Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Talán nem volt az automatának 50 centje, mivel mindenki más forintban fizetett Vagy az euró miatt azt hitte, zsíros külföldi vagy. Egyébként Németországban is 50 cent. (Olaszban csak 30.)

(#2) MineFox54


MineFox54
őstag

Amúgy azt vágod, hogy le lehet vásárolni a toalettezés árát?

(#3) Stanlee válasza MineFox54 (#2) üzenetére


Stanlee
őstag

Igen, tudom, 100 Ft értékben azért, amiért 200 Ft-ot fizettem. Nekem még mindig nem biznisz :-) Csak az átváltás árfolyamával van bajom, nem a szolgáltatás minőségével. Az mindig is OK volt.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#4) Lauda


Lauda
félisten

En ezt ugy fognam fel, hogy itt legalabb tudsz fizetni mas fizetoeszkozzel. Nemetorszagban mit fogad el az automata euro helyett? Semmit. Minden nezopont kerdese.

[ Szerkesztve ]

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Pont egy nagy vágással a kezemen nem mennék be a szutyok helyekre ahol ezer ember jár. Irány a bokor, aztán két csepp Betadine.

"ui.: a jövőbeli problémák elkerülése végett most
felszerelkeztem egy erszényni százassal."

Én tegnap kaptam vissza két marékkal. Úgy éreztem magam mint Tom Sawyer kavicsokkal a zsebében.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) danih válasza potyautas (#1) üzenetére


danih
addikt

Van ahol 70 cent, de az ott olyan is, a marchéretyó hozzá képest nyikladlöködei futballstadion vécé :DDD

(#7) Lauda


Lauda
félisten

Jut eszembe, ugy is be tudsz menni, hogy a kilepo oldalon meghuzod kicsit kifele a forgokaput es ugy be tudsz mellette bujni. Sokszor belogtam mar igy, mikor elfelejtettem aprot vinni.

(#8) potyautas válasza Lauda (#7) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Már megint a magyaros okosság ;) Én egy kiállítási csarnok forgókapuja alatt bújtam be, mert elbénáztam kattanáskor a belépést. Mentségemre szolgál, hogy kezemben volt a 12 eurós belépőjegy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.