Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Cel 533MHz + Savage 4 16MB a GTA 3 ment???

Azt meg hogy? Nálam Celeron 400MHz + Savage4 16MB + 192MB RAM. A GTA 3 akadt mint az állat. Csak oldschool felső nézetben tudtam vele játszani valamennyire.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hát ez is elég kalandos volt :DDD

(#3) Mokó


Mokó
aktív tag

@DarthSun: jaja,meglehetősen!

@Dr Romano:jaja akadt és ugy volt talán 15fps hogy 2D "gta2" nézetben mentem.Diavetités az is majdnem,
de jobb volt mint 486-on a Quake!

szerk:amugy 500as celka meg gf2mx mellet próbáltam a gta III-at,és stabil 25fps,az életem rá!
nagyon számitott milyen vga volt mellette....

[ Szerkesztve ]

(#4) Dr. Romano válasza Mokó (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah értem, akkor majdnem ugyanaz a tempó volt mint nálam. :) Hát igen a Savage azért fogta a gépet rendesen, elhiszem. Emlékszem még az AvP2 is akadt vele bőven full minimumon is.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) Mokó válasza Dr. Romano (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

ÚÚÚÚ teljesen kifelejtetettem az AVP2-őt!!!!!

áááhhhh akadt is bizony!ott "hackeltem" először config.cfg-t hogy csökkentsem a felbontást 640*360-ra...

Nyomtam rajta amúgy,egyébként nem rossz játék!

(#6) bookninja


bookninja
tag

elso ranezesre a sok bizniszen meg cseren annyit buktal, amibol egy jo eros kozepkategorias gep kijott volna. :D szeretem olvasni az ilyen sztorikat amugy, johetne meg.

(#7) Mokó válasza bookninja (#6) üzenetére


Mokó
aktív tag

Húú még mi máson mennyit ...hát nem sikerült rendesen BUFF-olni..de mostmár csak helyreáll a dolog.
Család milliószor 'többe van.Már most.

(#8) bacsko42


bacsko42
tag

Jó kis flashback volt :D még egészen kiskoromból emlékszem mikor édesapám is ilyeneket mesélt nekem :C

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#9) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok !
Jó volt olvasni az élményeid , mert vele egy időben felelevenedtek az enyéim is , néhol párhuzamban az írásoddal. Próbáltam újra megélni én is ezeket az örömöket . Aztán amikor elér az ember fia egy olyan teljesítményű géphez ami szinte mindenre elég és feleslegesen gyors akkor unalmas lesz.
Emiatt én is léptem előre <-> hátra. tök feleslegesen. Csak a pénzt vitte :D Aztán mostanában újra azon kapom magam hogy ezen agyalok. Kis pénzből kihozni a legjobbant!
Talán amolyan haverpótló, vagy nemtom :DDD
Igazából az az idegesítő számomra hogy rákaptam az intel izére. De ma már az sem elég a 7-8 generáció között ha látja az ember a játéktesztekben a nem egyértelmű eredményeket. Egyre inkább az órajel és a korszerű architechtura kerekedik felül a több magon. Ráadásul egyre jobban variálnak a játékok az egy-szál teljesítménnyel is. Van ahol jobb, van hol rosszabb a kevesebb de korszerűbb magos cpu. :O Aranyközép talán a ryzen család lehetne. A vérem mégis csak piros ;]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.