Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

*****! :D
Én is hajlítgattam már vissza ennél is csúnyább erdőt (elégtelen csomagolás okozta), szerencsére hiányos vagy törött lábbal nem volt még dolgom, kreatív barkács megoldás! Elismerésem!
És egyszerűen ***** lett! :C

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nagyon jó a videó, laza, tömör, érdekes, jó a stílusa, tetszett.

(#3) Mokó válasza DeFranco (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Köszönöm uraim :R

szerk;gondoltam meg OC-zom a cuccot,ugyis mindegy neki teljesen.200baseclock-->250 gond nélkül,2660 Mhz.Kár hogy semmire nem jó,egy CS s1.6-ot kipróbáltam,katasztrófa 31 bot-al.AMD-nek ez nem erőssége ebben a szériában,ugye.

[ Szerkesztve ]

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

tökeccerű: HA DDR2 RAM-os akkor AM2+ ha DDR3-as akkor meg AM3 :)

(#5) DeFranco válasza Mokó (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

amúgy az a cooler ami a videóban van az a AMD AV-Z7UB408003 típus? hasonlít a képen lévőre de láthatóan nem azonos teljesen.

írtad hogy hangos, szemezek most egyel egy AMD FHSA7015B-t váltana. (szintén a linken)

de ha rosszabbul járnék vele akkor inkább hanyagolom.

(#6) Mokó válasza DeFranco (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

Nem tudom megmondani kérlek,pakoljuk a szobát(festés) és elraktam.

@bacsis;nem tudom,nem emlékeztem jól nyilván- 2013-ben volt utoljára AMD-m :D

(#7) MasterDeeJay

Használtam már lábhiányos procit. Még talán a p3-as időkben akkor le is tört úgy hogy sehogy sem tudtam volna megoldani az érintkezést. De szerencsém volt, a lábkiosztás szerint szerencsére a procik lábainak nagyon nagy része tápellátás és nem gond ha hiányos.
Aztán ott az SMD kérdése, most a 4790k-mat is úgy használom hogy legyalultam az aljáról véletlenül pár alkatrészt delidelés közben. Alaplapokon szintén van pár ami a stabilitásért felel és nem biztos hogy gondot okoz a hiánya.
Pl itt egy am3-as lábkiosztás: [link]

Egyébként gratulálok a megoldáshoz!

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#8) Mokó válasza MasterDeeJay (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

Köszönöm!

Volt olyan memória foglalat mellől (talán P5N sli :F )volt sorban letörve 5 SMD.HIbátlanul ment ettől függetlenül-akkoriban nem értettem hozzá ennyire,nem tudtam minek kéne ott lennie,később esett le valami nem kerek. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.