Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jó a szándék, de ha kb fele sebességgel hadarnál, akkor még jó is lehetne. Szerintem vedd le, van még mit dolgozni rajta, hogy tényleg jó is legyen. ;)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

:))
Nagyon jó lett, ment a like

(#3) domos


domos
senior tag

a poén faktor megvolt az tuti :C :DDD

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#4) FID


FID
őstag

Nem volt rossz! :R

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#5) Mokó válasza FID (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

Kössz mindenkinek! :R

A hadarásról annyit hogy igazából véletlenül lett ilyen,de úgygondoltam megtartom a stílust,már csak azért is mert a kedves userek 2-3 percet néznek a videóimból.Ezért minél többet minél gyorsabban le kell adni,bizony-bizony.

Nem szándékom nagy csatornává nőni,ellenben hardver-őrülteket magam mellé összeszedni már igen :R

A szerkesztés,a szerkesztés igen hát videóvágásban még gyenge vagyok de majd alakul a dolog.
Ha az internet kitermel még több hirdetést (idővel fog) akkor lessz 2.0-is azthiszem.

(#6) customer114 válasza Mokó (#5) üzenetére


customer114
senior tag

Én azt a profilképet lecserélném. :DD

Jót vagy semmit alapon, inkább a semmit választom, de kezdetnek mindenképp valami. Ha kitartasz mellette még lehet is belőle valami, aztán majd te is mosolyogsz hol kezdted el anno.

Az ötlet mindenképp jó. Az "ebből még lehet is valami" kategória.

[ Szerkesztve ]

(#7) Redneck válasza Mokó (#5) üzenetére


Redneck
veterán

Iszonyat király lett, tetszik a stílusod, ez így ahogy van mestermű:D ! Én is ki szoktam égni ezektől a gémer hirdetésektől! :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) Mokó válasza Redneck (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

Kösz mindenkinek fórumtagok :R

Profilkép,mint melyikre gondolsz?Ph-s,YT-os?

(#9) FID válasza Mokó (#8) üzenetére


FID
őstag

A youtubosra :D

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#10) pető bá' válasza Mokó (#5) üzenetére


pető bá'
őstag

...csak azért is mert a kedves userek 2-3 percet néznek a videóimból.Ezért minél többet minél gyorsabban le kell adni,bizony-bizony.

Csak egy ötlet: ha van 3 percnyi anyagod, és lassabbra vágod, lassabban adod elő (mint a jelenlegit), akkor simán lehetett volna 3-4 videód, heti-kétheti megjelenéssel, és tarthattad volna a 2-3 perces limitet.
Az irány amúgy tényleg jó, de a tempó nekem is sok volt, a fenti verzió szerintem emészthetőbb lenne :)

"... and I hope you have a great day!"

(#11) gabyka


gabyka
aktív tag

Tetszik :) de a vessző után a szóköz az jár :)
Nincs 'pofakönyv'-em, de lájkolnám :)

(#12) customer114


customer114
senior tag

Illetve ne felejtsd el a reklámokat bekapcsolni, likeot tarhálni, és min. 8 perc hosszú vidiket csinálni. Ha meg nagyon beindul, akkor ne felejts el szponzort szerezni, idegen nyelven tanulni, külföldre ut... huh majdnem leírtam végig. ;]

(#13) Mokó válasza customer114 (#12) üzenetére


Mokó
aktív tag

Kösz mindenkinek az építő jellegű HSZ-eket,nyelvtanulással nincs gond btw :-) Jah még kéne egyedi boritó is YT-ra stbstb..Lenne mit csinálni, de most szereztem egy gyönyörő x1950pro-t és galaxy (kevésbé gyönyörű de tuningos remélem) 8600GT ,kicsit megjáratom őket.Jah meg persze egymásnak lessznek eresztve.

(#14) Redneck válasza pető bá' (#10) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem meg pont ettől lesz baromi jó a videó. Nekem ez adta meg a hangulatát. Megnéz egy esetet, leoltja és megy tovább. :DD Nem oktatófilmeket készít...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15) Mokó válasza Redneck (#14) üzenetére


Mokó
aktív tag

LOL ezen még én is nevettem :R "leoltja és megy tovább" és tényleg :DD

(#16) Redneck válasza Mokó (#15) üzenetére


Redneck
veterán

Igen, csak úgy röpködtek a savak. Ez nem egy bemutató vagy oktatófilm, ahol lassan érthetően kell elmagyarázni a történéseket. Ez egy igazi fika a társadalom ezen szektorára. Túlárazott szarok, hozzá nem értő alakoktól, akik néha rendesen írni/gépelni sem tudnak. :W

Szerintem óriási :DD :DDD :C

Szerk:
Mondjuk én szeretem a Family Guyt, a Brickleberryt, a South Parkot, és minden olyan sorozatot amiben társadalomkritika és komédia megy. Még ha néha túl morbid is.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#17) Mokó válasza Redneck (#16) üzenetére


Mokó
aktív tag

Köszke és kérek engedélyt is a szavaid idézni a későbbiekben :K Nem egy az egyben copy-paste majd :C

szerk;F Guy 1 évadtól 10ig Simpson Futurama (összes kivűlről kár hogy vége) Rick & Morty megy most nálam nagyon ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#18) Redneck válasza Mokó (#17) üzenetére


Redneck
veterán

Ránézek, köszönöm! Nyugodtan idézheted ahogy szeretnéd, Redi bácsi szereti a humort! :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#19) #20655360


#20655360
törölt tag

Ez kemény volt! Jöhet még! :C

Külön bónusz, hogy nem autista tempóban toltad a dumát.

(#20) Mister_X


Mister_X
nagyúr

De miért kell a hardvereket dobálni? :O

Előző évezredből való VGA-k pedig más kategóriát képviselnek: gyűjtők, laikusok (értsd: korszakba betekinteni vágyók) és fanatikusok fogják megvenni, 2-3.000Ft egy működőképes S3 vagy Riva kártyáért nem sok. Szerintem. Persze ahogy hirdetik, az más tészta.

Volt nemrég egy hirdetés, 7770-re bent volt a "mindent visz" kulcsszó, beírtam, hogy "olyan messzire azért ne vigye a játékokat, még játszanék velük" :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) Mokó válasza Mister_X (#20) üzenetére


Mokó
aktív tag

Gondoltam ezért lessz aki megszól,de rossz quadro meg gf4 mx-ért nem hiszem sírna bárki is...

(#22) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Tetszik a videó stílusa, jót nevettem rajta! Ment a like! :D

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#23) Mister_X válasza Mokó (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem szóltalak meg érte, csak nem értettem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) Mokó válasza Mister_X (#23) üzenetére


Mokó
aktív tag

Rendben,semmi baj nincs :)

(#25) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Jöhet a következő rész de...

Először is a beszéd sebességével nincs gondom, de vagy hangosabban, vagy a háttérzene hangerejét csökkentsd le (vagy mindkettőt egy kicsit), mert nem mindenhol lehet érteni a beszédedet.

Illetve volt egy-két rész, ahol úgy éreztem, mintha csak a képét raktad volna bele, de nem beszéltél róla.

Amúgy király a videód.

(Ja és az AMD is jó XD)

(#26) Mokó válasza Tamás88 (#25) üzenetére


Mokó
aktív tag

kössz a véleményt,valóban van amiről csak beszéltem de nem került be..agyfaszt kapsz mondjuk 30 ilyen katasztrófa hirdetés után :DD :DD ÚÚÚristen és nem hiszitek el mi jön,még durvábbakat f*sott ki magából a net nagyon hamar,én sem számitottam rá....

(#27) creation


creation
senior tag

Mai gyöngyszem FB-ről... Valószínű, hogy Lomis család gépe:

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#28) 8th válasza creation (#27) üzenetére


8th
addikt

Gondolom ott kimaradt egy vessző.

(#29) creation válasza 8th (#28) üzenetére


creation
senior tag

2,13 MHz-nél meg egy betű elcserélődött mi? :)
Meg a 2*6420-nál a @ :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.