Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

aszittem GTA5 már nem is lesz, mondom beteg vagy? :DDD :R

(#2) Mokó válasza bacsis (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ottvan az a végén Bacsis,legjobbat a végére tartogattam ;] De elég gáz,szégyenszámba megy szerintem GTA V alatt a 9600GT elpüföli mint sz@rt :Y Azt 64 vs 640 shader :W Persze tudjuk a 2 gyártó máshogy közelít a téma felé,de akkor is :K

(#3) Redneck válasza Mokó (#2) üzenetére


Redneck
veterán

Király kis videó lett! Nekem Sapphire Edition 4850 volt. Jó kis kompakt kártya volt, csak a viszonylag nagy felbontás miatt (1680x1050) ezekkel gondban volt: Crysis 1 és Warhead, GTA IV, Bad Company 2. Amikor már a BF3 is kijött, gyorsan lecseréltem egy GTX 460-ra, az hatalmas ugrás volt utána.

Szerk:
Bár akkor is ismertem volna az fps limitálást MSI Afterburner alól! :)

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4) Mokó válasza Redneck (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

Milyen procival hajtottad?Quad mellet Warhead 1050p high és 40fps átlag simán megvan,teljesen meg is voltam lepődve.és kösz a pozitiv véleményt :R

(#5) Redneck válasza Mokó (#4) üzenetére


Redneck
veterán

Phenom II X2 545 3,6Ghz-en. Nem futott rosszul Highon, csak nem nézett ki úgy mint ahogy mutogatták! :D Enthusiaston volt Next-gen az élmény akkoriban.

Nekem csak a minimum fps számít. Ha robbantgatásnál 20-25, az már vállalhatatlan. Szóval a Crysis és a Warhead újra ki lett pörgetve 460-al. Ja és persze a BC2 is, ráadásul akkor már X4-re váltottam. A Battlefieldekhez nagyon kellett.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) Mokó válasza Redneck (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

Nah az annó erős volt.Nekem is a minimum a lényeg,ahogy mondod robbantásnál jön elő legtöbbször.BC2 egyik legjobb BF,nálam egyszinten van a 3-al.Hihetetlen,3X kinyomtam azt is...ah mikre nem volt idő :C

(#7) Redneck válasza Mokó (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Mi volt erős?

Nekem a BF3 az etalon. A BC2 sem volt rossz, de nem tudtam ráizgulni. Mire X4 lett, már jött a harmadik rész, így a BC2 multi kimaradt. A kampányban meg idegesítettek azok a borzasztó épületek. Például a téli pályán ahol a megfagyás ellen kellett bemenni. Valahogy az egész játék FOV-ja olyan furcsa volt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) Mokó válasza Redneck (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

A Phenom II-re gondoltam,hogy anno erős volt.BF3-at kimaxolva toltam C2D OC-n,meg 4890-en.1280*1024 HIGH és FPS-t nem tudok mert akkoriban nem mértem,de szerintem 40-50 körül lehetett.BC2-ben nekem a fegyverek mozgása volt inkább érdekes.A havas pályát én sem csíptem egyébként.

(#9) Redneck válasza Mokó (#8) üzenetére


Redneck
veterán

Hát lehet, de utólag bánom hogy nem C2D lett... Csak mert 2-3 haver is csak most vagy nemrég cserélte le a jó kis húzott Core 2 CPU-s rendszereket. Igaz kimaradtak ebből-abból, de majd i5-ön bepótolják. :D

Ja a fegyverek mozgása sem tetszett túlzotttan. Nekem a 3 a tuti, azóta is az tetszik a legjobban! :) Azért anno nem volt rossz a BC2, végre volt kampány, és nem is rossz!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10) Mokó válasza Redneck (#9) üzenetére


Mokó
aktív tag

Egyetértek.Egyébként én is i5-ről tolom,a kisasztalon meg ott feszít a tuning quad gtx 285-el.Azért még néha beizzítom,GTA V simán elmegy :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.