Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

920-am nekem is volt, egy Q6600-at váltott annó :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Mokó válasza total90 (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Az igen!Egyből következő genre....Jó drága lehetett!

(#3) total90 válasza Mokó (#2) üzenetére


total90
veterán

Az volt, de még mindig megy :P
A szüleimnek noha tavaly vettem egy lapost, de apám még mindíg az én régi asztalit használja, amiben a 920-as van egy CM Z600-al passzívan hűtve. Mellette megy egy 8800 GT :))

Nekem utána laposok voltak és most tavaly november óta megint asztali. Kellett a power ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) Mokó válasza total90 (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

Érthető!

88 jól húzza egyébként!lapost cipeltem magammal 3 évig,soha többet semmilyen.Android megoldja,igaz már azt is utálom :D Tedd fel apucinak a GTA V-öt,hátha rákap!Nekem apám egyszer talán a Dirt2-re hitte hogy az Eursportot nézi :N

(#5) total90 válasza Mokó (#4) üzenetére


total90
veterán

Nem játszana, az fix... nézelődik csak a neten. Ami viszont érdekes, a proci is meg a kártya is 10 éves, meg abban a gépben minden és soha nem volt vele gond.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Mokó válasza total90 (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ugyis maradjon hogy rendben van!88 milyen tipus konkrétan?Ránézek ha ilyen jol birja az a fajta!

(#7) total90 válasza Mokó (#6) üzenetére


total90
veterán

Gainward nVidia 8800 GT 512 MB:

Egy ilyennel van hűtve:

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

775 Xeonomban meg 9600GT van innoėktól. Az is netezėsre van fogva arra elég :)

(#9) Mokó válasza Zicokuka (#8) üzenetére


Mokó
aktív tag

Igen pont ilyenem is volt,arra még bőven jó!

total90 ;már mindent értek!Jó hűtés=hosszabb élettartam

(#10) Redneck


Redneck
veterán

Nagyon jól sikerült a 920-as. Haverom se cserélte le, inkább nemrég 660-ról 1060-ra váltott. :D

Mivel veszel fel és mivel vágsz?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11) Mokó válasza Redneck (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

Sony HDRcx240e,vágás pedig jó öreg win movie maker.Keresek alternativákat,de nem találok jobbat *ingyen.

(#12) d@vee


d@vee
őstag

A notimban i3 M380 van. Az sem mai darab, viszont tökéletes még mindig. Netezés, filmezés, kis cs1.6, nekem minden igényt kiszolgál.

Ja

(#13) Mokó válasza d@vee (#12) üzenetére


Mokó
aktív tag

Jó öreg CS 1.6.Még 1.6 source-ra szeretek ráinditani,fél óra játék botokkal,elégedetten távozok.CSak ha egy kis akCSió kell.

(#14) d@vee válasza Mokó (#13) üzenetére


d@vee
őstag

Fun Fact. A Source kb. kétszer jobban fut, mint az 1.6. Sima intel vga van a notiban.

Ja

(#15) total90 válasza Mokó (#11) üzenetére


total90
veterán

Hitfilm Express vágásra ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#16) Mokó válasza d@vee (#14) üzenetére


Mokó
aktív tag

Fun fact#2;a leghitványabb legalja vga-kal is teszteltük,8400GS X300SE és társai.Ez mindenen fut!jah meg GF2GO 16 megán is :K Proci kell neki annyi szent.

(#17) hNp88 válasza d@vee (#14) üzenetére


hNp88
aktív tag

fun fact, a tört 1.6ok jobban futnak az eredetinél - anno a 10csillió frissítés közül valamelyiket elbszták, azóta a játékosok nagy része küzd a "CS not smooth" problémával -- és szoknak át a GO-ra :U

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#18) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Lehetne összefoglalni írásban a videót?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#19) Mokó válasza total90 (#15) üzenetére


Mokó
aktív tag

Később kipróbálom,köszi.

(#18) bitpork;régen irtam,mostmár videózok.Az irások még ennyi embert sem érdekeltek,teccikérteni.

[ Szerkesztve ]

(#20) Ueda válasza Mokó (#11) üzenetére


Ueda
senior tag

http://www.nchsoftware.com/videopad/index.html

OS : EndeavourOS KDE . . . . . . Parancs menü : https://pastebin.com/u/txt444

(#21) Mokó válasza Ueda (#20) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ezt is megfogom nézni,

Olyan ajánlást kérek amit használtok is ha szabad,mert lehet kérdeznék is az ajánlott cuccal kapcsolatban.

(#22) Frawly


Frawly
veterán

Egyetértek, ezek az 1-3. gen i5-i7-ek még ma is használható erejűek. Nyilván nem FullHD-ban, meg 4K-ben kell velük ultrán nyomni (bár akkor meg úgyis GPU limit lép fel), sok újabb címet is elvisznek, és ma már nem drágák, leselejtezett meg felújított céges asztali gépekkel, vagy azokból kiszedve, használt piacon elég olcsón hozzá lehet jutni ezekhez. Az ember a kora alapján azt hinné, hogy 5-10 év alatt mennyire elavultak ezek, közben meg egyáltalán nem. Ennek az az oka, hogy AMD sokáig nem volt versenyképes, az Intelnél meg csak tikk-takk-oztak, a Core i generáciák között ezért csak minimális teljesítménykülönbségek vannak. Egy erősebb Videó Károly mellé, és még ma is lehet velük mit kezdeni.

(#23) Mokó válasza Frawly (#22) üzenetére


Mokó
aktív tag

FullHD ultrán volt minden amit láttál a videóban,kivéve GTA Advanced Graphics opciók.Egyébként még erősebb misét simán megérne egy komolyabb 920 vagy akár xeon mélyelemzés is,de arra nagyon kevesen vevők.Cinebench R15-ben kvázi azonos a pontszám,pedig hardveresen van eltérés.Használtam mindkettőt,a Xeon 1 évig,a mostani 6 magos is lassan 1 éve van meg.1366 nagyon jó platform!Majd megyek 2011-re,ha lessz kedvem.Oda már úgyérzem kell majd a win10.

Egyébként kegyetlenül ragaszkodok a 7-hez,az legalább azt csinálja amit mondok!.

Jah meg csináltam ma házibarkács videót is,lessétek meg!

(#24) bitpork válasza Mokó (#19) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Sokan a fiatalok közül funkcionális analfabéták. Én meg szeretek olvasni. Sajnálom :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#25) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Eljutottam a Far Cry-os részig. :D :DD

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#26) Mokó válasza bitpork (#24) üzenetére


Mokó
aktív tag

Én is szeretek olvasni félre ne érts :) Bocs de marad a videó.BTW kiváló étkekekkel ékeskedsz,nem mindig de megnézem

istvankeresz; helyes :K

[ Szerkesztve ]

(#27) bitpork válasza Mokó (#26) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

:R
Sajnos leírva kevésbé hatásos mint mutatva, pedig biza bepróbálnám :))

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28) domos


domos
senior tag

Jó kis platform még mindig az X58... 6 magos Xeon elég olcsón van bele, amit ráadásul az egekig lehet húzni.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#29) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Egy I7 haswellel tolom mindent ami épp megteszik FHD-ban és kimaxolva egy 1060 társaságában :D Na meg Cod ww2 nagy szerelem még ha sokan szídják is,ott sincs fps gond.Talán túlságosan is erősek lettek anno ezek a procik,utána nem csoda ha csak kis lépések voltak.Eleve nem hiszem bárki 1280-ba tolja egy I7-el,szóval akkor jön az említett inkább gpu erő.

(#30) Mokó válasza domos (#28) üzenetére


Mokó
aktív tag

Bizony bizony :K

(#31) IO.sys


IO.sys
őstag

:) X3480-am van, ami elvileg az i7-880 jobban sikerült változata. 600 usd volt a maga idejében, most 25.000 Ft kínából. Kihúztam, ahogy csak lehetett. A legnagyobb eredmény, hogy a Primal ultrán futott FHD-ben egy 1050 mellett.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.