Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok !
Jó volt olvasni az élményeid , mert vele egy időben felelevenedtek az enyéim is , néhol párhuzamban az írásoddal. Próbáltam újra megélni én is ezeket az örömöket . Aztán amikor elér az ember fia egy olyan teljesítményű géphez ami szinte mindenre elég és feleslegesen gyors akkor unalmas lesz.
Emiatt én is léptem előre <-> hátra. tök feleslegesen. Csak a pénzt vitte :D Aztán mostanában újra azon kapom magam hogy ezen agyalok. Kis pénzből kihozni a legjobbant!
Talán amolyan haverpótló, vagy nemtom :DDD
Igazából az az idegesítő számomra hogy rákaptam az intel izére. De ma már az sem elég a 7-8 generáció között ha látja az ember a játéktesztekben a nem egyértelmű eredményeket. Egyre inkább az órajel és a korszerű architechtura kerekedik felül a több magon. Ráadásul egyre jobban variálnak a játékok az egy-szál teljesítménnyel is. Van ahol jobb, van hol rosszabb a kevesebb de korszerűbb magos cpu. :O Aranyközép talán a ryzen család lehetne. A vérem mégis csak piros ;]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.