Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chp


Chp
őstag

Kiindulási pontnak egész jó hír, hogy japán fejlesztés, a többi meg majd kiderül.

(#2) #04824576 válasza Chp (#1) üzenetére


#04824576
törölt tag

A laptop hangszórónál biztos jobb. Jó dolog a vékony lapos, de a hangzásnak határozottan nem tesz jót.

(#3) velizare


velizare
nagyúr

Logitech gyártott ilyesmit régebben, apósnak talán még megvan. egész kellemes volt a notebook hangjához képest filmnézéshez.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) Predatorr


Predatorr
őstag

Hát én inkább ujjat mutatnék a fejlesztőknek ilyeneket látva. Árulják ruhacsipesznek, no de hogy hangszóró... akkor már sokol rádiót szigszalagozik az ember tecsós csipeszre. Zajkeltő a helyes kifejezés.
HANG
Mond ez a szó bárkinek még valamit? Persze igényteleneknek 128kbps mp3-hoz tökéletes, abban úgyis csak zaj maradt.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#5) moleculez válasza Predatorr (#4) üzenetére


moleculez
veterán

Az ugye megvan, hogy ez nem stúdiómonitor?! Arra van, hogy az (általában) hitvány dobozhangú monitor/laptop csicsergők helyett valami értelmesebb hang jöjjön. Szó nem volt arról hogy ezzel hajcsad' ki a flac zenéidet. :U

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Chp válasza #04824576 (#2) üzenetére


Chp
őstag

Nem is hivatott több lenni. Mindenesetre ha lejjebb megy majd az ára, szerintem jó lesz az.

(#7) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem tetszik.

Sokszor nem kapcsolom be a micro hifim, inkabb a mobilomrol zenelek.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) MurdR


MurdR
veterán

Ha hozza egy rendes hanggal megáldott notebook teljesítményét, akkor már rendben van. Az ár sem vészes. Az öregebb Thinkpadek mellé kötelező :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#9) Taranti


Taranti
senior tag

Én hely szűkössége miatt egy ilyent rögzítettem a monitor alsó részére: [link]
A mindennapokban tökéletes, egyetlen USB-ről kapja az áramot és a hangot is.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#10) Predatorr válasza moleculez (#5) üzenetére


Predatorr
őstag

Az, ugye megvan, hogy ez nem hangszóró (a szó nemesebb értelmében), hanem zajkeltő. :F
És az, hogy nem speciális környezetről beszéltem?
Amúgy nem hiszem, h a Predatoromnál szebben szólna, mert lehet, h a basszus nem acélos, de tiszta a hangképe. Ha már laptop.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#11) nak0n


nak0n
aktív tag

A legelső képen látható egy billentyűzet részlete, tudja valaki, hogy az milyen típus?

(#12) Silεncε válasza Predatorr (#10) üzenetére


Silεncε
őstag

Most komolyan egy 700k-s notebook hangszóróját hasonlítod ehhez? Nemár :W

(#13) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Laptophoz nem választanék ilyet, mert így is herótom van a sok kiegészítőtől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.