Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hemaka


hemaka
nagyúr

Az elso resszel sokat jatszottam, majd beszerzem ezt is, parades jatek.

(#2) atike


atike
nagyúr

Unikum.. Sok ilyen színvonalú játék jöhetne androidra még...

(#3) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nekem -szinte- minden jöhet ami Puzzle és gondolkodni is kell benne, ez pedig elég igényesnek tűnik hozzá, Android-ra meg nagyon ritka az ilyen jellegű játék.

Amúgy némileg hasonló még a Back to Bed, ami van Windows-ra is.

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Még hasonló játékok (a jobbak közül):

Evo Explorers
Ghost of Memories
hocus
Mekorama
Skyward

***

(#5) arelim válasza ollie (#4) üzenetére


arelim
tag

a ghost of memories pocsék irányítású, a hocus jó, a mekorama borzasztóan játszhatatlan, a skyward pedig csak kinézetében hasonlít a monument valley-ra. az evo explores-nek pedig csak annyi a baja, hogy a robotka folyamatosan teker, sosem áll meg, emiatt teljesen kapkodóvá válik a játék, ami az első főellenségnél tükröződik ki igazán. ;)

[ Szerkesztve ]

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#6) niof


niof
addikt

Hát, én mikor megjelent, rögtön megvettem, de oltári csalódás volt. :( Rövid, és semmi újdonság nincs benne. Szerintem kb. max egy óra alatt végeztem vele. Az első rész sokkal jobb volt. Hosszabb is, és a feladatok is nehezebbek kicsit. Úgy érzem, lehetett volna még dolgozni rajta. :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#7) ollie válasza arelim (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én egyedül a Skywarddal nem játszottam ezek közül. Az Evo Explorerst végigtoltam, nem találtam benne semmi negatívumot, nem éreztem kapkodósnak. A hocusos véleményeddel egyetértek, a Ghost of Memories irányítása tényleg nehézkesebb, de meg lehet szokni, valamint a Mekoramaval is hasonló tapasztalatom van.

***

(#8) cezarlacrone válasza ollie (#7) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Mekorama elég húzós egy bizonyos szint után, legalábbis én nem boldogultam vele. :)

(#9) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Egy gyönyörű játék, ennek és az előző résznek is minden percét élveztem. :)

Finn the human

(#10) ollie válasza cezarlacrone (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mekorama-t épp nem játszottam végig, egy idő után meguntam.

***

(#11) no more


no more
addikt

Az első része elképesztően jó játék volt, nekem a Monument Valley meg a Limbo a kedvenc mobiljátékaim! A második részt is megveszem majd! :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#12) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Az első is megvolt, ezt is megveszem.

valami

(#13) thesound válasza ollie (#4) üzenetére


thesound
őstag

Még egy Lara Croft GO-t idetennék. Köszi a tippeket.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#14) Krill77 válasza arelim (#5) üzenetére


Krill77
őstag

Az evo exben megall a robi. A dream machinennel kevered. Bar ott is megall ha megérinted a kijelzot.

(#15) zone


zone
őstag

Az hogyan lett kiemelt pozitívum, hogy végtelenszer újrajátszható, olyan negatívum mellett, hogy rövid? Nem akkor lenne az, ha minden újrajátszás során tudna újat mutatni? Ennyi erővel minden játékhoz oda lehetne ezt írni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#16) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Én már mult héten beszereztem, csak időm nem volt végigvinni, pedig tudom, hogy nem lehet valami hosszú sajnos.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#17) brd válasza zone (#15) üzenetére


brd
nagyúr

Fuck logic. Csak nézd, ne gondolkodj rajta, ennyit tud! ;) Jönnek mobilra is az olyan játékok, amelyek inkább csak a megjelenéssel tudnak megfogni, a játékélmény háttérbe szorul. Én is megvettem az első részt+kieget, de logikai játéknak szar, talán 1-2 olyan pálya van, ami logikailag is szórakoztató a többi csak látványos. A leírás szerint a folytatás sem változtat ezen. :(

The only real valuable thing is intuition.

(#18) Krill77 válasza brd (#17) üzenetére


Krill77
őstag

Ez a második rész inkább relax game. Nyilvánvalóan háttérbe lett szoritva a logikai nehézség. Sztem egy csoda a maga nemében. Pont mint a limbo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.