Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mokó


Mokó
aktív tag

Open

A képen látható összes Radeon egyébként 2500-ba került.A 7000 VE és 9200SE ingyen került hozzám ismerősöktől.

(#2) rdt89


rdt89
addikt

De jó volt olvasni ezt a leírást, :R a 9200 Se Radeon 12 évig volt hű szolgám (128mb-os verzió). Nagyon szerettem, bár az utolsó 4-5 évben inkább csak böngészésre volt elég. :) :

(#3) Mokó válasza rdt89 (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Örülök hogy tetszett! :K

(#4) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jók ezek a kártyák. Egyetlen bajuk az elégtelen hűtés. A 9800SE- m még műkszik, a gyári helyett egy 7cm- es ventivel mely a ramokra is fúj. A 9700Pro- m meghalt, pedig Zalmannal volt hűtve, lehet ott meg nyákfeszülés volt a nagy súly miatt. Van egy light 9800- asom, az lesz a túlélő sztem, teljesértékű mag de csökkentett órajel, ramok simák, nem BGA tokozásúak, szintén alacsonyabb órajellel. Terhelés alatt alig melegszik az egész és még elég jó teljesítményt ad.

(#5) Mokó válasza DarthSun (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

Bizony azok!

A 9800-at nyüstölöm vagy 2 órája,az sem lessz 100-as CoD4 kifagyasztotta 1 óra után.A 9800 ami neked van nem LE vagy PRO vagy ilyesmi?Volt egy "porrá" butitott fajta ami a 9600XT-vel is megizzadt küzdelem közben,ha jól emlékszem.

Az az érdekes már vagy 5 vagy 6ik 9700/9800 jár felénk és eddig ezek a legéletképesebbek,akárhonnan nézem.Haprón is csak "keres" tipusú hirdetésekkel találkozok mostanság.De majd holnap lomizás :DDD

szerk;meglepődve tapasztaltam btw hogy a 9700-on a gpu/ram nagyjából "egymelegek" de a 9800-on mintha a memória kicsit jobban elhúzna-csak kézrátétellel csekkoltam

[ Szerkesztve ]

(#6) DarthSun válasza Mokó (#5) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Rendes 9800 GPU de 128bites nyákszervezés, mégsem SE, bár nem elismert 9800. A Sapphire műhelyéből. Nekem jól jött mert 800- as SlotA mellé tettem, az meg még ezt sem hajtja ki, de brutális teljesítményt ad a korabeli technikának.Persze ezt is megtámogattam egy 7cm- es ventivel [link]

A 9800SE- m meg fordított, butított GPU de 256bites ramszervezés, BGA ramok, melyre odasül az ujjamról a bőr. Mindegyik príma Ti4200 helyettesítő kártya, sőt annál jobban is mennek.

(#7) Mokó válasza DarthSun (#6) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ti 4200-at is főleg az órajelei fogják vissza,van 2 is nálam :K szerk;azért a 275 mhz 4 pipe nem tud annyit 275-ön 8 db,lásd 9800-ak.Sajnos még a 9600Xt is megverte,mondjuk nemcsoda 500-as core,de kb 20%-al húzott el

Megtaláltam mire gondoltam;Ati Nvidia napjainkig logout cikkbenFhú mennyit lapoztam ezt Istenem

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.