Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Open. :P

(#2) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Most amúgy elkezdtem játszani a hot pursuittal (98as) ps1 en. Nem annyira rossz.... :C

(#3) Mokó válasza pulyka jocó (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Én feltétlenül a PC-t javaslom,márcsak a Glide miatt is...133@150 simán viszi Voodoo1-el...Redrock Ridge Atlantic és Empire City,vagy Hometown,Mercedes-Benz SLK,El Nino...

(#4) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jó kis retro :) A 3. rész nagyon hangulatos sztem is. Én is ilyennel foglalkoztam, bár az már a retro határa, egy négymagos Phenomot lőttem be készre, azért a 3DM2001- et azon is lefutattam, kemény 60000 pötty lett a jutalmam :DDD , csúcsretro masina lett.

(#5) pulyka jocó válasza Mokó (#3) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Áá,nemnagyon játszok már szinte pc-n.most rendeltem ps3-mat. :C.: :D

(#6) Mokó válasza DarthSun (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

@ DartSun:OverK1ll 4 mag ezért....

@PulykaJocó:én meg semmin nem játszom már,jobban élvezem a mókolást,de a munkám gyümölcsére már sosem jut időm...Ezeket a kis cikkeket is csak magamnak irogatom,de hogy az itt épitett gépek milyen vannak
bekapcsolva...lehet 2 bekapcs között kijön egy új NFS.....

(#7) elektrotank


elektrotank
tag

A két örök kedvenc :K

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#8) DarthSun válasza Mokó (#6) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ja, 1 magon fut de a 3DM2001 annyira örök hogy le kell futtatni az újjabb keletű gépeken is :DDD

(#9) Mokó válasza DarthSun (#8) üzenetére


Mokó
aktív tag

Mi is toljuk mindenen amin lehet,az egyik leghangulatosabb 3dmark.Plusz emlékszem,2002 ben,akkor jött
ki a Vice City (egyik kedvenc gétéám-na jó csak a 4 előzi meg),szóval cimbi akkor vett egy fx5200-ast :O
(ellenségemnek se kategória manapság,én már ingyen sem hozom el),nah és azon lefutott a 3dmark2k1
nature teszt.Az állunk meg 3 házzal arréb landolt.Csodálkoztunk a VC miért nem néz ki így?De mindegy,
azóta már megváltottak a PC grafika világát öööö DX hánynál tartunk?Sokat várok el a 12-től....

szerk:érdekes c2d gépeken egy vacak 8500GT-vel nem eccer látom a dragothic és lobby teszteket kiakadni 999 fpssel. . . amd-n semmi ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#10) DarthSun válasza Mokó (#9) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A Core2 szériát még nem próbáltam, egy quad- ot szeretnék majd de az még nekem drága :DDD , majd ha lejjebb megy az ára. Így nem is láttam még ezt a fajta fagyást.

(#11) Mokó válasza DarthSun (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

3d2k1ben nem fagyás volt egyszerűen 999fps volt a teszt itt ott meg valami 20k+ pontszám.
C2QK asszem vannak már HApron! 115 körül

(#12) Mokó válasza Mokó (#11) üzenetére


Mokó
aktív tag

Senkit nem hat meg hogy gpu oldalon 50%-ot elbirt az r9200?Kár hogy már nincs meg,még jobban odavernék
neki ha-ha ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.