Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tghwinner


tghwinner
csendes tag

Hogyne lenne jó! Csak sokan és az Intel is hangoztatja, hogy csak a modern processzorain lehet játszani normálisan. Igaz, hogy a közeli elemeken meglátszódik a kevés FPS szám, dehát ugye 10 éves a proci.

(#2) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

I7 az I7 marad :) De mindig nevetek amikor azt olvasom felesleges az I7. Persze rėgebben valóban az volt, de míg mára egy I5(nem a legújabb) be tudja adni a kulcsot, addig még egy első generációs I7 is köszöni jól van. Ok aláírom drága, de igazából elég sokáig elég szóval inkább egy befektetés.Mondjuk nálam egy Sándor I7-el sok fps laggom volt ww2 multiban 1060-al.Ez már a múlt mert haswell váltotta :) Igaz lehet user erről vagy egyéb volt, de van hogy elkapja a fejlesztés az embert :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Gdi


Gdi
senior tag

Alap 2.66-on hagytad?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#4) Lauda válasza Zicokuka (#2) üzenetére


Lauda
félisten

A 920 csak szénnéhúzva bírta már a gta5-öt is, 3800-4000 mhz kellett neki a normális játékhoz. Crysis 3 szintén, amúgy folyamatosan cpu limitbe futott. Nekem is 920-am van a mai napig.

[ Szerkesztve ]

(#5) Mokó válasza Gdi (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

Descriptionbe ottvan hogy igen.

Lauda;de milyen beállitások?sima q6600-al tökéletesen tudtam nyomni 1080p-be high-on,nem 100 fps-el de nah érted.

(#6) Lauda válasza Mokó (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Maxon, 1680x1050-ben. Igen értem. Mit is?

(#7) pet007 válasza Lauda (#4) üzenetére


pet007
aktív tag

Miert nem rendelsz egy x5650est? Mennek szepen 4ghzet (akar tobbet is), es 920rol legjobb upgrade ha meg jol mukodik lapod.

(#8) Gdi válasza pet007 (#7) üzenetére


Gdi
senior tag

Minek még egy kisebb? :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#9) Mokó válasza Lauda (#6) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ne értetlenkedj,tudjuk nem fog 100fpst menni,azthittem levágod.Majd egy csinálok egy normális tesztet róla.Azt meg sajnálom hogy neked nem volt elég,vagy elég jó a cucc.

(#10) pet007 válasza Gdi (#8) üzenetére


pet007
aktív tag

I7 920tol hol kissebb egy x5650? Nem ertem mire gondolsz.

(#11) Gdi válasza pet007 (#10) üzenetére


Gdi
senior tag

Arra, hogy van neki egy X5670. Ha visszatekersz itt a pár napos bejegyzések felé láthatod a vele készült tesztet is.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#12) pet007 válasza Gdi (#11) üzenetére


pet007
aktív tag

Lauda urnak? Megneztem elozo valasz elott es nem lattam infot ami azt mutatna neki van ilyenje. Ha van akkor vedd semmisnek azt a hszt.

(#13) Lauda válasza pet007 (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolkodtam rajt régebben, de aztán maradt a 920. ;)

(#14) Gdi válasza pet007 (#12) üzenetére


Gdi
senior tag

Nop, elnéztem a posztert :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#15) zsopu


zsopu
tag

Nekem egy xeon w3520 (u.a. mint a 920) volt+nvidia 1060. alap órajelenen nem hajtotta ki a kártyát.
Cseréltem egy xeon w3570-re. mai napig köszöni jól van, nekem elég mindenre. (igen, ez már kihajcsa)

[ Szerkesztve ]

(#16) pet007 válasza zsopu (#15) üzenetére


pet007
aktív tag

Lapodon zarolt a bios? X5650 alapon 6maggal 95w-os, w3570 4el 130w, bar ha nem tudod huzni akkor lehet jatekra jobb a w3570.

(#17) zsopu válasza pet007 (#16) üzenetére


zsopu
tag

Sajnos zárolt.
Ha tudnám se húznám, ezt is elég lehűteni... :D
Nemsokára elkészül a full vizezés rá... bár többe kerül mint az egész gép értéke.

(#18) Mokó válasza zsopu (#15) üzenetére


Mokó
aktív tag

tegnap néztem alapórjelen valóban kevés neki átlagra 80% körülre saccolom az átlagot.Tuningal megoldja (még nem tettem meg)

(#19) lotuska


lotuska
tag

:Y

[ Szerkesztve ]

(#20) snecy20


snecy20
veterán

Ezt az 1060 3GB-t még egész jól kihajtja (persze hagy benne azért jócskán...), erősebb VGA-t viszont már nem raknék mellé.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.