Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Majd ha a belépő és középkategóriás Intel procikba is kerül Iris Plus igp (a lapokra meg normális HDMI csati), akkor talán elgondolkodom az UHD-s játékon, addig meg etessenek mást ezzel a BS-el. :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Fred23 válasza AxBattler (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mondjuk az szerintem nagy dolog, hogy még mindig foglalkoznak a HD 500-asok meghajtóival. 5 éves támogatás lesz itt minimum.

(#3) E.Kaufmann válasza Fred23 (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Azért az ilyen ma kapható belépő szintű laptopokban elég régiek a procik és az 500-as sorozat óta olyan nagy fejlődés nem is volt GPU szinten sem náluk.
Azt néztem a Wiki oldalán az intel GPU-knak, hogy pl az 500-as óta a Vulkan az OpenGL és a DX verziók/szintek változatlanok és a médialejátszással valamint a támogatott felbontásokkal játszottak inkább.
Ha még mindig árulni akarják a régi cuccaikat, el is várható a hosszabb támogatás.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#4) Robitrix


Robitrix
senior tag

azt hallottam az Intel marketingeseitől, hogy a legújabb intel IGP képesek lesznek egy Metro Exodust 250 FPS-sel futatni 4K-ban. :)

(#5) Robitrix


Robitrix
senior tag

ja lemaradt még egy infó...... 2083-ban.... :)

(#6) AxBattler válasza Fred23 (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Mondjuk az szerintem alap dolog, hogy frissítik a driver-t, ha már ezen a fronton fel akarnak zárkózni az AMd-hez, Nvidia-hoz. Enélkül hogy nyernék el a fogyasztók bizalmát, ha utóbbiak azt látnák, hogy nincs legalább alapszintű LTS?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) r92king válasza Fred23 (#2) üzenetére


r92king
tag

Szerintem csak azért mert az új szériák csak átnevezések HW ugyan az.

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.