Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hannibhál


Hannibhál
őstag

jah, elég rendesen kifuthatott a vramból:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#2) Mokó válasza Hannibhál (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Wolfenstein alatt kifejezetten vérszegény...no mindegy,amúgy játszható de engem kicsit bosszant hogy nincs 60 fps...meg 20 körülre droppok.Nah mindegy nem lehet mindig minden fasza végülis.

(#3) DarthSun


DarthSun
nagyúr

Amennyiért vetted, bőven megérte a kártya, szép is, jól is megy. A legújjabb címek meg mindenen kifognak. A 4K- ra sem álltam át ( 4K esetén azt mondják hogy inkább csak az 1080 tud labdába rúgni ), a megjelenítők mellett kábeleket kellene cserélni, meg nagyobb net-sávszél, meg..., mindíg lesz egy jobb amire szórni lehet a lóvét. Inkább egy ilyen régebbi darab, aztán jól mennek a pár éves gamek.

(#4) Mokó válasza DarthSun (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

Nem vagyok csalódott....csak furcsállom,mert régi kártyának semmiképp nem mondanám (de ezzel lehet csak én vagyok igy) szóval 4 éves és ennyi?nos lehet igen.Meg a 2 gigavram...Mindenesetre biztos megtartom,haváltom megkapja a core 2 tarigép XD

(#5) CJ4567 válasza Mokó (#2) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam egy RX460 4GB-vel van meg általában a 1080p60, low grafikán.

No Sana No Life

(#6) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Minden igény kérdése,ha valaki meg az új gamekkel is játszani akar költeni kell.Nem rossz kártya ez még.

A legtöbb mai game nincs is túl jól optimalizálva.

[ Szerkesztve ]

(#7) Zicokuka válasza CJ4567 (#5) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Rx 460 nem is egy bika kari sajna.Most aki vgat vesz az zöldre vált.

(#8) DarthSun válasza Mokó (#4) üzenetére


DarthSun
nagyúr

Végülis nem régi kártya, inkább úgy mondanám hogy nem a legújjabb. Ha továbbmennék a legújjabra azt csak akkor ha nyerek a lottón :DDD . Nekem még a GTX580 is jó, annyi régi címet nem is volt időm végigvinni.

(#9) Mokó


Mokó
aktív tag

Hagyjuk mi új kártya és mi nem...460-at ajánlottak kipróbálásra,nem érdekelt.

Ha nem lenne annyi akadály az életemben...szóval ha jó lenne minden 2 havonta beforgathatnák egy 1080-ra,de NINCS

szerk;bocs gyerekek de ez kijött és tudom más is igyvan vele "hitelbehajtásszámlák"

[ Szerkesztve ]

(#10) DarthSun válasza Mokó (#9) üzenetére


DarthSun
nagyúr

Jó kártya, az én szempontomból meg ideális, valami hasonlót tervezek én is szintén 1366- os rendszerrel, tehát sztem teljesen rendben van.

Hiteltartozásokból kilábaltam, fizetésem kicsit nőtt, úgy szoktam mondani hogy a nyomorból felugrottam a szegény kategóriába :DDD , de az 1080 szint így is akkor lesz elérhető nekem, ha már reto lesz...

(#11) FLATRONW válasza Mokó (#4) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem olyan rossz az, végül is majdnem 6 éves a GPU.

(#12) pet007


pet007
aktív tag

Sajnos a 2giga vrambol mar! Menuben kifut, pedig birna az oreg 770es. Erdekes, hogy eleg sok dolgot fel lehet huzni highra mielott barmit csokkenne az fps..

(#13) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Lehet az én szemem nem a régi,de medium és ultra közt semmi különbséget nem vettem észre a játékban :D

(#14) Mokó


Mokó
aktív tag

"Hiteltartozásokból kilábaltam, fizetésem kicsit nőtt, úgy szoktam mondani hogy a nyomorból felugrottam a szegény kategóriába :DDD , de az 1080 szint így is akkor lesz elérhető nekem, ha már reto lesz..."

Ezzel detto ugyanigy vagyok,neked jobban ment a megfogalmazás

Szakmailag viszont 770..szóval 4 éves most,5 lesz.Egy kicsit 8800GTS 320 mega és 6950 1 gigás feeelingem van..de miért?Mert aránylag bivaly gpu mellé több memória kéne hogy kifussa magát...No mindegy Wolfit már levettem mediumra biztos ami biztos meg Skyrim a lényeg (1 hete nem ment megin :W )

(#15) DarthSun válasza Mokó (#14) üzenetére


DarthSun
nagyúr

A Wolfi előző részeit sem volt időm végigtolni ( jó a klasszikus dosost igen :DDD ) , de a régebbi verziók mindegyik kártyámon száguldanak - GTX285/HD6850/GTX580.

(#16) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Köztudott hogy a 700/600-as Geforce-ok "nagyon nem öregszenek jól".

Újabb játékokban egyre jobban bukik.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#17) Mokó válasza Dr. Romano (#16) üzenetére


Mokó
aktív tag

Sajnos jaja,láttam már nemrég....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.