom...és veszek egy ilyet a nagykerből egy tesorot 8-9-ért :D

csak már dühből is... ;]

na de komolyan...mik a hibajelenségek a, mi a tapasztalat a mostani "gyagyi' szenzorokkal?

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#34) kristof123 válasza dgabor80 (#33) üzenetére


kristof123
őstag

Nekem olyat produkál, hogy húzom x cm-t és utána megőrül, össze-vissza pörög. Ráadásul hamar meghalnak a gombjai (ami nem is lenne tragédia) és a görgője. 2-3 hónapig bírtam, utána a szekrényben landolt.

[ Szerkesztve ]

(#35) dgabor80 válasza kristof123 (#34) üzenetére


dgabor80
tag

Zokogva hallom... már most bontatlanul adjam el???? :F

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#36) Tsebacsi válasza kristof123 (#34) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem a Logi 500-tól már sose csinált ilyet, a mostani Steel lézeresek meg pontosabbak, mint a korábbiak 518-astól mindenestül. Az álom most egy Corsair M65 fehérben :D De minek, mikor a steel xainak sincs semmi baja :( ;] :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#37) kristof123 válasza Tsebacsi (#36) üzenetére


kristof123
őstag

Ha a g5oo-ra gondolsz, az minden de nem pontos. Az 518-at leköröző lézeres egér?! Azt megnézném! : D

(#35) dgabor80:
Ha már megvan akkor próbáld ki. Lehet Te leszel az egymillióból azaz egy akinek beválik. (:
Ha nem jó akkor eladod...

(#38) Tsebacsi válasza kristof123 (#37) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát pedig évekig használtam az 500-at (a legelső szürke-fekete széríát), és 2 518-am is volt, de a steel xai lézere sokkal jobb érzésre, meg az egér fogásra nekem (ez utóbbi szubjektív). Mostmár tuti nem használnék/vennék optikait otthonra.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#39) Puma K válasza KaiotEch (#6) üzenetére


Puma K
veterán

+1

2007 karácsonya és szilveszter között vásárolt Logitech G5 rev2-es egerem belsejébe bele se merek gondolni mennyi szösz, hajszál és egyéb akármi lehet a görgője mentén... minden hazaérkezés után kezet mostok, de még így is kénytelen vagyok néha-néha letörölgetni az egér gombjait és az illesztések mentén a 1-es, 2-es egérgomboknál 70%-os alkoholba mártott fülpiszkálóval vagy óvatosan fogpiszkálóval....

Látványra biztos tetszik valakinek ez az egér, de retekgyűjtőként is jól funkcionálhat, az adott otthon tisztasága és felhasználó tisztálkodási szokásaitól függetlenül...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#40) Lomha 8V válasza Mate (#2) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Esküszöm, nekem is az volt az első gondolatom, hogy az ebay tele van ilyen kinézetű kínai "diszkós" egerekkel. :DDD :D

(#41) dejaris válasza Tsebacsi (#23) üzenetére


dejaris
addikt

Annyira nem oxidalodik el egyik sem mire tonkre megy, hogy a digitalis jelet ne tudja kozvetiteni. analognal teljesen mas, ott nem hulyeseg, sot fontos az aranyozott csatlakozo, de csak akkor er valamit, ha amibe beledugod az is aranyozott.

(#42) Tsebacsi válasza dejaris (#41) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Természetesen ez így van, csak okot mondtam, hogy miért arany (kb. mert csak :P ).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#43) Phvhun


Phvhun
őstag

Van renders tesoro egér topik: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.