Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Üdv!1 hete szereztem be egy xeon e5450-et.jelenleg egy elég gagyesz lap van alatta ami nem nagyon bírja 1333mhz fsb felett.megérné beruházni egy másik lapra? túl drágát nem akarok, de néztem hogy vannak szerényebb lapok amit bírják az 1600-as fsb-t.megérné egy olyanra beruházni? hd6850-et hajt most :)

V6

(#2) Mokó válasza M0ng00se (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Szia,

Nem igazán egy liga lessz ez,nálad 771 van (gondolom 775re alakitva) nálam pedig 1366.Amúgy ha úgy érzed jó és az órajel emelés megérne egy alaplapcserét háát-rajtad múlik.Asus X38 chippes deszkám van az vígan elvan 2000Mhz FSB körül,esetleg hasonlót nézz/hasonlóban gondolkodj ha rászánod magad.6850-em volt,jó kártya de manapság 720p/medium(high) már megfogja mai címekben,én Far Cry 4-et toltam rajta utoljára.

(#3) M0ng00se válasza Mokó (#2) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

ja bocsi, nem figyeltem hogy 1366 a foglalat :W

V6

(#4) Mokó válasza M0ng00se (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

Mindegy' :B

Láttam YouTubon vidit srác ilyen durva 775-ös Xeon mellé tett gtx 1060-at,vagy 70et,és lessz-e bottleneck..mmmm ment minden mint az állat!

(#5) M0ng00se válasza Mokó (#4) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

nézegettem én is ilyesmit, meg hogy 4 ghz-re felhúzta valaki, de az alá már deszka is kell :DD

V6

(#6) Mokó válasza M0ng00se (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

10k-ért egész normális lapok vannak haprón,tessék válogatni.

(#7) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nagyon frankó konfigod lett :C

(#8) Mokó válasza DarthSun (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

Köszi DS!Sok örömöm lelem benne,van erő és nincs gond a kompatibilitással sem :R Legjobb mindent lehet "bizgerálni" úgyhogy rengeteg felfedezni való van!Aki olvassa a commentet annak elárulom most egy 5970-et veszek kezelésbe.

(#9) DarthSun válasza Mokó (#8) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Dual GPU, kíváncsi leszek mit megy :)

(#10) Mokó válasza DarthSun (#9) üzenetére


Mokó
aktív tag

Kint van a vidi,az első felvonásról DS,ajánlom,lehet tanulságos :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.