Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fecke78


fecke78
senior tag

És mennyire rohadt idegesitő mikor foltos lesz

(#2) Ezekiell válasza fecke78 (#1) üzenetére


Ezekiell
veterán

Vagy végigtrappol a mocsok macska rajta, és ki nem szeded a szőrt belőle soha (true story) :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Pont ilyen méret van (kb) csak kéne már egy új, de nem adok 10k+t egy darab semmiért

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) izee válasza Ezekiell (#2) üzenetére


izee
senior tag

Kelts statikus elektromosságot rajta, mint amikor leveted a pulóveredet és feláll a szőr a kezeden meg hajadon. Aztán könnyebb leszedni.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#5) Cs1csó válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ozone Ground Level EVO 7 747 Ft-tól

(#6) .mf


.mf
veterán

"Aki még nem próbálta, nem tudja, milyen világmegváltó élmény tud lenni egy igazán nagyméretű egérpad."

Hmm, mondjuk nekem semennyire? Aki alacsony érzékenységgel, nagy mozdulatokkal használja, annak hasznos - aki magas érzékenységgel, kis mozdulatokkal, annak csak feleslegesen foglalja a helyet és viszi el azt a pénzt, amit CPU-ra, RAM-ra, vidkarira lehetne költeni

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) Daelion válasza .mf (#6) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam se lenne értelme max 'dísznek'.

250x200x3 van most és még annak is alig használom talán a felét.
Pont most fordítottam meg pár napja mert az egyik fele már kicsit kopott míg a másik szinte újszerű.

(#8) Cs1csó válasza .mf (#6) üzenetére


Cs1csó
félisten

Klasszikus értelemben ennek nem az egerezés már az értelme hanem itt már a komfort a lényeg tehát a gépelésnél is az alkarod nem a "hideg" bútorlapon van hanem ezen a szöveten, én is kis mozdulatokkal nagy érzékenységgel használom az egeret "ujjbegyfogással" tehát egy kicsi nekem is elég lenne de még is tetszik az ötlet.

(#9) Pugna válasza Cs1csó (#8) üzenetére


Pugna
kezdő

Nekem Asus cerberus és Corsair mm350-es padjaim vannak. Mindkettő ilyen nagy. Szerintem kényelmes. Meg van egy régi qck is. Azt 7 évig használtam, de mosás után mint az új. Na jó, talán pici kopás van rajta, de még tökéletes. Ha azt nézzük hogy hosszú évekig kitart egy minőségibb darab, akkor már nem is olyan drága

(#10) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

YTuber gémöröknél láttam ilyen oltári hosszú padokat régebben, amire rendszerint rápakolták a bill.-zetet is, ami több, mint a felét letakarja. Ja, végül is "prémium bill.-zet alátétnek" biztos megéri. :D Csak akkor most Mouse Pad-nek, vagy Keyboard Pad-nek kellene nevezni? :U

[ Szerkesztve ]

(#11) Cs1csó válasza SunMount3r (#10) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ahogy írtam ez több mint egérpad, mindent - is - rá tudsz tenni az alkarod is rajta van nekem pl. egy rongy van a bill előtt, hogy ne ragadjak bele a bútorlap asztalba nyáron vagy ne legyen hideg télen.

(#12) Pugna válasza SunMount3r (#10) üzenetére


Pugna
kezdő

Nem te vagy a célközönség. Nincs ezzel baj. Milliók kényelmét szolgálja. :-)

(#13) Daelion válasza Cs1csó (#11) üzenetére


Daelion
őstag

Én pl utálom,ha a kezem az egérpad szövethez ér és inkább tartom az asztalon,direkt pár centivel az asztal szélétől van lerakva,hogy oda tudjam lerakni a csuklómat.

Ezen az asztalon még nem éreztem,hogy fázott volna vagy hogy rátapadt volna pedig arra nagyon érzékeny vagyok ha valamihez tapad a kezem.

Nem is a célközönségről van szó hanem erről a kijelentésről még ha csak 'poén' is volt.
'Aki még nem próbálta, nem tudja, milyen világmegváltó élmény tud lenni egy igazán nagyméretű egérpad'

[ Szerkesztve ]

(#14) Cs1csó válasza Daelion (#13) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem vagyunk egyformák pedig nem is vagyok izzadós.

(#15) Daelion válasza Cs1csó (#14) üzenetére


Daelion
őstag

Én meg pont,hogy nagyon izzadós vagyok 'nem is tudom ez miatt megvenni az egerek 90%-at mert izzad rajtuk a tenyerem'. :(((

(#16) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Nekem most COUGAR Arena Black ( 800x300x5mm ) egérpadom van.

A Taito Control XXL 860 x 330 x 3,5 mm-es kicsit vékonynak tűnik ,

de kipróbálnám.

Mindkettőnél az egér mellett a billentyűzet is bőven elfér.
................

(#11) csicso82
+1

[ Szerkesztve ]

(#17) SunMount3r válasza Cs1csó (#11) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Esetleg abban látok némi logikát, hogy néha jól jön, ha van valami plusz "nehezék" ami lefogja és a helyén tartja a pad-ot. Nálam is (Goliathus Medium) hiába van valami "szuper gumi" az alján (ami fél év alatt megfogta az asztallapot és ráadásul neon zöld :(( ), de mivel lelógatom egy kicsit az asztal szélén a csuklóm miatt, így folyamatosan igazgatni kell (és semmi heves gaming, csak a net-ezés és a "szokásos dolgok"). De ehhez mondjuk elég lenne valami "2 pontos" lefogatás is a pad széleinél és nem kell hozzá 1 méter hosszúnak lennie.

[ Szerkesztve ]

(#18) hemaka válasza SunMount3r (#10) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem is orbitalis baromsag, eleg ha az eger alatt van, a billentyuzet ala tok felesleges.

(#19) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

40-30 euró...
Auchanban nagyobbat vettem 5000 forintért. 90*45 centis.

Melóba kellett, mert valahogy folyton úgy helyeztem a billentyűzetet, hogy billegett a kisebb egérpadon, így viszont, hogy az egész billentyűzet rajta van, nincs hova billegnie :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#20) Pugna válasza hemaka (#18) üzenetére


Pugna
kezdő

Szerinted baromság, szerintem jó dolog. :-)

(#21) R3laX válasza Daelion (#7) üzenetére


R3laX
addikt

Elképzeltem centiben :DD. Asszony segít megfordítani? Lassan jöhetnek azok, amire a tested is elfér már :D.

[ Szerkesztve ]

(#22) Daelion válasza R3laX (#21) üzenetére


Daelion
őstag

Ja nem úgy. :DDD
De igen,szép is lenne.

(#23) stewe2


stewe2
aktív tag

Két shop hirtelen. Érdemes szétnézni, persze ne über-gémer minőséget várjatok:
MSI
Witcher
Ha lenne Triss, már rendelném is :D

Üdv stewe

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#24) Akula


Akula
őstag

RGB keret nincs hozzá?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#25) tovgab válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


tovgab
aktív tag

Még úton van az enyém, de nem tűnik rossznak.

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#26) enginev3.0 válasza tovgab (#25) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én most ebbe szerettem bele
Bár nekem 100x60as kéne

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) GoldhandRent válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


GoldhandRent
őstag

genesis maxi
3500-4500 HUF
thank me later 😂

[ Szerkesztve ]

-

(#28) enginev3.0 válasza GoldhandRent (#27) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor már inkább a feletted linkelt pubg-s

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) Synthwave válasza .mf (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem feltétlenül. Jobban párnáz, és ha egy részt elhasználtál belőle, elforgatod. Eladáskor az értékét is jobban tartja kicsit.

Ha van az asztalon hely, nem érdemes 1-2 ezerrel olcsóbban feleakkorát venni, még high sens esetén sem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30) Akula válasza Synthwave (#29) üzenetére


Akula
őstag

Hát ja.
Én úgy vagyok az egérpaddal, hogy a munkahelyen nagyon jó felületű asztal van kopásálló felülettel. Állítólag egy jobb segédmotorkerékpár ára. Otthon meg egy román fenyő asztalom van. Ha izzad a tenyerem az az egérnek sem jó és az asztalnak sem. Oda kellett. :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#31) Cs1csó válasza Akula (#30) üzenetére


Cs1csó
félisten

MINDEN egér alá ajánlott egy egérpad mivel egy szövet felületen:
- jobban csúszik az egér
- kevésbé kopik

(#32) -=RelakS=- válasza Cs1csó (#31) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Illetve nekem bármilyen asztal felületen valahogy megkoszosodott az alja. Amióta szövet jellegű, illetve ragyás műanyag felületű egérpadokat használok, ilyen nem történik.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33) Akula válasza -=RelakS=- (#32) üzenetére


Akula
őstag

Én még emlékszek a golyó-görgős egérkékre. Nah azokkal egy álom volt dolgozni. Egy hét után takarítás. :D

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#34) -=RelakS=- válasza Akula (#33) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Igen, mert annak a golyót tartó görgői is megkoszosodtak, nem csak az alja :D

Mondjuk ebből a szempontból az volt a legjobb, mikor középiskolában az egyik srác megfordította az egerét, és egyszer csak felkiáltott: Valaki összefirkálta a golyómat! :DDD (tollal össze volt firkálva az egérgolyó)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35) Akula válasza -=RelakS=- (#34) üzenetére


Akula
őstag

OFF.
nem rúzzsal? :P

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#36) -=RelakS=- válasza Akula (#35) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nem, nem firkáltak rúzzsal egérgolyót, a sajátjáról meg nem nyilatkozott :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37) Synthwave válasza Akula (#33) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az emlékeim elég élénkek: van is itt mellettem egy golyós MS Serial Mouse 2.0a,

a P200MMX-hez.

: >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#38) Akula válasza Synthwave (#37) üzenetére


Akula
őstag

Jajj a soros port.
Ott nem volt gond, hogy a csatlakozóból kicsúszik, vagy fordítva dugod be és letörik. Atomerős tűk és két csavar. Gyááá :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#39) -=RelakS=- válasza Akula (#38) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Talán beszerző kiscsaj: Menjek, nem működik az egér, pedig ő bedugta.
Lemegyek, mit látok: Az USB egered bedugta a soros port tüskéi közé :W

Ilyen Microsoft egerem nekem is volt. Elég csalódott voltam, mikor kiderült, hogy nincs rajta középső gomb :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40) Synthwave válasza Akula (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem minden csatin van az a két csavar. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) GoldhandRent válasza enginev3.0 (#28) üzenetére


GoldhandRent
őstag

hat ez hazai alternativa volt 🤷
nem kell varni heteket mig megjon

[ Szerkesztve ]

-

(#42) 5150


5150
aktív tag

Nincs rajta led nem érdekel

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#43) MongolZ


MongolZ
addikt

Én még cs 1.6-hoz vettem a sima Roccat Taito-t. Van az jó pár éve. Azóta kapott az mindent, narancslétől kezdve a sütin át tényleg mindent. Én nem mostam ki sosem, viszont a felszínét törölgettem. Egyik sarka már feljött, és picit néhol gyűrött. Vagy 3e-ért vettem. Ha ez is a régi minőség, akkor simán megéri.
Ettől függetlenül én sem vennék ekkorát, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#44) zseko válasza Akula (#24) üzenetére


zseko
veterán

Tessék, RGB-s :DDD

HR24.hu

(#45) scope2007


scope2007
addikt

Nekem ilyen fehér van xD igaz kényesebb, többször kell mosni.. De fontos volt a fehér.
[link]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.