Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

Hehe, mintha én írtam volna..., 2 évig toltam egy G1610-zel, kártya nélkül.:)
Kiégtem én is, ezek a mai gémek egyáltalán nem érdekelnek, néhány régi cím, meg az FSX miatt fejlesztettem most egy kicsit.

XXX

(#2) domos


domos
senior tag

Én is az évben szabadultam meg a "gamer" gépem nagy részétől (i7-4770K+MSI Z87 MPOWER + 32GB RAM), még a videokártya megvan, de ha minden jól megy az is cserélve lesz egy RX460-ra.

Az új gép a héten fog összeállni, addig meg egy Celeron G1820+4GB RAM szolgál ki.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#3) kenwood


kenwood
veterán

az a "szar" igp a leauge of legendset maxon elviszi 100+ fps :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4) Mokó


Mokó
aktív tag

Fő cél mostanság nálunk hogy villámgyorsan lehessen netezni/médiát fogyasztani a gépen.Na most ez adott,még az is lehet túllőttem a célon....Jah ennyi erővel egy pentiumG is elég lenne

szerk;@ Kenwood;itt egy videó hogy viszi a GTA V-öt.Nekem ez a max ami még talán menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#5) dugo_ válasza kenwood (#3) üzenetére


dugo_
veterán

Pont ezt kezdtem el nézegetni.

Anyukámnak most épül egy G4400-es irodai gép - miközben én számolgatom, hogy mikor lesz meg az autónyi pénzem egy erős i5-ös konfigra - erre az az Intel 510-es IGP is 100fps-es átlaggal viszi 720p-ben az általam egyedüliként játszott CS:GO-t. :D

Lehet érdemesebb lenne alább adni.

(#6) Mokó válasza dugo_ (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

CS:GOvideót lehet csinálok még nem próbáltam....

(#7) Lars


Lars
őstag

Egy hónapja fejlesztettem gépet, és nagyon gondolkodtam rajta, hogy a 6 éves vas amit lecserélek, ne maradjon-e még. Azon vettem észre magam, hogy alig játszom. Persze jött a Wolfenstein ( még fekete pénteken vettem tavaly :) ) és az most lekötött. Így került VGA is a gépbe, egyébként ha nem lenne meg a remény, hogy valami még leköt, akkor egy IGP messze elég lenne nekem is. Lehet hogy idővel én is eljutok erre a pontra ahol most te vagy, de hajlott korom ellenére még mindig leköt egy jó FPS ( RTS is lekötne, ha lenne, de Redalert/Starcraft óta nem volt )

(#8) Mokó válasza Lars (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

Komolyan mondom a Wolfenstein (1 év+ hogy nyomtam) tényleg lekötött és tetszett is.Kiegje valami van tom de kihagytam.Ellenben a single playa élmény nekem volt bejött tetszett,szétkaptam a London Monitor-t mint a sz@rt

(#9) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

hasonló a helyzetem,kipróbáltam Bf1,Doom stb.. de valami meghalt a mai játékokban,engem meg sose érdekelt a csilli-villi.GTA 5-el kocsikázok,vagy épp kergettetem magam :D

(#10) Mokó válasza Zicokuka (#9) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ugyanennyi nálam is,de vmiért most retro gépen a GTA IV sokkal jobban leköt,ezt sem értem miért :F
Amúgy az új DooM-ot ki akartam próbálni,csak nekem nem ér annyit a 10+ k ár :(

(#11) Syl


Syl
nagyúr

>a fogyasztást <100 watt alá saccolnám teljes terhelés mellett is

Jó lesz az 50 alá is :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) pet007


pet007
aktív tag

En is iden jutottam el oda, hogy mar csak azert kapcsolom be nagy gepet, hogy kb 5perc alatt megnezzem legujabb jatekok egyaltalan nem kotnek le. Bennem is megfogalmazodott a gondolat, hogy egy 10+colos tablettel ami hangtalan sokkal jobban ellennek. Kinottunk jatekokbol, vagy a mostani jatekok lettek ennyire "hangulatlanok"?

(#13) ivana válasza Mokó (#8) üzenetére


ivana
Ármester

Nekem a wolfenstein volt az utolsó amit végig nyomtam, meg a kiegje :) Most meg csak lapos van mert eladtam a desktopot ;)

(#14) R3wind


R3wind
csendes tag

Legalább tudod hányadán állsz. Részemről még álmodozok arról, hogy meglépem az i5-ös procit, meg valami jobb videókártyát hogy hasíjjanak a játékok. Viszont nem találok olyan játékot rég óta ami miatt azt mondanám, hogy igen, ezért megéri, főleg hogy nem a grafikától vagyok oda vagy vissza. GTA V nagy álmom volt, nem full hd-n, nem 60+ fps-el de végig játszottam röccenés nélkül a kis i3-al, igp-vel. Bepótoltam az elmúlt pár évet ami kimaradt, a címeket amik érdekeltek, de kifogyott a lendület. Lehet csak öregszek. :D

(#15) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ő egy gém. Szép madár.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) kmisi99


kmisi99
addikt

Én is így jártam, nekem ez 3 évvel korábban volt, megvettem a GTX660 at 50 000ft ért 4-5 hónap alatt 1 régebbi játékot vittem végig, eladtam az egészet és vettem egy intel pentium G gépet, IGP vel. Majd laptopra váltottam, itt még ragaszkodtam a "gamer" előéletemhez, mindig erős VGA val rendelkező gépet vettem amiken azért úgy 2012-14 ig mentek a komolyabb játékok, de mára már 1 éve egy IGP-s laptopot használok, és nagyon ritkán hiányzott, hogy nem tudtam játszani, most mióta dolgozom naponta egy 1-2 órára előveszem, átböngészem a netet aztán le is van tudva a napi otthoni PC használat. A battlefield 1 et is vártam mint a megváltót, még csak egy videót se néztem róla mióta kijött. Valami hiányzik vagy belőlem vagy a játékokból. a GTA V óta nem érdekelt egyetlen játék se.

(#17) Xaels válasza Mokó (#8) üzenetére


Xaels
félisten

A kieg The Old Blood ami standalone kb. másik 5-6óra játékidő és közvetlenül a The New Order előzménye. Hangulatilag viszont teljesen más, nem annyira hightech sokkal inkább VH-s. A DOOM már 8k körül van PC-re dobozosan. A SP-je nagyon jó klasszikus DOOM 1-2 feeling, a MP sem rossz szerintem de elég kihalt már. Akkor ott a Shadow Warrior ebben a stílusban amit már egy doboz gyufáért meg lehet venni és most jön a 2. rész amiért teljesen korrekt árat kérnek még Steamen is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Mokó válasza Xaels (#17) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ühüm értem mit mondasz,bevallom nem vagyok elég jól tájékozott.Majd idővel a DooM még szerintem elő fog kerülni,95 körül már toltam 486-on :-) Régebbre nem emlékszem....

(#19) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Ma már inkább Lolozok, ami ugye 2008 környékén datált és azóta fejlesztik. Meg jópárszor előveszem a FF XIII-t ami eredetileg 2010-es, de jól átportolták a pc-re. Az újabb játékokkal már nem igazán játszok, csak ha nagyon tetszik akkor.

(#20) Mokó válasza Tamás88 (#19) üzenetére


Mokó
aktív tag

Én is inkább GTA IV valahogy az nagyon megfog--mondjuk tolom a III-at is mellette a retro feelingért de nagyon keveset (akkor viszont 30 perc és kint vagyok Stauton ISland-től :D :D :D )

(#21) cskamacska válasza pet007 (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

Kiégtél te is öreg csont. :D

Persze előfordulhat hogy a fősodor trendek nem jönnek épp annyira be(pl 98 végén a DLH.net siratta a szerepjátékokat és kalandjátékokat, miközben az FPS-ek és stratégiák elárasztották a piacot, ma az RPG-k a Diablo klónokat és MMO-kat hozzácsapva simán elnyomják az FPS-eket, kalandjátékok egész jól elvannak, a stratégiák meg durván visszaszorultak), de a játékok általában semmiképp nem lettek kevésbé élvezetesek, pláne hogy mostanában többet költenek rájuk.

Viszont azt nem lehet megúszni, hogy az ember 30+ évesen ne "komolyodjon" legalább valamennyire meg, a család és a munka más életritmusra, esetleg életszemléletre késztet.
A nosztalgia viszont megmarad a régi játékokkal szemben, ami megsokszorozza a pixeles felbontást, elsimítja a baltával faragott éleket, újraírja a béna történetet, nagyzenekari hangversennyé alakítja a 8 bites prüntyögést. :) Meglepő módon semmi sem érheti utol a érettségi előtti legjobb lanpartit, mivel már soha nem leszel 18 éves, akkori barátnőd is hozzáment a TSZ elnök polgármester fiához és szült neki 5 gyereket. :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.