Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

hat ocsem ha mellette talalnam azt a penzt akkor sem adnam oda erte....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

hát ehhez képest a beats fülesek dre változatai is bajnokok formára... pedig azokról is meg volt a véleményem aztán...

(#3) Dante32


Dante32
tag

Az tény,hogy a külsejük nagyon szépen passzol az új Nokiákhoz,ha másban nem is színben mindenképpen,de az ára miatt szerintem nem lesz túl kelendő.

(#4) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ezek szerint az új Lumiák csak 4 színben lesznek kaphatók? Ez zöld és egy kék szín pedig még elfért volna köztük.

(#5) gybazsi


gybazsi
senior tag

Az az ár azért nem semmi.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#6) neooen válasza =Mentor= (#4) üzenetére


neooen
aktív tag

Nagyon remélem, hogy nem ezt jelenti :O . A csajoknak (?, veszik majd ők a tepsiket?) lesz 3 szín, a pasiknak meg csak a fekete. Lehet, hogy lesz ebben valami, mert a kiszivárogtatott képeken sem nagyon látni ezektől eltérő színt.

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#7) Spancho válasza gybazsi (#5) üzenetére


Spancho
őstag

Majd biztos ebből is lesz valami kínai Pandawill-es változat és akkor majd mindenkin ilyet látsz. (mint most a Beats-ből) Vatera / expressz ,de még szerintem a ph apró is tele van kinából behozott hamisitványokkal. A sok kis hülye meg azzal vagizik hogy milyen drága fülese van) Sok a divat majom :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#8) Kanczy válasza neooen (#6) üzenetére


Kanczy
veterán

Én nekem egy fehér v. egy piros is simán jó lenne... :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) sagit


sagit
addikt

mennyi? :Y

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#10) halottkém


halottkém
csendes tag

299 euró egy fülesért? Ez aztán a lehúzás. Ennyiért már telefont veszek :DDD

Nokia Lumia 520 Black

(#11) MR007RM


MR007RM
addikt

Osztán mit tudnak ezek a fülesek? Paraméterek? Úgy kinézetre hasraütve max 30 eurót adnék értük, ha jó napom van.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#12) Alborosie


Alborosie
aktív tag

Még vagy 200 ember írja már le, hogy jaj de drága... Papagájszindrómások...

(#13) fricz19


fricz19
őstag

jaj de drága

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#14) Alborosie válasza fricz19 (#13) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Jujj! És ki nem szarja le? :) Nem kötelező megvenni...

(#15) emvy


emvy
nagyúr

Teljesen oke 300 euro egy fejhallgatoert, ha jo minosegu. A Monster mondjuk nem annyira az.

(Ertsd: messz gyengebb, mint a 200 euros ATH-M50-em, vagy egy Grado SR80, vagy ilyesmi).

while (!sleep) sheep++;

(#16) Beri78


Beri78
őstag

jó a design nagyon, de nem bestbuy :(((

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) fricz19 válasza Alborosie (#14) üzenetére


fricz19
őstag

de hát olyan drága

;]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#18) sagit válasza Alborosie (#12) üzenetére


sagit
addikt

nagyon drága

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#19) Dante32 válasza Alborosie (#14) üzenetére


Dante32
tag

+1
Jó kép :)

(#20) fattyu válasza halottkém (#10) üzenetére


fattyu
veterán

látom nem érted. nem az a baj hogy 300 ajró egy füles. Hanem hogy ezért a divatos fülmelegítőért kérnek ennyit.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#21) Alborosie


Alborosie
aktív tag

(#22) MR007RM válasza MR007RM (#11) üzenetére


MR007RM
addikt

Kiegészíteném. Ha a telómra bármilyen fülest csatlakoztatni tudok, mert olyan, akkor ezeket a meglévő információk birtokában kiröhögöm az ..... miatt. De ha csak egyedi fülessel tudom feldobni a minőségi hangzást akkor talán nem. De nálam az első verza nyert.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#23) halottkém válasza fattyu (#20) üzenetére


halottkém
csendes tag

Lehet, hogy neked nem baj, de nekem az. Szvsz egy füles sem ér ennyit, de ez szubjektív. Maradjunk ennyiben :)

Nokia Lumia 520 Black

(#24) =Mentor= válasza neooen (#6) üzenetére


=Mentor=
őstag

Szerintem a piros pl bőven uniszex szín, de még jobban bejönne egy kék :))

[ Szerkesztve ]

(#25) fattyu válasza halottkém (#23) üzenetére


fattyu
veterán

Megkockáztatom nem hallottál még ilyet, főleg nem úgy hogy rendes sorról szólt. Ettől még lehet hogy neked nem kell drága füles de az egy sem ér annyit elég erős kijelentés...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#26) halottkém válasza fattyu (#25) üzenetére


halottkém
csendes tag

Szerinted erős, szerintem meg nem. Ha lenne pénzem, akkor sem kéne, mert egyszerűen nem ér ennyit. Korábban is írtam, hogy ez szubjektív. Most vagy egyetértesz, vagy nem, a te dolgod. Ha neked egy ilyen méregdrága füles kell, akkor vegyél egyet és használd egészséggel, én meg megoldom máshogy. Részemről lezártam a dolgot, nem kívánok tovább vitázni.

Nokia Lumia 520 Black

(#27) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Már megint ezek a színek...

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28) mekker


mekker
őstag

A Tesco Technika 990ft-os fejhallgatóm 90%-ban ugyanez a dizáj, még a párnácskák varrása is, csak a két füle nincsen ennyire lekockítva.
Nem tudom, hogy milyen gyártó fülesét címkézte át a teszkó, de gondolom tőlük 'vettek ihletet' a készítők:D

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#29) halottkém válasza mekker (#28) üzenetére


halottkém
csendes tag

+1 :DD

Nokia Lumia 520 Black

(#30) =Mentor= válasza Tigerclaw (#27) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nem értem miért zavar ez egyeseket, van fekete és fehér is azoknak aki bele akarnak szürkülni a világba...

:U

[ Szerkesztve ]

(#31) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó drága, de jő is? Van mondjuk egy gyanúm.;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) Fkris


Fkris
őstag

Mind ez, mind a fülhallgatója tetszik a Lumiáknak.
Csak ne kérnének érte ennyit:/Ugyanis maximum 12 amit fej/fülhallgatóra költök, és csak akkor, ha lepipálja az Xearsemet.Egyéként csak dizájnbeli változásért nem lennék hajlandó cserélni.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#33) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

vezeték nélküli. megkockáztatom hogy nem két ceruzaelemmel megy. azért ezt kalkuláljátok bele amikor másik fejeshez hasonlítjátok.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#34) Tigerclaw válasza =Mentor= (#30) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Pont az, hogy a fekete és fehér nem elég, de a színes nem csak a rikító színeket jelenti. Nézd meg pl. a Samsung milyen színekben gyártja az S3-ast. Nem állítják olyan döntés elé a vásárlót, hogyha nem tetszik a citromsárga, tűrkízkék, magenta, tűzoltópiros akkor még mindig ott van a fekete.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) Fkris válasza Tigerclaw (#34) üzenetére


Fkris
őstag

De nem is tunik ki a tomegbol a sotetvoros.
Ha meg nincs ilyen celja a vevonek, akkor meg mindig ottvan a fekete/feher.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#36) csakstddfor.


csakstddfor.
tag

ÚRISTEN

csak azért mondok nemet, mert az igen az hosszabb..

(#37) =Mentor= válasza Fkris (#35) üzenetére


=Mentor=
őstag

Pontosan így van, a Nokia az egyediségre törekszik, mind a dizájn, mind a színek terén, ehhez jönnek még a PureView, wireless töltés és egyéb innovációk. Ettől Nokia a Nokia. :K

(#38) DemonDani


DemonDani
addikt

Alig van félrefordítva megint a dolog...

A Purity HD egy tavalyi cucc és sima vezetékes füles.
A Purity Pro most az újdonság, és abban van nfc meg blutusz

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#39) gedemmm válasza emvy (#15) üzenetére


gedemmm
csendes tag

TELJESEN egyetertek!
(Vagy az en HD 25os Sennhesierem:))
Amugy jooo az M50.
10es skalan mennyire offtopic? Haha

(#40) butyek


butyek
senior tag

A telefonom nem kerül ennyibe :D

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#41) jan101


jan101
tag

jujj de csúnya...
+ a szokásos offtopic... ennyiért milliónyi jól bevált füles vehető

(#42) gidion90


gidion90
tag

Mi lehet szerintetek a különbség hangzásilag a PRO és HD között? Kevésbé tudja a HD kizárni a külvilágból jövő zajokat? Köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.