Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zanik


Zanik
addikt

A 3. rész az egyik kedvenc point-and-click játékom, jöhetne a folytatás!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#2) NoLF válasza Zanik (#1) üzenetére


NoLF
addikt

a monkey island 3-nál jobban semmilyen játékon nem röhögtem, ez tény :K :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3) Peesta válasza NoLF (#2) üzenetére


Peesta
csendes tag

Nekem inkabb az 1-es es a 2-es a nagy favoritom :C

Jo volt a 3. resz is, de sajnos erzodott, hogy Ron Gilbert mar nincs a "csapatban" :O

Remelem azert jolesz a Remake es kiderul, hogy mi is a secret of monkey island :D

[ Szerkesztve ]

(#4) KilgoreTrout válasza Zanik (#1) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Van Monkey Island 4, már jó régóta...
Mondjuk én nem játszottam vele, az is már ilyen kurzorralirányítós 3D-s csoda. (Bár ez nem jelent semmit, elvégre a Grim Fandango is mennyire jó már...Lehet hogy kis próbálom majd ezt is.)

(#5) Zanik válasza KilgoreTrout (#4) üzenetére


Zanik
addikt

A 4. rész már valahogy nem fogott meg. Grim Fandango nálam is örök kedvenc, ahogy a Sam and Max, Discworld 2, vagy a Gobliiins! :D

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#6) peterszky válasza KilgoreTrout (#4) üzenetére


peterszky
őstag

A negyedik rész már nagyon erőltetett megjelenés lett, sajnos :( Van pár nagyon idegesítő fejtörő, a poénok sem olyan jók már, emészthető játék, de nem az igazi. Ahogy nekem a 3. sem az igazi már, ennek ellenére nagyon jónak tartom, de más. Bárcsak megcsinálná Ron Gilbert az igazi harmadik részt (három részesre tervezte a szériát), ugyanolyan grafikával, mint az 1-2.

What else you gonna do on a Saturday?

(#7) KilgoreTrout válasza peterszky (#6) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Ha esetleg nem ismeritek, érdemes kipróbálni az új Sam&Max-eket (amik részenként jelentek meg), szerintem simán hozza a régiek színvonalát...

(#8) peterszky válasza KilgoreTrout (#7) üzenetére


peterszky
őstag

Megvan mindkét évad :) Plusz mellé a Sam & Max Surfin' the Highway képregény és a Sam & Max Freelance Police Animated Series :D (Telltale shopból rendeltük még régebben, volt egy nagy akció, így viszonylag olcsón megúsztam).

What else you gonna do on a Saturday?

(#9) Peesta válasza peterszky (#6) üzenetére


Peesta
csendes tag

Igy igaz. Elvileg Ron Gilbert a 3. reszben tarta volna fel Monkey Island titkat...

Grafikailag a mostani 3. resz lett a legszebb (szerintem). Emlexek mikor eloszor meglattam Plunder islandet felulrol... :K :K

Ha valami ilyen stilusba jonnenek remakek az nagyon jolenne.

Csak ugyebar Lucas bacsi ne rakjon keresztbe mint az Indiana Jones 5-os Fan projektnel :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.