Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Erről beszéltek a munkatársaim, és csodálkoztak rajtam, hogy: "-Engem ez nem érdekel?"
Hát cseppet sem. Nem is néztem, és nem is kötött le, hiába próbálták elmesélni "miről maradtam le", untam... Sajnálom, inkább tolok egy kis MOHA-t, mint ilyen műsorokkal töltsem az időt. Bár láttam, a nézettsége hatalmas volt.. :U
Ki mit szeret. :R

Ja hogy ezt hogy csinálja? Passz.
Biztos megtalálta David Copperfildet Facebookon,
és eszmét cseréltek erről-arról. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Szervusz!

Egyértelműen kamu az egész műsor, csakúgy mint Uri Geller (Gellér György) egész mivolta.
A műsorban szereplő egyének egytől-egyig megpróbálnak eljátszani egy szerepet (több, de inkább kevesebb sikerrel). Sokan megírták már, hogy hogy működnek a "trükkök", ebbe most én nem megyek bele.

Amúgy ha jól tudom, akkor Uri járt már Mo.-n, de valami balul sült el neki és nem örvendett túl nagy népszerűségnek akkoriban.;]

Nézni csak akkor éri meg, ha benyom az ember előtte két három sört, vagy kis töményet és szakadni akar a sok ökörségen és bénázáson. A meghívott műsorvezető hölgyek 80%-a megvillantja "fényes" tudását...

Elég is ennyi róla...

Harrrr!!!!

(#3) #39306496 válasza Ndruu (#2) üzenetére


#39306496
törölt tag

Pontosan, ahogy írod, viszont annyit hozzátennék, hogy profi szinten meg van szervezve minden egyes trükk (szemfényvesztés), nem kis munka lehet minden héten 5-6 szereplőnek egy-egy varázslatot kitalálni, valamint azt a produkciónként min 5 embert részletesen beszervezni. Pl.: amikor Sóder Norbert ki akarta szabadítani feleségét, mert az eljátszotta, hogy nem bírja idegekkel a koporsóban :)
Sok a hiszékeny ember, aki nem akarja tudni, mit hogyan csinálnak, szerveznek meg, elhiszik, azt amit látnak, amit mondanak nekik, ők azok, akik nem gondolnak bele a dolgok "hogyan?" részébe. :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.